[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194679 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194679

Odpowiedzi 465

kaczy333

kaczy333

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie,

Mam problem którego nie jestem w stanie rozwiązać, mianowicie posiadam Gothic 2 Złota Edycja na GOG, instaluję grę, instaluję Lhiver'a 1.1u + patch z początku tematu i gra nie odpala, nie ważne czy uruchamiam z GOG czy z pliku .exe za każdym razem pojawia się ikonka moda i wyskakuje błąd "Gothic 2 2.6 fix has caused an access violation"- nie jestem w stanie wejść nawet do menu gry. Jakieś pomysły? Pracuję na W10 64bit.

Pozdarawiam
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Mod ukończony.
Grałem w starszą wersję L'Hiver, a tam nie było nauki wyrobu strzał. 10 sztuk złota za jedną sztukę to dosyć sporo, ale z kasą nie jest aż tak ciężko.
Dodam też, że grałem na steamowej wersji Gothica, a na tej platformie dość ciężko instaluje się mody.

Grałem łucznikiem. Łowca Smoków 53 lvl.
https://zapodaj.net/79966079aab65.bmp.html
 

KaMeO

KaMeO

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
mam pytanie odnośnie ulepszenia wspaniałego miecza półtoraręcznego - najlepszego do wykucia u Harada (wcześniejsze wersje modyfikacji występował jako elegancki półtorak). Niestety ucięło mi w dialogu przy kowadle jakie są potrzebne składniki do ulepszenia. Orientuje się może ktoś o jakie składniki chodzi? ew gdzie można poszukać odpowiedzi
 

KaMeO

KaMeO

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie ukończyłem modyfikację. Ogólnie świetna robota, dziękuję twórcom spolszczenia za ogrom prac włożonych do wypuszczenia tejże modyfikacji.
Osobiście oceniam L'Hiver na lepsze od pierwowzoru. Poziom trudności jest wyśrubowany niemalże idealnie, przez co gra trzyma konkretny poziom przez większość czasu. Gdy już myślimy iż jest za łatwo wystarczy grupa wargów bądź przygoda w starej fortecy (na upartego troszkę klimat psuje grupa goblinów, która potrafi ubić 30 lvl postać ;) )
Brak kamiennych tabliczek rekompensują nowe tereny, zwiększone w niektórych przypadkach otrzymywanie doświadczenia oraz nie rosnące progi punktów nauki (dla porównania powyżej 90 siły rozdział pkt nauki jest korzystniejszy niż w G2NK). Jedyny problem to złoto ( 3 złota za skórę warga ;) )
Ogólna ocena: najlepsza modyfikacja do G2 NK, świetna zabawa (nie polecam tryhardować, bo można w II R mieć już 150 referowanego współczynnika) z nutką wyzwania. Gorąco polecam

Grałem paladynem, czeladnik Harada, 1h+tarcza
https://zapodaj.net/d8aee24bc0c88.png.html


 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A jak wyłączyć limit wagowy w modzie?
 

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Wszystko jest w opcjach gry. Szukaj - Parametry dodatkowe.
 

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Panowie jako, że niby koszty nauki siły/zręki nie rosną to opłaca się używać wszelakich bonusów do siły bez czekania do późniejszych etapów gry?
 

Angren

Angren

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pobiłem Selivana, bo myślałem, że jest zaliczany do obywateli miasta portowego, zapłaciłem karę dla Andre, ale Selivan nie ma nic na sprzedaż. Zapisu przed pobiciem niestety nie mam. Co zrobić żeby znowu miał przedmioty na sprzedaż?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nic, przegrałeś życie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Angren

Angren

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nic, przegrałeś życie.

Proszę o bardziej pomocną odpowiedź. Na przykład czy to jest błąd gry czy tak ma być?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To jest zabezpieczenie gry, żebyś sobie nie bił kupców i nie zabierał im eq.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Przyzwij nowego kodami
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Angren

Angren

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przyzwij nowego kodami

Nowy ma ten sam problem.
 

ADamss

ADamss

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem ze znikającymi postaciami w Gothicu 2 z tym modem. Ukończyłem 2 rozdział, wróciłem do Khorinis a tam prawie nikogo nie ma :/ Nie chciałbym zaczynać od nowa tych 20h i poszukuję pomocy. Czy ktoś miał taki problem, a co najważniejsze czy udało mu się rozwiązać?
 

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem ze znikającymi postaciami w Gothicu 2 z tym modem. Ukończyłem 2 rozdział, wróciłem do Khorinis a tam prawie nikogo nie ma :/ Nie chciałbym zaczynać od nowa tych 20h i poszukuję pomocy. Czy ktoś miał taki problem, a co najważniejsze czy udało mu się rozwiązać?

A włączyłeś w opcjach gry opcje DirectX11 którą dodaje mod?
 

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty22
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem ze znikającymi postaciami w Gothicu 2 z tym modem. Ukończyłem 2 rozdział, wróciłem do Khorinis a tam prawie nikogo nie ma :/ Nie chciałbym zaczynać od nowa tych 20h i poszukuję pomocy. Czy ktoś miał taki problem, a co najważniejsze czy udało mu się rozwiązać?

Ja tak miałem, ale nie po przejściu z jednego świata na drugi, a przez błąd "out of memory". Przez to straciłem 17h gry. Również w L'Hiverze.
 

ADamss

ADamss

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

A włączyłeś w opcjach gry opcje DirectX11 którą dodaje mod?

Tak, włączyłem i dalej to samo :/ Co najlepsze, usunąłem grę od nowa i zainstalowałem wszystko jeszcze raz i przekopiowałem zapisy z poprzedniej gry. Gdy tylko przekraczam przełęcz, dalej to samo - większość NPC znika :/

Jeśli coś to pomoże, to mam zapisy sprzed przekroczenia przez przełęcz ;p
 

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli włączyłeś dopiero teraz a wcześniej grałeś na dx11 bez tej opcji to możliwe że już wcześniej wywaliło npc najprawdopodobniej gdy przeszedłeś z khorinis do górniczej doliny a po zapisaniu gry zapisała się ona bez nich bo też miałem kiedyś taki problem ze grałem bez tej opcji dx11 w ustawieniach i musiałem zaczynać grę od nowa, później nie było już problemów. Podeślij save to spróbuję coś temu zaradzic chociaż nie wiem czy będzie się dało coś zrobić.
 

Evort

Evort

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Mam pytanko bo ostatnio zainstalowalem l hivera + dx11 i mialem problemy z gra- pierw ciagle wywalalo gre typu "out of memory" podczas gdy chcialem zapisac gre. A jeszcze w pewnym momencie gry wywalilo wiekszosc npc pogralem chyba z 2h doszedlem max przed klasztor. Gral ktos moze niedawno w tego moda z dx11? Jesli by sie znalazla osoba prosilbym o napisanie co i jak zainstalowal/co pozmienial ze mu smigalo.

EDIT- Dodam ze mam wersje na steama "Gold edition"
 

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty22
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Miałem dokładnie to samo. Odpal plik "4GB patch", czy jakoś tak i wskaż plik exe Gothica. Następnie wrzuć 2 pliki dll do folderu "system" i podmień te już będące w folderze (na wszelki wypadek przed podmianą lepiej zgrać je na dysk). Podczas uruchamiania gry może wyskakiwać błąd, ale jest on nieszkodliwy.

http://www.mediafire.com/file/a5klwqsonyjlj0s/CrashFix.zip/file
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry