[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194574 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194574

Odpowiedzi 465

Evort

Evort

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wlasnie problem w  tym ze juz robilem tak nawet i kilka razy.. W koncu wyszlo tak ze wylaczylem wszystkie opcje w dx11 + wzialem inne systempacki z angielskiej wersji. Aktualnie grac sie da ale nadal wywala crashe- z wlaczonymi opcjami w dx11 chyba co 5 min a bez troche dluzej juz idzie pograc ino problem z wczytywaniem jak zgine to trzeba wlaczyc gre na nowo bo crashuje.


EDIT- Jednak jestem uposledzony i zapomnialem ze mam gothica 1 na dysku przy otwieraniu 4gb patch patchowalem 1 zamiast 2 teraz dziala poprawnie. Sorki za spam i dzieki za pomoc :P
 

WilliamN

WilliamN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie są fajne nowe bronie pod zręczność? z podziałem na jednoręczne i dwuręczne.
 

Race

Race

Użytkownicy
Własny tytuł
posty2
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Własny tytuł
Jak naprawić błąd, że menu robi się niewidzalne po śmierci? Tak jakby jest i działają opcje, ale go nie widać. Dodam, że gram z DX11.

Edit, nie było pytania.

Czy da się jakoś zniewelować crashe spowodowane "Out of memory!"?
 

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty22
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy da się jakoś zniewelować crashe spowodowane "Out of memory!"?

Tak, da się. Na poprzedniej stronie jest mój post z rozwiązaniem tego problemu :D

Odpal plik "4GB patch", czy jakoś tak i wskaż plik exe Gothica. Następnie wrzuć 2 pliki dll do folderu "system" i podmień te już będące w folderze (na wszelki wypadek przed podmianą lepiej zgrać je na dysk). Podczas uruchamiania gry może wyskakiwać błąd, ale jest on nieszkodliwy.

http://www.mediafire.com/file/a5klwqsonyjlj0s/CrashFix.zip/file
 

dunno8

dunno8

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja z pytaniem, mam pobranego lhivera a w pliku systempack'a mam włączone enableshield=1, a mimo to nie wyswietla tarcz tylko same animacje, co moze byc problemem?
 

Ystredd

Ystredd

Użytkownicy
Najemnik
posty56
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Najemnik
Cześć, mam pytanie odnośnie l'hivera. Gram na wersji 1.1u PL. Windows 7. Gdy zapisuję albo wczytuję grę pojawia mi się błąd, gra działa dalej ale błąd minimalizuje grę i znacznie spowalnia proces, zwłaszcza zapisywania gry. Oto błąd:

"saves_N /savegame1/SCRPTSAVE.SAV - Datei konnte nicht erstellt werden. Fehlercode 3"

Domyślam się, że chodzi o to, że gra stara się zapisać save w złym folderze. saves_N , zamiast saves, ale nie wiem jak temu zaradzić. Nie widziałem w żadnym pliku .ini ścieżki do ustawienia gdzie mają zapisywać się save, ani tworzenie folderu z taką nazwą nie pomogło, po za tym gra zczytuje save'y z folderu saves. Ktoś wie co mogę zrobić?
 

Tholvnar

Tholvnar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spędziłem prawie 4h próbując rozwiązać problem z Access Violation... I dupa :/
L'Hiver w wersji 1.1 działa bez problemu, natomiast wersja 1.1u za każdym razem wyrzuca błąd przy próbie włączenia nowej gry albo wczytaniu save.

Wgrywałem oddzielnie fixa, player kita, system packa, instalowałem patcha 4 GB, włączałem funkcję DEP w systemie, bawiłem się zmianami zgodności, zmieniałem rozdzielczość... No dosłownie wszystko, błąd jak występował, tak występuje dalej.

Znalazł ktoś może jeszcze jakieś rozwiązanie tego problemu? Wolałbym pograć na tej wersji 1.1u niż na starszej, więc cofanie się w aktualizacji nie wchodzi dla mnie w grę.

Czytałem też, że autor moda (unknown111) pracuje nad nową wersją. Jest jakaś szansa, że w Polsce dostaniemy jego spolszczoną wersję?
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Tholvnar Jaką wersję SystemPacka zainstalowałeś? I jaką wersję Gothica posiadasz (steam/GoG/płyta)?
 

Tholvnar

Tholvnar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Rivet mam wersję Steam, instalowałem SystemPacka 1.7, teraz wsparłem się wujkiem Google i się okazało, że jest już wersja 1.8.

No i L'Hiver w końcu zaczął działać :D Wersja 1.8 naprawiła u mnie wszystko. Dzięki Rivet, gdyby nie ty to bym nie odnalazł system packa 1.8 :lol: Wcześniejszą wersję pobrałem chyba z jakiegoś poradnika z YouTuba, dlatego nie wiedziałem o istnieniu nowszej :v
 

tsg151

tsg151

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
.
 

Jakjub

Jakjub

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
   Cześć, mam problem z ciągłymi crashami, access violation i rzadziej out of memory w L'hiver 1.1u + D3D11( bez renderera mam 15-30 klatek). Jestem w stanie pograć po kilkanaście minut, crashuje najczęściej przy ładowaniu, dialogach i zapisywaniu, co psuje save.
   Próbowałem już chyba wszystkiego; zmieniałem Gothic.ini, instalowałem 4gb patch'a, ustawiałem wszystkie możliwe zgodności, dodawałem wyjątki w DEP, przy instalacjach postępowałem zgodnie z instrukcjami.  Nic nie pomaga. Dodam, że gram na laptopie z nvidia 1070 i intel i7. Posiada on wbudowaną kartę graficzną intela. L'hiver 1.1u, zainstalowany w paczce, automatycznie wybiera kartę intel'ową. Dopiero zainstalowanie system packa 1.8 lub renderera D3D11 naprawia ten błąd. Myślałem, że to może wina renderer'a ale bez niego L'hiver, w moim wypadku, jest niegrywalny.
   Mod mi się bardzo spodobał, nawet przez godzinę grania i pięknie by było odświeżyć sobie Gothic'a z wniesionymi dopieszczeniami. Proszę pomóżcie człowiekowi pograć w to cudo.
Pozdrawiam
 

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, do ścinania drzew jest potrzebna jakaś specjalna piła, czy w inny sposób pozyskuje się drzewo na strzały. Nauczyłem się wszystkiego czego mogłem u Grom'a. Plus zastanawiam się, czy inwestować w naukę robienia łuków u Bospera, ewentualnie jak leżą gdzieś jakieś perełki, to poprosiłbym o info. Z góry dzięki, pozdro!!!
 

Kago56

Kago56

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
   Cześć, mam problem z ciągłymi crashami, access violation i rzadziej out of memory w L'hiver 1.1u + D3D11( bez renderera mam 15-30 klatek). Jestem w stanie pograć po kilkanaście minut, crashuje najczęściej przy ładowaniu, dialogach i zapisywaniu, co psuje save.
   Próbowałem już chyba wszystkiego; zmieniałem Gothic.ini, instalowałem 4gb patch'a, ustawiałem wszystkie możliwe zgodności, dodawałem wyjątki w DEP, przy instalacjach postępowałem zgodnie z instrukcjami.  Nic nie pomaga. Dodam, że gram na laptopie z nvidia 1070 i intel i7. Posiada on wbudowaną kartę graficzną intela. L'hiver 1.1u, zainstalowany w paczce, automatycznie wybiera kartę intel'ową. Dopiero zainstalowanie system packa 1.8 lub renderera D3D11 naprawia ten błąd. Myślałem, że to może wina renderer'a ale bez niego L'hiver, w moim wypadku, jest niegrywalny.
   Mod mi się bardzo spodobał, nawet przez godzinę grania i pięknie by było odświeżyć sobie Gothic'a z wniesionymi dopieszczeniami. Proszę pomóżcie człowiekowi pograć w to cudo.
Pozdrawiam

Niestety mam identyczny problem, również bym prosił o radę  :wstyd: Jeśli ktoś poprosi o jakieś logi/dxdiagi itd. (także jestem programistą) to chętnie służę pomocą. Z tym, że teraz nawet nie wiem do kogo mam się zwrócić....
GTX 1080 Ti / i9-7900X
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jakjub @Kago56 Spróbujcie na najnowszej zmodyfikowanej wersji DX11 od Kiridesa https://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1546222-Yet-Another-D3D11-Renderer?highlight=kirides

Do działania wymagane Visual C++ Redist 2019
 

Kubsa320

Kubsa320

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wszystko super działa, ale nie mogę zmienić zintegrowanej karty na dedykowaną i jest, to nie małe utrapienie podczas grania, umiał by ktoś pomóc przy zmianie tej karty graficznej? ;/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Veras

Veras

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
jakim buildem polecacie zagrać? Warto grać magiem czy dalej gra magiem ssie?
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Veras Gra magiem, jest trudna na początku gry. Musisz nastawić się na inwestycję w broń jedno lub dwuręczną. W późniejszym etapie gry gra się naprawdę przyjemna zwłaszcza, że można nauczyć się regeneracji many (jeśli nie lubisz specjalnie się trudzić, to zawsze możesz wgrać sobie jeden z addonów z Pakietu Ninja który odblokowuje regenerację many od bodajże 50 pkt many, bo mod w sam w sobie wymaga wydania dużej ilość PN na to).
 

Sesiek

Sesiek

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszystkich.

Przeczytałem cale forum tutaj oraz z wersji 1.1. Niestety nie znalazłem odpowiedzi na jedno ważne pytanie. Jak się zarabia w tym modzie? Czy mógłby ktoś zdradzić ten sekret?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Zbieraj wszystko co się da i sprzedawaj czego nie potrzebujesz.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry