[G2NK] Klasztor v1.1.1 37997 102

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 15.05.2018 roku

Wyświetleń 37997

Odpowiedzi 102

szakulowski

szakulowski

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

szakulowski

[G2NK] Klasztor v1.1
#80 2018-08-21, 13:58(Ostatnia zmiana: 2018-08-22, 07:39)
Hej potrzebna pomoc
Spoiler
chodzi o zadanie sekrety alchemii. Znalazłem martwego dziwnego wilka wziąłem amulet z napisem Hieronim i nie mogę tego dalej ugryźć.
 

KIJUSS69

KIJUSS69

Tester Złotych Wrót
posty59
Propsy3
Profesjabrak
  • Tester Złotych Wrót
Ja również potrzebuje pomocy odnośnie dwóch zadań:
Spoiler
Gdy wracamy z drugiej wyspy mi mamy ten Hełm Zdobywcy i tą czaszke to hełm oddajemy Bruno potem zabijamy go i co następnie trzeba zrobić bo zaciąłem się
Drugim zadaniem z którym się zaciąłem jest Portal zagadałem z Ubranem tym co ma zwoje i kazał odnaleźć runę w dzienniku jest coś wspomniane o chciwym braciszku ale nie mam pojęcia o co chodzi wypytałem wszystkich i nic i nie mam pojęcia co dalej prosił bym o pomoc .
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Zaciąłem się w pewnym momencie:
Spoiler
Po znalezieniu dziwnego wilka z amuletem klasztornym zakończyłem misje brat Heronius, a zadania z alchemią stanęły w miejscu. Wtedy zacząłem robić głodni akolici i po tej misji uaktywniły się dalsze zadania z dormitorium. Obecnie zatrzymałem się na drugiej księdze znalezionej w kufrze. Normicius powiedział, że pomoże mi brat, który najbardziej kocha książki, czy coś takiego. Dalej nie wiem co robić  :hmmm:
Proszę o pomoc

 
some things are meant to be

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co mam zrobić po rozmowie z Klarusem jak pojawiają się rycerze Pana na górze ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Uciekać do teleportu.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

IayzoN

[G2NK] Klasztor v1.1
#85 2018-09-14, 17:56(Ostatnia zmiana: 2018-09-14, 18:08)
ale ten teleport nie działa co trzeba zrobić żeby działał ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
pogadać z magiem przy teleporcie?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

IayzoN

[G2NK] Klasztor v1.1
#87 2018-09-14, 18:40(Ostatnia zmiana: 2018-09-15, 13:38)
Dobra udało mi się przejść wszystkie misje ale teraz mam problem z zagadką ducha w lodowej krainie mianowicie mam przynieść to co potrzebne jest najuboższym ludziom tylko nie wiem jak i co to jest
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=mNepWA7Jlc0

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wziąłem ten chleb z tego pomieszczenia ale dalej nie wiem co robić
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Spoiler
NIE PIJCIE MIKSTURY MOCY, ZANIEŚCIE JĄ DO ALCHEMIKA  :lol2:
Uwaga Spoilery!
Będąc szczerym, jest to jedna z najlepszych historii w grach jakie dane mi było poznać. Jednakowoż, moje pierwsze wrażenie z rozgrywki nie napawały zbytnim optymizmem. Mała, lecz ładna wyspa(którą zwiedziłem w kilka minut), nieduża liczba postaci i osobliwa ścieżka dźwiękowa nie zwiastowały rozgrywki znanej z serii Gothic. Byłem pozytywnie zaskoczony, gdy wraz z biegiem wydarzeń, kilku rozmowach i wykonanych zadaniach coraz bardziej udzielał mi się klimat tytułowego klasztoru. Świetnie napisani bohaterowie i ich problemy nadawały światu prawdziwości, a sieć intryg i wyważone tempo akcji sprawiły, że wsiąknąłem w życie zakonu bez reszty. Tło muzyczne też zaczęło pasować idealnie do z pozoru błogiego życia klasztorników. Grając w moda nie opuszczało mnie wrażenie, że gdzieś już widziałem podobnie wykreowany świat. Pierwsze co przyszło mi na myśl to film "Imię Róży". Chociaż trudno mi dokładnie powiedzieć w jakim uniwersum dzieje się akcja moda. Z jednej strony mamy braci zakonnych, skromnych i bogobojnych. Inkwizycję, palącą bluźniercze księgi na stosie. A z drugiej magię, nie tylko czarną, ale też białą, którą posługują się zwyczajni bracia zakonni i inkwizytorzy. Na dodatek w kapliczce wisi obraz "Ostatniej Wieczerzy", a fabuła nawiązuje do mitologii cthulhu, Lovecrafta. Myślę, że to połączenie różnych światów jest unikatowe i wpisuje się idealnie w zagadkową i nieoczywistą historię modyfikacji. Moimi ulubionymi momentami były: dialog z Normiciusem po odpłynięciu Currisa i spółki(poczucie osamotnienia); ostatni
dialog z Klarusem i cała droga, ta rzeź, aż do teleportu(bezsilność głównego bohatera); rozmowa z rybakami o rybach, które ze strachu płyną w sieć.  Na zakończenie dodam, że mod stoi scenariuszem i dialogami. Co za tym idzie, jestem zdania, że ostatnia sekwencja była niepotrzebna i wtrącona na siłę, a mod powinien skończyć się po przejściu głównego bohatera przez portal.
To tyle z mojej strony, dzięki za kilka miłych godzin spędzonych z modem i powodzenia dalej :)
 
some things are meant to be

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

[G2NK] Klasztor v1.1
#91 2018-09-21, 09:47(Ostatnia zmiana: 2018-09-21, 12:27)
Dobrze, że się podobało choć z pewną kwestią nie do końca się zgadzam...
Cytuj
Na dodatek w kapliczce wisi obraz "Ostatniej Wieczerzy"
to oczywiście ee

Cytuj
Na zakończenie dodam, że mod stoi scenariuszem i dialogami. Co za tym idzie, jestem zdania, że ostatnia sekwencja była niepotrzebna i wtrącona na siłę, a mod powinien skończyć się po przejściu głównego bohatera przez portal.
Takim zamiarem było, by modyfikacja wciągnęła gracza w mroczny świat zagadek i tajemnic właśnie w klimacie Umberto Eco czy Kinga. Wyspa Potępionych jest tylko krótkim (?) 'przerywnikiem'. Ale zen ostatni jest moim zdaniem nieodzownym i koniecznym! Mam nadzieję, że rozegrałeś go w wersji 1.1. Tu na gracza czekają nie tylko zagadki od duchów (Siedem Grzechów Głównych) ale i głębsze refleksje po rozmowie z Zacariahem.


Python

Python

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z questem "misja":
Spoiler
wcisnąłem wszystkie przełączniki, pojawił się napis na temat plaży, jednak nic nie mogę na niej znaleźć. Gdzie szukać hełmu?
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powinna pojawić się na plaży taka sporawa kolumna, na której będzie hełm.
Mniej więcej w okolicy tego wielkiego drzewa, chyba na takich głazach.
 

Benku

Benku

Użytkownicy
posty132
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Benku

[G2NK] Klasztor v1.1
#94 2019-01-06, 19:47(Ostatnia zmiana: 2019-01-07, 18:08)
Proszę o pomoc w zadaniu
Spoiler
Dostałem od Bruno Kamień drogi i nie wiem co dalej mam zrobić bo nie działa gdy klikam na tej plaży w niego.
I mam problem jeszcze z zadaniem głodni akolici, nie wiem jak poruszyć te zadanie, mam tylko pierwszy wpis w dzienniku
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
#1 Kamień od Bruno
Spoiler
To chodzi o ten kamień, dzięki któremu mieliśmy odnaleźć artefakt? Pójdź na plażę i wejdź do wody. Przeniesiony zostaniesz przez mgłę, która pojawi się na tafli.

#2 Głodni Akolici
Spoiler
Nie pamiętam jak to do końca było, ale wydaje mi się, że rozwiązaniem było odkrycie, że gruby ksiądz trzyma żarcie dla siebie i trzeba go było zaszantażować.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

kuba.wq

kuba.wq

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam. utknąłem w miejscu
Spoiler
w tej chwili mam 2 ksiazki o duchach. w zadaniu o alchemii miałem szukac kogos kto sie zna na ksiazkach ale z tego co wyczytałem na forum najpierw musze dac alchemikowi jakas fiolke i eliksiry? tak? gdzie to moge znalezc? mozliwe ze przez przypadek wypilem te eliksiry i chcialbym wiedziec gdzie one są by ten błąd naprawic
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Minęło ponad półtora roku od polskiej premiery Klasztoru(!) i niemal tyle samo od wersji rosyjskiej.
Tłumaczenie N1kX nie dość, że było błyskawiczne w czasie, zostało przyjęte z uznaniem, a sama gra została uznana najlepszą modyfikacją roku 2018 w Rosji.
Przez ten czas pojawiały się jakieś zgłoszenia od graczy, mieliśmy w pamięci też pewne drobne korekty (których w ogóle nie zauważono podczas rozgrywki) i N1kX wersję rosyjską postanowił jeszcze poprawić...
Prace dobiegły końca, więc udostępnimy tę wersję również polskim graczom (po polsku, spokojnie). Link wraz z opisem zmian pojawi się zapewne w temacie z downloadem.

Link zaktualizowany w #1

kar25

kar25

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest pusty kamień runiczny? Rozmawiałem już ze wszystkimi NPC i nic, "chciwego brata" też jakoś nie mogę zlokalizować...
 

Brunchilles

Brunchilles

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam problem z zadaniem "Złodziej". Jestem w katakumbach, przy klatkach, ale nie mam ty tego gościa (eutariona czy jakoś tak) co zrobić? Jest na niego jakiś kod?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry