Zbroja/strój z Assassin\'S Creed 4450 5

O temacie

Autor

Zaczęty 1.08.2008 roku

Wyświetleń 4450

Odpowiedzi 5

Cruger
  • Gość
Witam, chciałbym stworzyć albo przynajmniej zdobyć mod dodający zbroję bohatera gry "Assassin'S Creed" do którejś części Gothic'a, obojętne jest mi czy będzie to do GI, GIINK czy może GIII.Mój problem polega na tym że nie mam żadnego pojęcia jak się do tego zabrać...nie posiadam żadnej wiedzy na temat moddingu którychś z tych gier...Wiem że szanse są nikłe na to że ktoś pomoże mi/zrobi to za mnie, ale postanowiłem jednak napisać ten temat bo bardzo mi na tym zależy.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Najlepiej przerób pancerz poszukiwacza, a jeżeli chcesz osiągnąć lepszy efekt... Cóż - na silniku gothica za cholerę tego nie zrobisz.
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

Zbroja/strój z Assassin\'S Creed
#2 2008-08-01, 23:07(Ostatnia zmiana: 2008-08-01, 23:13)
Nie wiem czy grałeś w Assasin_Mod Damianx'a ?
Wykonałem do moda teksturę na model stroju Diego.
Tam główny bohater ma zbroję podobną do gościa z AC, jeśli chcesz dodać kaptur możesz spróbować go wymodelować i dać w skryptach jako hełm.

PS: Wyglądało to  tak: http://i33.tinypic.com/25aiwht.jpg
Jeżeli chcesz bym użyczył ci ewentualnie tekstury to spytaj się Damianx'a, dla niego ją tworzyłem.

Robiłem też assasyna dla grupy The Forgotten, tam jest na poszukiwaczu, screeny masz w ich dziale.
Jak widać można uzyskać w miarę zadowalający efekt...

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Tyle, że to już jest pancerz, a nie szata (strój Altaira bardziej przypomina to drugie).
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
To niech próbuje tak jak ja swoją teksturą dla The Forgotten:
http://img514.imageshack.us/img514/1259/as...nscreed2fi2.jpg - Wkleili chyba jak Deks mówił na model poszukiwacza.

Cruger
  • Gość
Chodziło mi raczej o dokładne odwzorowanie stroju Altaira...ale skoro na silniku Gothica jest to niemożliwe to niestety muszę sobie odpuścić...
Dziękuję Jedaith'owi i Deksterowi za pomoc, temat do wywalenia/zamknięcia.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry