Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280569 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280569

Odpowiedzi 930

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

kriver

kriver

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, właśnie zainstalowałem returning 2.0 AB i borykam się z pewnym problemem. Jak zainstalować spolszczenie by dubbing rosyjski pozostał, a polonizacja tyczyła się tylko napisów?
 

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam wszystko jest opisane przez Majes'a. Musisz pobrać spolszczenie poprostu i zainstalować zgodnie z instrukcją.

Ja natomiast mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie dokładnie jest ten pieprzony węgiel w starej i nowej kopalni. Ten do questu Zapasy węgla w zamku.
Przeczesalem całą kopalnie i nic
 

kriver

kriver

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Z tego co pamiętam wszystko jest opisane przez Majes'a. Musisz pobrać spolszczenie poprostu i zainstalować zgodnie z instrukcją.

Niestety, ciągle to samo.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ogólnie to większość dubbingu pozostaje rosyjska. Jeśli jednak chciałeś mieć w pełni rosyjski dubbing (włącznie z kwestiami z podstawki), to musisz pobrać GothicVDFS i za jego pomocą usunąć z pliku AB_Scripts_pl.vdf folder "SPEECH".
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
ta pustynia adanosa jest tak interesujacą lokacja ze po otwarciu wielkiej piramidy jeblem returninga całkiem, przynudnawa, zbyt duza, przekombinowana i w efekcie zamiast frajdy zniecheciła do dalszej gry w returninga 2.0 bezsens lokacja chyba tylko w celu sztucznego nabicia czasu gry...
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Właśnie to był główny cel twórców. Wycisnąć tyle godzin ile się da. Porażka
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Jao
Dadaja dla casuali ja o tym nie pisze, owszem jest opcja nie umiem grac ale chce pograć to jako ze wypłakali to twórcy AB dali im taka opcje nie mniej jednak wychodzimy z założenia ze każdy gra na tym poziomie?  Osoba grając na takim poziomie nie będzie się o takie rzeczy pytać bo i tak gra daje jej za dużo jednak jak ktoś się pyta to dlatego ze gra na nightmare lub na mocno podrasowanym gothicu gdzie to ma istotne znaczenia.

hehe ale ironia jest taka ci powiem że wymślisz że jak ktoś gra na niższym poziomie turdności nie umie grać? czy ktoś grający na koszmarze wchodzący na yt i znajdujący wszytkie rośliny a potem bijący moby gdzieś w połowie gry z równą łatwością jak na easy jest lepszy odemnie?  a na tym hardzie jest trudny tylko początek end game zawsze wygląda tak samo no chyba że ktoś lubi zbierać wszytko kto co lubi ale nie widzę w tym żadnej logiki

#Żeby nie było tylko sobie pisze to rośliny powinny być w miejscach głównie takich gdzie gracz będzie szukał głównie tam gdzie są stwory +1-3 miejsc ukrytych dla takich łowców smaczków ale no ludzie po co ukrytwać rośliny w taki sposób w ilościach 20 na mapie że potem gracz przechodzący grę nie widzi ich albo nie znajduje bo są w głupich miejscach ogólnie przechodząc normalnego gothica znalazłem prawie wszystkie bo twórcy mieli na tyle głowy że nie dali rośliny/tablicy obok drzewka w pustym lesie itd no ludzie by nie sięgali bo poradniki yt czy kody dotyczące roślin gdy by były one normalnie porozmieszczane w sensowny sposób

Można tu jeszcze wypisać masę tego ale po co wszyscy grający na koszmarzę oczekiwali wyzwania a dostali w połowie gry środkowy palec jak nie znajdziesz wszystkiego co jest smieszne ale to nie jest największy problem

dlatego też ubolewam że gothic nie dostaniejakiejś rewolucji zagrałbym nawet jedynke w całkiem nowej odsłownie z dodatkowymi smaczami nowym podrasowanym systemem walki coś w styly dark souls gdzie trzeba trochę się pomęczyć no i wtedy można było by to uznać za gr kompletną połączenie świetnego gameplay pełnego akcji z fajnym ekspolorwaniem świata jak w skyrim i fabułą gothic czego chcieć więcej? wiem że to nie realne ale pomarzyć można tylko tak patrząc na tego returninga załamują się ręce trochę niby się starali ale widać że to nie jest ten styl ten poziom i gothic z tym modem wygląda jak by ktoś do pysznej kanapki kompletnej nawalił czego popadnie podgrzał i podał i to jest sztuczne chodz ogólnie moda uznaje za grywalnego daje trochę nowości ale czuć że brakuje sporo rzeczy

najbardziej bolą zepsute niedorobione wątki fabularne głównie magów wody czy guru jest po prostu nudno nie czuć klimatu brak jakiegoś ulepszenia starych wątków (odświeżenia) no i returning można powiedzieć to tylko chłap na dobrą grę jedyne co do niej wnosi to wizje kogoś kto się na tym nie zna nie ma pomysłu na fabułę a powiedzmy sobie szczerze że to jest serce gothica bez którego nie ma gothica i to powinną być priorytem by każdy dialog historia się kleiły ale no co mod fanowski od rusków czego tu wymagać
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Panowie, chyba mam problem.
Po pierwsze, czy po pierwszej walce z krukiem (w jarkendarze) powinienem mieć w ekwipunku szpon beliara???

Za nic nie mogę ruszyć dalej wątku. Mam 4 zadania : artefakt starożytności, kruk, szpon beliara i dziwne ruiny.
Ostatnie wpisy w dzienniku z tych zadań to:
Artefakt starożytności - odpowiedziałem saturasowi o złotym smoku.
Szpon beliara--mam tylko wpis że nie może się dostać w ręce Kruka.
Dziwne ruiny : mam dać znać merdarionowi jak dowiem się coś wiexej
Kruk: saturas potrzebuje więcej czasu żeby pomyśleć o dalszych krokach.

I teraz tak. Po walce z krukiem ten spierdolil nawet nie wiem kiedy. Nie mam szponu w ekwipunku. Nie wiem jak ruszyć dalej
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przeczytaj tabliczkę, którą znalazłeś w świątyni Adanosa. Wejdzie ci wtedy zadanie "Tajemnice chramu Adanosa".
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Właśnie wczoraj znalazłem tą tabliczkę w ekwipunku. Całkiem o niej zapomniałem.
Dzięki wielkie za odpowiedź
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Opłaca się grać wersje nowszą z poprawkami czy czekać na konkretne zmiany :D?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem jakie konkretnie zmiany masz na myśli bo nie zauważyłem nic rążacego od strony technicznej co przeszkadzało by skończyć moda z wyjątkiem idiotyzmów autora moda, które są i najwyraźniej będą.

Odpowiadając na twoje pytanie to nie opłaca się grać...tak czy siak. Lepiej odpal jakiegoś innego moda.
 

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wie ktoś może jak poradzić sobie z tym magiem na pustyni? Im arah się zwie chyba. Bierze mnie na 2 hity. A mam 4k hp. Dodam że strażników rozwalilem już. Pierwszy element tablicy mam.




Juz wiem:) trochę zmienili na ab
 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zobacz mój filmik, który umieściłem w temacie poradnika do moda.
 

vaderum

vaderum

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pełna łopatologiczna (...)
8. Wrzucamy plik SystemPack.vdf do ścieżki Gothic II/Data.
(...)

Post połączony: 2019-03-17, 11:53
Skąd wziąć ten plik systempack.vdf nigdzie na pierwszej stronie nie ma o nim wzmianki?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@vaderum ciężko powiedzieć co autor miał na myśli, od ładnych paru wersji returninga (nie mówiąc już o AB) systempack jest częścią instalki, i jest niepolecane ściąganie go osobno.
 

vaderum

vaderum

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Delth
Okej to teraz pytanie o patcher 4GB, jest on w dod. modyfikacjacach, a podobno w samym returningu 2.0 jest zaimplementowany. Jak sprawdzić czy na pewno działa, jest jakiś skrót w grze żeby obczaić z ilu GB ramu gra korzysta?
Gram na laptopie HP omen z W10, 16GB, i5 7gen, gtx 1050, SSD.
Gram w gothica bez trawy(fullnograss) bez dx11 i texture packow poniewaz z dx11 miałem 6FPSów. A i bez tego niby 50 FPS, ale podejrzewam, że jak wpadnę do khorinis będzie gorzej.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@vaderum 4GB patch to modyfikacja jednej flagi w pliku exe, to operacja związana ze specyfiką windowsa i nie ma nic wspólnego z samym gothiciem zasadniczo - można sprawdzić dowolnym hex-editorem gdy się wie gdzie. Aalbo ściagnąć jakiś patcher i puścić exe przez niego jeszcze raz dla pewności.

A 6 fps w dx11 brzmi trochę jakbyś grał na zintegrowanej karcie graficznej zamiast na 1050... Ale tu mogę się mylić.
 

vaderum

vaderum

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Delph
uruchamiam z procesorem graficznym nvidii i w samej grze też miałem napis na samym początku GTX1050, szczerze mówiąc po odpaleniu z integry intela nie było różnicy.
Monitor nvidii pokazuje, że karta nvidii jest używana przez gothic2.exe
A co do ramów to spróbuje zminimalizować Gothica i na menedżerze zadań zobaczę. No i mam przy włączonym Gothicu w użyciu 4,7GB, a sam W10 3,4GB ciągnie. Czyli gra korzysta z okolo 1,4GB ramu. Jak jest u was?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry