Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280691 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280691

Odpowiedzi 930

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To zadanie działa dokładnie w ten sam sposób, co w GII, więc nie rozumiem o czym Ty człowieku mówisz...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



reveen

reveen

Użytkownicy
posty29
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Przez takie coś zaczynam gre na nowo bo mam ból dupy o to jedno zadanie.

A niedawno plułeś na ludzi grających w masochistyczny sposób, hehe a teraz nagle z powodu jednego zadania będziesz od nowa grał, zobacz że masz z nimi wiele wspólnego. Oni mają ból dupy o to że dzik zabiję im wilka ty o zadanie które daję trochę expa  :facepalm: Przecież gry sobie tym nie zepsułeś. Dlatego się robi zapisy przed każdym ważnym etapem gry, ale do tego trzeba trochę pograć w returning, sam kiedyś napsułem sporo zadań ale moda i tak przeszedłem prawie . Polecam dobrą maść na dupę po returningu, bo tam nie tylko takie rzeczy się mogą dziać, jak np zwykłe zadanie z NK które nie zostało tak doszlifowane jak by tego sobie pan by życzył, ale to naprawdę jest nic w porównaniu do tego co serwuję nam returning. To stara gra i ma wiele niedociągnięć, a returning to gra pod solucję z elementami RPG i hack'n'slash.. do bólu psia jego mać!
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To nawet nie jest stracony exp, tylko wpis w dzienniku, który nie ma się po co pojawiać, skoro już się zrobiło to, czego to zadanie od nas wymaga :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
ale czy nie rozumiesz żę nie otrzymamy od niego wtedy zadania "sztuka walki" tylko od razu się zgodzi?

Zadanie to zadanie. Nie osiągnę już tego co zamierzałem. Gdybym miał poniżej 30% walki to w liczniku miałbym wykonane o jedno zadanie więcej.. I walić już ten exp.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
ale czy nie rozumiesz żę nie otrzymamy od niego wtedy zadania "sztuka walki" tylko od razu się zgodzi?
Pewnie że rozumiem.
Spoiler
ALE CO Z TEGO?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
to z tego że jestem perfekcjonistą i chciałem mieć każde wykonane dostepne zadanie a tak to jedno jestem w plecy  i odechciało mi się grać. Jedynie co staram się robić to wszystkie zadania.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ja pierdolę, zadanie masz zrobione, tylko bez wpisu w dzienniku, który jest niepotrzebny w tym wypadku i dlatego go nie ma. Wpis o zadaniu istnieje tylko po to, żeby ktoś, kto nie miał tych 30%, pamiętał, żeby wrócić. To nie jest perfekcjonizm. That's fucking cancer.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po kiego grzyba ta dyskusja?  to jest problem samego g2 nie moda, wiec  albo wyjazd z tym na forum typowe o gothicu albo konsekwentni pisać o tym w każdym temacie którzy jest poświęcony addon modom, bo w każdym takim modzie tez jest ten sam problem
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Jao, ja nie mam wtedy zadania wykonanego bo go nie otrzymałem. On po prostu się zgodził bo widział że jestem dostatecznie wyszkolony. To nie jest tak jak mówisz.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
To nie jest żaden problem, to jest chyba logiczne że nie da ci zadania sztuka walki, skoro jesteś już wyszkolony na tyle by tego zadania nie dostać? To zadanie dla amatorów walki mieczem, skoro się wyszkoliłeś przed rozmową z Cordem to tego zadania nie dostaniesz. A perfekcjonizm nie ma z tym nic wspólnego, bo to nie jest zadanie które wisi ci w dzienniku nie skończone, tylko takie które nie przypadło twojej postaci i nie miało prawa przypaść, jeśli masz zamiar walczyć o to jedno zadanie na forach modów to proszę bardzo, ale nie sądzisz że to podejdzie pod chorobę psychiczną?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W ogóle zdaje się, że jest jak Tizgar pisze, znaczy to zadanie występuje też w podstawowym G2 i działa tak samo. Tylko że tu jeszcze wpisali je do solucji, jak wszystkie inne zadania z podstawki.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
tak, tylko też returning to wielki mod i dosyć szybko nauczyłem sie walki bronią. Co mnie sfrustrowało  to że w SOLUCJI nie ma żadnej informacji że gdy bd posiadać więcej niż 30% to Cord nie da nam zadania. Nie dostałem zadania i tyle a to że się od razu zgodził wisi mi koło palca. Jestem jedno zadanie w plecy.  Swoją drogą druga rzecz co mnie sfrustrowała to jak ten Paladyn co zleca nam zadanie by zabić tego Regiliona ( uciekło mi zgłowy jego imie) powiedział nam ŻE TO NASZ OBYWATELSKI OBOWIĄZEK pokonać WIELKIEGO I SILNEGO nekromante. Kompletna żenada.  To straż i paladyni od czego są? Nie kurwa, to obowiązek obywatela nie ich.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
tapowiedział nam ŻE TO NASZ OBYWATELSKI OBOWIĄZEK pokonać WIELKIEGO I SILNEGO nekromante. Kompletna żenada.  To straż i paladyni od czego są? Nie kurwa, to obowiązek obywatela nie ich.

No akurat returning fabularnie to ssie pod wieloma względami, dialogi niektóre są tak koszmarnie napisane że chyba układał je 6latek, i wcale nie uważam że nie niemożliwe jest stworzenie moda który poprawiłby fabułę gothica i nadał jej jeszcze więcej smaczków(a jednocześnie poprawiał rozgrywkę i dodawał nowe itemki,potwory,animajce).Ale to musiało by być przemyślane, widać że twórcy returning nie podeszli do tego na poważnie i rozgrywka koncentruję się głównie na tym by zaliczyć zadanie i zdobyć EXP, a sama marna fabuła returning ma być tylko pretekstem by zdobyć EXP, nic to nie wnosi do gothic'a nowego, i uważam że mod jest dobry ale trzeba naprawdę mieć dystans i czerpać z returning to co najlepsze, i przy okazji mieć wyjebane na wady, ja nie potrafię.

Returning jak widać po tym co osiągnął potrafi ale niekoniecznie mu zależy na poprawie fabularnym gothic'a za dużo tego syfu w tym modzie.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Jedynie co mnie boli  w Returningu zwłaszcza w AB to beznadziejne dialogi, sprzeczne dialogi z fabułą.. zrobienie  z Khorinis kontynentu, NPC gritta zleca ci zadanie abyśmy poszli do jarkendaru do piratów w 2 rozdziale (bezi mówi że był już tam) mimo że jeszcze nie byłeś nigdy w jarkendarze.. no co by tu dużo mówić. Strasznie nie przemyślane zadania (głównie AB). Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia.


A tak wogóle to jak  mam grać w Returninga AB to już wolę całkowicie bez dubbingu, bo te zmiany głosowe strasznie wybijają z rytmu.

Post połączony: 2020-05-29, 22:35
Majes powiedział że Edycja Rozszerzona była strasznie naciągana bo były zadania które przeciągały rozdziały.. (idź tam, przynieś to) no Ale Returning/AB już mu się podobał i że zadania są tam spoko XDDDDD Co o tym myśleć mam?


 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Majes to nie jest jakikolwiek autorytet w świecie modów do Gothica czy w ogóle. Ty podobnie zresztą. Nie graj w tego moda, bo to jest obiektywnie stracony czas. Lepiej zajmij się jakimiś ciekawostkami czy inną wartością dodaną, bo od twojego gadania na forum Return nie stanie się dobrym modem.
W Przeznaczenie zagraj, może się aż tak nie będziesz triggerował, choć kto cię tam wie :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

malavern

malavern

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z nograssem. Zainstalowałem wszystko zgodnie z zaleceniami odpalam grę wszystko pięknie działa ale mimo że plik nograss mam w dobrym miejscu przeklęte chwasty są jak były. Pamiętam że kiedyś ten plik nograss inaczej się nazywał ale  przecież nie powinno mieć to żadnego znaczenia. Robiłem nawet reinstall gry bo myślałem ze dx11 blokuję to. Wrzucam screena.

https://imgur.com/p0pEdhy
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ściągnij go z tego tematu a nie  bóg wie skąd, bo tak plik nograss się nie nazywa
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
tizgar ten nograss na tej stronie to jakieś nieporozumienie. Są w nim jakieś inne pliki niż były kiedyś. Wyżej już pisałem na temat nograssa, ale jak widać nie posłuchaliście się mnie.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry