[G2NK] L'Hiver Edition 1.1u PL 41981 284

O temacie

Autor Chappi

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 41981

Odpowiedzi 284

Evort

Evort

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wlasnie problem w  tym ze juz robilem tak nawet i kilka razy.. W koncu wyszlo tak ze wylaczylem wszystkie opcje w dx11 + wzialem inne systempacki z angielskiej wersji. Aktualnie grac sie da ale nadal wywala crashe- z wlaczonymi opcjami w dx11 chyba co 5 min a bez troche dluzej juz idzie pograc ino problem z wczytywaniem jak zgine to trzeba wlaczyc gre na nowo bo crashuje.

EDIT- Jednak jestem uposledzony i zapomnialem ze mam gothica 1 na dysku przy otwieraniu 4gb patch patchowalem 1 zamiast 2 teraz dziala poprawnie. Sorki za spam i dzieki za pomoc :P

WilliamN

WilliamN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie są fajne nowe bronie pod zręczność? z podziałem na jednoręczne i dwuręczne.

Race

Race

Użytkownicy
Własny tytuł
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Własny tytuł
Jak naprawić błąd, że menu robi się niewidzalne po śmierci? Tak jakby jest i działają opcje, ale go nie widać. Dodam, że gram z DX11.

Edit, nie było pytania.

Czy da się jakoś zniewelować crashe spowodowane "Out of memory!"?

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty18
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy da się jakoś zniewelować crashe spowodowane "Out of memory!"?

Tak, da się. Na poprzedniej stronie jest mój post z rozwiązaniem tego problemu :D

Odpal plik "4GB patch", czy jakoś tak i wskaż plik exe Gothica. Następnie wrzuć 2 pliki dll do folderu "system" i podmień te już będące w folderze (na wszelki wypadek przed podmianą lepiej zgrać je na dysk). Podczas uruchamiania gry może wyskakiwać błąd, ale jest on nieszkodliwy.

http://www.mediafire.com/file/a5klwqsonyjlj0s/CrashFix.zip/file

dunno8

dunno8

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja z pytaniem, mam pobranego lhivera a w pliku systempack'a mam włączone enableshield=1, a mimo to nie wyswietla tarcz tylko same animacje, co moze byc problemem?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry