Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280631 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280631

Odpowiedzi 930

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie wszystkie, ale zabójcy to poboczna, myśliwi to poboczna, ale bractwo to główna gildia.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Bractwo, magowie wody i nekromanci to nowe gildie główne, wszystkie pozostałe są poboczne (ale np. do złodziei i zabójców droga jest zablokowana jeśli wybierzesz którąś z głównych, dlatego należy do nich dołączyć wcześniej).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm, mamy jakiś poradnik na coś takiego? Bo wiem że mody ani tym bardziej sam gothic nie są idiot proof, więc jeśli w dodatku dojdzie jakiś nowy npc, zejdzie mi a potem się magicznie okaże że nie wykonam fajnego zadania przez niego, albo nie dostanę się do gildii to klapa.

Co interesuje mnie bardziej, Planuję Gildie złodziei(udało się)>zabójców i zrobić postać pod zręczność - gdzie mam nadzieję, zręczność sprawia że bronie od zręki biją mocniej, bo jak nie to będzie słabo. Szukam czarnej perły żeby wykonać miecz złodziejski z kowalki i planuję walkę 2 brońmi, powiedzcie mi, czy gildia zabójców daje jakiś konkurencyjny pancerz w porónaniu ze strażą/najemnikiem? bo w sumie nie wielki mam chyba wybór z głównych gildii jeśli nie te dwie. 

Ew jakieś sugestie lub info co dają gildie główne na co warto zwrócić uwagę jeśli planuję zabójce na 2 bronie i łuk pod zrękę? jeszcze nie mam głównej gildii więc mam czas
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
@Heimdallr jak skonczysz przechodzic to napisz czy ci sie jakies questy pobugowaly/zablokowaly bo jestem ciekaw czy najnwosza wersja AB naprawia returinga w tej kwestii.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Gram w najnowszą wersje AB ( pl ) i mam już gdzieś połowę 3r i nie miałem ŻADNEGO BUGA, żaden quest mi się nie zbugował, inie miałem też żadnego crasha gry, także nie wiem czy farta miałem ale jest bardzo dobrze.
 

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja też nie wdziałem żadnego buga jeszcze. Ciekawi mnie tylko jakie bonusy daje ci dołączenie do jakiej gildii, oraz czemu broń z 35 dmg, wymogiem zręczności 20+ i zręcznością na postaci równą 80, bije po 5...
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ja też nie wdziałem żadnego buga jeszcze. Ciekawi mnie tylko jakie bonusy daje ci dołączenie do jakiej gildii, oraz czemu broń z 35 dmg, wymogiem zręczności 20+ i zręcznością na postaci równą 80, bije po 5...

Bo nie przebijasz pancerza przeciwnika.
Za to twoje kryty na pewno są mocne.
 

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odnośnie bugów, Lares nie prowadzi do lasu do kręgu, chyba że na koszmarze to jest wyłączone. Zrobiłem wszystko jak należy, Magowie Wody powiedzieli żebym znalazł kogoś w mieście kto mi pomoże, Lares nie ma tej opcji dialogowej
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na koszmarze na Laresa nie licz, tak samo jak Mika nie pójdzie z Tobą do Akila ani piraci do kanionu.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy jest planowane wydanie dubbingu i gdzie można śledzić ewentualne prace?
Ps
Ktoś z tego forum bierze udział w tym projekcie?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jeśli chcesz pytać o postępy, to na forum Bractwa Spolszczenia, tam masz Quascha, który wszystkim zarządza. Jedyne, co na ten moment wiadomo o premierze, to, że nie będzie jej w tym roku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaka jest roznica miedzy zwyklym Returnem a AB? Gralem w Returna i bardzo mi sie spodobal. Chcialbym zagrac jeszcze raz ale nie jestem pewien czy AB jest warty kolejnych 200 godzin?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Milion razy było zadawane to pytanie, powiem ci tak AB dodaje to co dodawało noc kruka do G2.

Czyli usprawnienia, nowe lokacje, likwidacja znaczących bugów i normalizacja rozgrywki ( brak mutagenów itp itd )
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao  Szkoda, bo liczyłem sobie na rozgrywkę tej jesieni. Trzeba będzie jednak poczekać.
 

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zostanie paladynem, bo obecnie jestem strażnikiem, zmusza mnie do robienia karmy dla Innosa czy mogę brać sobie dary Beliara?

Oraz - Czy ulepszaniem pancerzy mogę ulepszyć każdy? nie wiem czy się tego uczyć po prostu
 

dunno

dunno

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zostanie paladynem, bo obecnie jestem strażnikiem, zmusza mnie do robienia karmy dla Innosa czy mogę brać sobie dary Beliara?

Oraz - Czy ulepszaniem pancerzy mogę ulepszyć każdy? nie wiem czy się tego uczyć po prostu

Kiedy jestes strażnikiem możesz obierać dary zarówno u Innosa jak i u Beliara. Po zostaniu paladynem możesz odbierać tylko u Innosa

Nie każdy pancerz można ulepszyć; listę dostępnych dostaniesz w dzienniku po wyuczeniu się ulepszania.
 

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Do jakiego folderu trzeba wkleić pliki dubbingu i textur? Wkleiłem do folderu DATA i nie działa.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Wiadomo coś o nowym update? mieli dodać nowy dungeon czy coś..
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A oni nie robią już tego Story całego?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry