Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280580 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280580

Odpowiedzi 930

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

O co chodzi? Zaznaczam, że wszystko wg instrukcji, czysty gothic z goga, win 10.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Wytnij spolszczenie zobacz czy działa, potem wytnij AB i zobacz czy działa, a potem R2 i zobacz czy nadal jest błąd.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Gdyby ktoś był tak miły i posprawdzał czy nazwy czarów/run nazywają się tak samo w dzienniku schematów, w dzienniku zadań, przy stole runicznym, w ekwipunku, jako podpis przy dobyciu czaru u góry ekranu, oraz w dialogach, gdy się akurat uczymy. Jeśli akurat ktoś gra magiem to i tak mu to po drodze. W ogóle to nazewnictwo broni czy pancerzy w schematach w porównaniu do nazwy przedmiotu w eq, prawdopodobnie się w wielu miejscach jeszcze różni. Wiadomo, że błędy w dialogach czy wpisach gryzą w oczy, ale Returning nie jest modem fabularnym i wiadomo, że jedną z ważniejszych rzeczy jest zachowanie stałości nazewnictwa.
 

Septon

Septon

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój wpis nic nie wniesie do tematu, również nie jestem w stanie pomóc w tej chwili przy poprawkach, ale chciałbym jedynie zaznaczyć, że jestem ci bardzo wdzięczny @Ventrue  za to co robisz, możecie mnie zlinczować ale jestem fanem tego moda. :)
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cześć mam takie pytanie mam zainstalowano muzykę z retruninga nie mam tej oryginalnego gothica na pierwszej wersji spolszczenia był o git a na tej wraca orginalna muza
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Wyszła nowa aktualizacja u rosjan, ale jeszcze się chwilę wstrzymamy z aktualizacją, bo trzeba książki Riordiana poprawić.
 

horrorcore

horrorcore

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam takie pytanie czy jest możliwość zmiany języka dubbingu tych podstawowych kwesti z g2nk z ANGIELSKIEGO ("i cant read this") na pl ?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Zazwyczaj ludzie pytają o zmianę z rosyjskiego, skąd ty tam masz angielski dubbing?
 

horrorcore

horrorcore

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W takim razie chyba podstawka g2:nk byla po angielsku u mnie i dlatego tak. Chociaz napewno to jest wersja MULTI tylko jak ten jezyk zmienic.
//EDIT: Poradzilem z tym sobie pobralem sam dubbing polski z https://chomikuj.pl/michal0328/Gry/Spolszczenie+Gothic+2+noc+kruka(napisy+i+dialogi)
podmienilem pliki i smiga  :cool:
W Returning 2.0 Paladyn 2H teraz szykuje sie nightmare dual zabojca  :lol: ^^ :lol:
Swietna robota panowie  :ok: :ok: :ok: :ok:
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
W starych grach raczej nie było wersji MULTI. Musisz skądś sobie zorganizować polską wersję.
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy wersja z linku jest najaktualniejsza? Czy mogę pobrać bez obawy najnowszą wersję z rpgrussia, jeżeli mam pewność, że nie wymaga ona nowej gry?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Czy wersja z linku jest najaktualniejsza? Czy mogę pobrać bez obawy najnowszą wersję z rpgrussia, jeżeli mam pewność, że nie wymaga ona nowej gry?

Podbijam..
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Vaquanish

Vaquanish

Użytkownicy
posty86
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Aktualna wersja samego moda jest nie zmieniona ale skrypty są już nowsze od tych co jest spolszczenie(spolszczenie 03.03 a aktualne 05.03).
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Dopóki nie będzie napisane, że wymaga to nie będzie wymagać. Prawda, najnowsza wersja jest z 5 marca a spolszczenie jest z 3. Dzisiaj się zaktualizuje.
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ktoś mnie wyjaśni jak działa wywala ie questow? Niby LShift +alt +P, ale nie wiem na jakim oknie tego uzyc. Nie działa bez okien, w oknie questow też. Po kliknięciu na quest też.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@xMefistox Otwierasz dziennik z zadaniami i musisz mieć podświetlone zadanie na zielono. Wówczas naciskasz tą kombinację i zadanie znika z dziennika. Umie dział bez zarzutu.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja, rosjanie naprawili błąd z amuletem Drakila.
 

nograss

nograss

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Będą jakieś problemy jak zaktualizuje AB mając założony amulet drakila na zapisie?  -20 many mi się nie uśmiecha;)
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Nie wiem, najlepiej sprawdź : )
 

nograss

nograss

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
lipa niestety dalej zabiera mane, trudno zdejmę amulet jak te -20 many to nie będzie problem;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry