[G2NK] Imperium Popiołów - Prolog 7100 13

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 23.01.2019 roku

Wyświetleń 7100

Odpowiedzi 13

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

[G2NK] Imperium Popiołów - Prolog
2019-01-23, 16:26(Ostatnia zmiana: 2019-01-25, 15:29)


Chciałem wam przedstawić „Prolog” - krótką zapowiedź „Imperium Popiołów”, nad którymi pracujemy. To ostatnia część "sagi Destiny".
Nie wiedziałem, gdzie w związku z tym stworzyć temat, ale skoro tę zapowiedź można potraktować jako 'skończoną'... Najwyżej Simen przeniesie.

Gracze mogą już na tak wczesnym etapie prac rozegrać początek gry, poznać kilku bohaterów i odbyć pierwsze dialogi.
To godzinka, w której możecie poczuć klimat modyfikacji i rozpoczniecie pierwsze zadania.
Zen właściwy - Jarkendar (może i jeszcze jakiś nieduży) - nie będzie w tym momencie dostępny. Mam jednak nadzieję, że
rozbudzimy waszą ciekawość... Wersja finalna będzie zawierać cały „Prolog”.

screeny:
Spoiler



Link do download-forum: http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=2653&pid=89240#pid89240
Link bezpośredni: http://www.mediafire.com/file/bqnnbwz9y860m17/IP_Prolog.exe/file


Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

[G2NK] Imperium Popiołów - Prolog
#2 2019-01-23, 20:05(Ostatnia zmiana: 2019-01-23, 20:20)
Te screeny to wypadałoby ingame, a nie jakiś chujowy obrazek xD. Warto by jednak napisać o czym ten mod jest, tak trudno to napisać? Tajemniczość w opisie nie jest zachęcająca.

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Cytuj
Ponadto interesuje nas liczba poborów Prologu. Jak będzie niska to znaczy że macie nas wyjebane a wówczas vice versa.

Wiecie, że w ten sposób zachowujecie się jak grupa attention whores, który liczy na megapoklask? A co jeśli moda pobierze 20 osób? Tupniecie nóżką?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Te screeny to wypadałoby ingame, a nie jakiś chujowy obrazek xD. Warto by jednak napisać o czym ten mod jest, tak trudno to napisać? Tajemniczość w opisie nie jest zachęcająca.
Więcej obrazków pojawi się jutro. Opisywać tu nie ma co, bo prawie nie ma nic. Mamy pomysł na fabułę, ale nie ma co o niej się rozpisywać, bo koncepcja pewnie się zmieni. Jest opis tego, co zostaje przedstawione i stąd jest on taki zdawkowy.


@WinterKing Kereth
Widzę, że cytujesz klasyka...
I nie łykaj wszystkiego jak pelikan.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Edit

Ograłem ten prolog. No przyznam szczerze, że oczekiwałem więcej zawartości, nawet jak po prologu. No ale okej, mamy pewien mglisty zarys moda. Cała przedstawiona do tej pory fabuła jest w porządku. Jako ktoś, kto nie ogrywał poprzednich części tej Waszej sagi, byłem w stanie bez problemu się odnaleźć.

Ktoś chyba już zwracał Wam uwagę na przesadnie poważnego Beziego. Moim zdaniem nie jest źle. Jestem w stanie przyjąć pewną metamorfozę bohatera po wielu przeżyciach, ale i tak lekko, dosłownie lekko, uprościłbym język jakim się posługuje, albo zmniejszył ilość jego kwestii. Może to tylko moje odczucie, ale Bezi nigdy nie był jakąś wielką gadułą.

Ogólnie wygląda to ciekawie, ale jak wcześniej wspomniałem, prolog jest ubogi w treść.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)

I nie łykaj wszystkiego jak pelikan.

No tak, przepraszam, że dałem się złapać na bait takiego mistrza tysiąca warstw ironii jak Memorius.  :lol2:
 

PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty37
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pogralem, polaziłem pół godziny i mam dość. Dostałem parę zadań, z nikim już nie mogę o czymś konkretnym porozmawiać, z teleportera też nie można skorzystac. Juz w Klasztorze można było zobaczyc styl waszych modów, gdzie przez pierwsze 2 godziny łaziło się od postaci do postaci by zobaczyć, czy dialog z jedną postacią nie odblokował nowej kwestii u innej postaci. I tutaj jest podobnie. Tu wszystko jest tak nieintuicyjne, że raczej daruję sobie to całe Przeznaczenie i inne mody waszej produkcji. Dialog z postacią A na temat zadania Y odblokowuje kwestie u postaci B na temat zadania X. Tak to wygląda. W Gothicach twórcy nie prowadzili gracza za rączkę, ale wszystko bylo lepiej wyjasniane i bardziej intuicyjne.

Swoją drogą zajrzalem na to całe forum. Śmieszny oszołom z tego całego Memoriusa. Zawsze ma na wszystko wytlumaczenie, nawet merytoryczne uwagi uwaza za hejt. Wygląda to tak jakby chciał wychować sobie grupkę własnych sekciarzy do których wyłącznie kierował będzie swoje mody, którzy będą darzyć go uwielbieniem i nie śmią skrytykować jego modów. Najpierw kieruje mody do "elity", bo inni gracze nie zaslugują by w nie zagrać, a później płacze, ze więcej ludzi gra w rosyjskie mody albo te tłumaczone przez Quascha. :) Na dodatek uważa sie za kogos więcej niż jest i ma coś do posiadaczy smartfonów, najpewniej on jest użytkownikiem kultowej Nokii 3310. :D
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

Bergmar

Bergmar

Użytkownicy
Chędożony Mistrz-Myśliwy
posty5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Chędożony Mistrz-Myśliwy
No cóż, ograłem ową modyfikację, spodziewałem się czegoś więcej po prologu do modyfikacji, niż chodzenie w tę i wewtę,  obstawiam, że chodzi tu o zarys fabuły, tak jak w większości waszych modów. Ciężko jest ocenić prolog, bo szczerze nie mam pojęcia co. Jeszcze jeden mały aspekt, najbardziej mnie irytujący, jakim są niewidzialne ściany. Pojawiają się one na wyspach, gdzie leżą przeróżne przedmioty. Takie ściany odbierają przyjemność z eksploracji terenu (imo).

To tyle ode mnie, czekam na modyfikację z nadzieją na taki sukces jakim był "Klasztor".
 
A jaśnie Pan upolował kiedyś takiego bydlaka?

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A pełna wersja kiedy?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
kiedy premiera tego wspaniałego moda
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
kiedy premiera tego wspaniałego moda
Miejmy nadzieje ze nigdy

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Premiera już na dniach. Miałem okazję moda ograć w formie testów beta i powiem wam, że jest świetny!
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry