Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280541 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280541

Odpowiedzi 930

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 

Trixtah

Trixtah

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Są teraz pliki -  AB_Mod_2019_03_22_Release .rar , ab_pl_30_03 .rar , AB_Scripts_2019_04_01.rar . Jak to teraz poprzenosić ;d na wersje z 22.03 żeby wszystko działało zgodnie razem ?
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja skopiowałem pierw AB_Mod_2019_03_22_Release .rar, AB_Scripts_2019_04_01.rar w ogóle nie ściągałem i po prostu skopiowałem ab_pl_30_03 .rar. Gra się włączyła, działa. Chyb tak trzeba. Ale niech lepiej ktoś kompetentny powie, sam jestem ciekaw czy coś nie poplątałem.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W folderze Data muszą być (oprócz plików Returna naturalnie) 4 pliki: AB_Data_01.vdf, AB_Data_02.vdf, AB_Scripts_pl.vdf i AB_Speech.vdf (ten ostatni w sumie opcjonalnie). Z kolei w folderze System potrzebne są AST.dll i AB_Translation.lbr (oba z folderu ze spolszczeniem).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Opos123

Opos123

Użytkownicy
posty21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może to już się powtarzało , ale mam pytanie : jeżeli chcę mieć dx11 to w zasadzie mam zaznaczać przy instalacji reutrninga 2.0  czy nie muszę ?Ponieważ są te aktualizacje 17.5 by Liker  i 17.6.4  .Propo tych dwóch aktualizaji jaka jest różnica między nimi ,którą lepiej wgrać ,także instalując dx11  tak czy siak instalować tego 4gb patcha? czy on coś popsuje przy dx11?
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może to już się powtarzało , ale mam pytanie : jeżeli chcę mieć dx11 to w zasadzie mam zaznaczać przy instalacji reutrninga 2.0  czy nie muszę ?Ponieważ są te aktualizacje 17.5 by Liker  i 17.6.4  .Propo tych dwóch aktualizaji jaka jest różnica między nimi ,którą lepiej wgrać ,także instalując dx11  tak czy siak instalować tego 4gb patcha? czy on coś popsuje przy dx11?
Instalujesz podstawke returna 2.0
patch 4gb musi byc obowiązkowo
instalujesz dx podczas instalowania podstawki returna
potem wklejasz do folderu pliki dx 17.5 i potem 17.6.4

Mi osobiście przy wersji 17.6.4 lagowała gra więc zostałem przy 17.5
17.6.4 - ma jakieś nowe opcje pod F11

Post połączony: 2019-04-08, 23:01
Wczoraj wyszły jakieś skrypty od ruskich
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Poda ktoś stronkę gdzie można poczytać o tych aktualizacjach? i  co dodali w nowej do lokalizacji, misje czy coś? Nie grałem z 3 miechyxD
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Poda ktoś stronkę gdzie można poczytać o tych aktualizacjach? i  co dodali w nowej do lokalizacji, misje czy coś? Nie grałem z 3 miechyxD
Jest changelog po rosyjsku: https://rpgrussia.com/threads/alternativnyj-balans-spisok-izmenenij-aktualnaja-versija.18119/
Możesz użyć auto translate'a i powinieneś rozumieć o co chodzi
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Podczas włączania gry wyskakuje mi ast not loaded hm czego to może być wina ?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Podczas włączania gry wyskakuje mi ast not loaded hm czego to może być wina ?
Zainstalowałeś wszystko co na początku jest instalatora do Returna (Systempack, fix 2.6 itd.)?
Spróbuj też rejestr przeskanować CCleanerem
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ok ogarne to rano:)Myślałem że nie musiałem bo kiedyś już instalowałem 2.0
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

reveen

reveen

Użytkownicy
posty29
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja zaś morduje się z wejściem do gry gdy włączam gre w tle słychać intro i muzyczke menu głownego ale cały czas jest biały ekran o co tu się rozchodzi czy może cos zle zrobiłem? Proszę o pomoc D:
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja zaś morduje się z wejściem do gry gdy włączam gre w tle słychać intro i muzyczke menu głownego ale cały czas jest biały ekran o co tu się rozchodzi czy może cos zle zrobiłem? Proszę o pomoc D:
Pisz w dziale z problemami technicznymi.

Grasz na laptopie? prawdopodobnie otwiera ci się gotuk z karta zintegrowaną. Kilknij PPM na ikone gotuka -> uruchom z procesorem graficznym -> Procesor o dużej wydajności
Jak nie to to zobacz czy masz aktualne sterowniki do karty, może czegoś brakuje z dx.
Jak instalowałeś returninga, to w zakładce "soft" zainstalowałeś sterowniki od Redista (czy jakoś tak, zawsze zapomnę) i dx7?
 

GnomoslaS

GnomoslaS

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Daliście już sobie spokój ze spolszczeniem? Jeżeli tak to wydaje mi się fajna opcja udostępnienia tego spolszczenia w pliku.txt by każdy mógł samodzielnie sobie aktualizować to spolszczenie. Skoro już nie ma być nowych aktualizacji to żeby się to nie zmarnowało, bo do AB ciągle wychodza nowe świetne rzeczy jak np. Zmiana INV na zakładki itd
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie, po co w dodatkowych plikach jest 4gb Patch skoro już się to instaluje podczas instalacji Returninga? Czymś się on różni czy jak?
 

szczeki600

szczeki600

Użytkownicy
posty22
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko jak trzeba po kolei i mam Rosyjski Dubbing w grze, nawet te kwestie z podstawowego GOTHICA. Co zrobić żeby mieć podstawowy Polski Dubbing i tylko same napisy w Returning??
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Czym jest ten tekstur pack i czy psuje on optymalizacje jeszcze bardziej? Bo i tak na styk mi to chodzi w 60 klatkach.
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czym jest ten tekstur pack i czy psuje on optymalizacje jeszcze bardziej? Bo i tak na styk mi to chodzi w 60 klatkach.

Texturpack działa tak jak wszystkie textrupacki, czyli poprawia jakość, zazwyczaj wprowadzając textury o wyższej rozdzielczości, niektóry itemy są nieco zmienione, by wyglądały ładniej.
I tak, texturpack wpływa na optymalizację gry, jak gra chodzi ci na styk, lepiej nie instalować.
Aczkolwiek zainstalowanie i ewt. usunięcie to kwestia trzech kliknięć, więc nie ma problemu, żeby wypróbować.

Post połączony: 2019-05-02, 16:14
Zainstalowałem wszystko jak trzeba po kolei i mam Rosyjski Dubbing w grze, nawet te kwestie z podstawowego GOTHICA. Co zrobić żeby mieć podstawowy Polski Dubbing i tylko same napisy w Returning??

Zainstalowałeś pewnie pełną rusyfikację, zwróć uwage na pierwszej stronie tego tematu jest instrukcja i jest tam zdjęcie z opisem, która opcja to returning, a która to rusyfikacja.

Post połączony: 2019-05-02, 16:16
Pytanie, po co w dodatkowych plikach jest 4gb Patch skoro już się to instaluje podczas instalacji Returninga? Czymś się on różni czy jak?

Niczym się nie różni, jest na wszelki wypadek, jakby ci się nie zainstalowało, bo bez 4gb patch, zapewne by ci wykrzaczało grę co chwilę.

Post połączony: 2019-05-02, 16:18
@Tizgar @Ventrue
Pracujecie teraz nad spolszczeniem? Czy czekacie aż do sierpnia do Alternative Story?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ja nie jestem z tym związany mam wyjebane na gothica i wszelkie mody do niego nie moja bajka  mnie to nie interesuje
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry