Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280741 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280741

Odpowiedzi 930

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktos wie czy na koszmar+ trzeba uczyc sie skradania, zeby robic kradzież kieszonkowa? kiedys to bylo dobrowolne i nie trzeba bylo uzywac AST
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@tldr Bodajże do 90% musisz okradać za pomocą skradania, potem już stajesz za gościem i naciskasz PPM, i gotowe.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdy chcę pobrać podstawkę alternatywnego balansu, z linku z głównego posta, to widzę pliki nazwane datą 14 marca, a nie 24 marca. Wszystko tam jest poprawnie podane?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bo podstawka AB się nie zmienia (chyba, że szef Ventrue zdecyduje inaczej;) ), tylko skrypty są aktualizowane.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bo podstawka AB się nie zmienia (chyba, że szef Ventrue zdecyduje inaczej;) ), tylko skrypty są aktualizowane.

Czyli, żeby zainstalować najnowszą wersję, muszę pobrać także te skrypty? Nie do końca zrozumiałem. Czy zaaktualizowane skrypty są już częścią podstawki AB?

EDIT: Ok, nieważne, już sobie poradziłem. Nowe skrypty, czyli aktualizacja jest zawarta w spolszczeniu.
 

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
@Ventrue Nowa wersja:

Changes on 03/28/20
Fixed a bug, the mode "Without deaths" did not work with a new game
Fixed description of old crossbow
A bug with non-working fatigue was fixed (in general, there the variable is responsible for a lot of things, so this could cause dozens of bugs)
Erol can now be erased after a fight and he will not constantly agitate on the hero
When a hero falls into undead magicians and others, he is no longer cursed. This only works when they hit the hero themselves.
Now, after eating food or water, hunger or thirst will not be able to immediately rise again in a couple of seconds, first some time will pass
Top belts (power and dexterity) now fall from Azgalor
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tez nie przesadzajcie z tym do Ventrue, przecież pisał już kiedyś dość wyraźnie ze nie będzie robił spolszczenia do każdej wersji a tylko wtedy gdy będzie poważna lista zmian itp a nie update co każdą pierdołkę codziennie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 

Solitar

Solitar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś, czy da się returna odpalić z wersją steamową?

- Wersja steamowa domyślnie w ogóle mi nie działa.
- Z fixem 2.6, systempackiem i player kitem mam 5FPS na czystej steamowej instalce.
- Z tym fixem: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=757500304 wszystko jest ok.

Po instalacji returna2.0 (na czystej wersji) z DX11 jest słabo, czyli 6-40 FPS. Stwierdziłem, że dobra, odpalę bez - będzie chodzić lepiej. I tu się myliłem. Wersja bez DX11 to powrót do 5 FPS.

Ma ktoś pomysł co tu się może dziać?
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowa wersja.

Trzeba od nowa zaczynać grę, czy można zaktualizować z poprzedniej wersji?
 

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
Wie ktoś, czy da się returna odpalić z wersją steamową?

- Wersja steamowa domyślnie w ogóle mi nie działa.
- Z fixem 2.6, systempackiem i player kitem mam 5FPS na czystej steamowej instalce.
- Z tym fixem: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=757500304 wszystko jest ok.

Po instalacji returna2.0 (na czystej wersji) z DX11 jest słabo, czyli 6-40 FPS. Stwierdziłem, że dobra, odpalę bez - będzie chodzić lepiej. I tu się myliłem. Wersja bez DX11 to powrót do 5 FPS.

Ma ktoś pomysł co tu się może dziać?

Jeśli grasz z DX11 i chcesz grać przez steam to musisz przekopiować folder GD3D11 do głównego folderu z grą (tam gdzie masz foldery _work, Data itd) drugi folder z DX11 zostawiasz sobie w folderze system
 

Solitar

Solitar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli grasz z DX11 i chcesz grać przez steam to musisz przekopiować folder GD3D11 do głównego folderu z grą (tam gdzie masz foldery _work, Data itd) drugi folder z DX11 zostawiasz sobie w folderze system

Nie, problemem nie jest naliczanie czasu, tylko klatki.

Returning2.0 bez DX11 jest totalnie niegrywalny.

Dzisiaj z rana znowu (10 kombinacja) zainstalowałem go na czystym steamowym gothicu, tym razem postawiłem najnowszy playerkit(nie z instalki returna) + patch 2.6. Potem zainstalowałem Returninga bez DX11. Na koniec doinstalowałem systempacka 1.7 (Returning). Teraz zamiast 5 FPS mam 9 FPS. Zmiana ustawień graficznych na najniższe wszystko nie zwiększa ilości klatek.

Już wielokrotnie instalowałem Returninga na DX11 z sukcesem według tego poradnika, ale mam wrażenie, że za każdym razem działa coraz gorzej. Na HD5830 działał mi lepiej niż teraz na RX570.  :hmmm:

No i nigdy wcześniej nie istalowałem Returninga bez DX11, nie jestem w stanie zrobić, żeby Returning 2.0 bez DX11 miał rozsądne klatki.

Edit - Po instalacji returna wedle poradnika trzeba zainstalować systempacka1.8! (30-40 klatek bez DX11)
Edit 2 - w mieście z minimalnymi graficznymi, zasięgiem renderowania na rzut papierkiem 20 fps. Stwierdziłem ostatecznie, że mod jest niegrywalny i się poddałem.
 

QUkaerz

QUkaerz

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam zainstalowanego Gothic 2 NK + Returning 2.0 + AB +dx11.
I gdy odpalam pochodnie w nocy, a jakże, to widzę że moja pochodnia ma skupione świtło w jedną stronę. Wtf.
U wszystkich tak to wygląda?? Jak nie to jak to naprawić??
Spoiler
 

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Najpierw musze zainstalować ab + te skrypty nowe i na to spolszczenie, czy ab na to spolszczenie i na to skrypty nowe?
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Spolszczenie zawiera skrypty.
Nie trzeba grać od nowa.
 

osiaka112

osiaka112

Użytkownicy
posty78
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co to jest to SnC ?? może nie w temacie tylko nigdzie znaleźć info na ten temat
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co to jest to SnC ?? może nie w temacie tylko nigdzie znaleźć info na ten temat
Zamiast punktów nauki, postać rozwija się zależnie od tego co robisz w grze ( coś ala The Elder Scrols Oblivion) NP im więcej będziesz używać łuku tym bardziej zręka będzie się rozwijać
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry