[G2NK] L'Hiver Edition 1.1u PL 22746 228

O temacie

Autor Preriowy ścierwojad

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 22746

Odpowiedzi 228

blackero

blackero

Użytkownicy
posty175
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wersja 17.1 nie jest najnowszą wersją, coś tu jest nieaktualne.
http://worldofplayers.ru/resources/36/download?version=225 wersja 17.5.

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty111
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poprawa, najnowsza wersja to chyba z tego co znalazłem 17.6.4, która na razie u mnie działa lepiej niż poprzednie, a przynajmniej mam takie wrażenie. Jakby ktoś tutaj szukał to daję link: https://clockwork-origins.com/Gothic/downloads/D3D11%20CW.zip

marianoitaliano123

marianoitaliano123

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem odnoście pancerza królewskiego (tego co sam zrobiłem a schemat można kupić u Carla) gdzie są schematy ulepszeń tego pancerza gdyż od Carla kupiłem 2 i ulepszyć mogę tylko do 5 poziomu a wiem że jest 8. Czy to jakiś bug czy jest więcej niż 2 schematy i jeżeli tak to gdzie się one znajdują. Z góry dziękuję za pomoc.
Edit.
Dobra udało mi się jednak. Okazało się że Carl miał ten schemat ale dopiero później. Jestem teraz w GD i mam problem z otwarciem bramy gdyz nie mogę znaleźć klucza w zwykłym gothicu miał go chyba strażnik głównej bramy ale teraz nie mogę go nawet okraść. Nie mogę też wejść do żadnego pokoju na górze siedziby garonda. Z góry dziękuję za pomoc.
Edit 2.
Napotkałem kolejny problem. Mianowicie mam 60% na h1 a walczę jak bym miał 5% jestem w 5 rozdziale. Wie ktoś o co może chodzić?

Loralnor

Loralnor

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem, zainstalowałem Gothica 2 NK i wczesniej wedlug kolejnosci pfix 2.6, playerkit, system pack i przy uzyciu instalatora L'hiver 1.1u PL w trakcie tworzenia nowej gry kiedy pasek dojdzie do polowy wyskakuje mi błąd Acces Violation jak sobie z tym poradzic?

Scoobunny

Scoobunny

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, zainstalowałem w wymienionej kolejności odpowiednio G2 NK -> FIX 2.6 -> SPACK 1.7 -> PKIT 2.8 -> DX11 -> Crash Fix -> L'Hiver 1.1u PL i po skipnięciu początkowych cinematiców gierka się crashuje, przy wersji 1.1 z zainstalowaniem wszystkich pozostałych rzeczy działa normalnie, ale chciałem zagrać w 1.1u, jest ktoś w stanie pomóc?

https://imgur.com/a/NzbE001

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
@Preriowy ścierwojad
Myślałeś o dodaniu jakichś nowych przedmiotów czy funkcji? Na przykład jedzenia z Gothic 1 albo skryptów typu "Mogę przejść" :x

Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..

qwerrrrty123

qwerrrrty123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie włączyć głód i zmęczenie w 1.1u, nie widzę tego nigdzie w parametrach albo opcjach gry. Waga działa ale nie wiem jak sie objawia głód, zmęczenie czy pragnienie ...

nemook

nemook

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Da ktoś linki do L'Hiver 1.1 + NK Balance mode???
Szukam i wszędzie nieaktywne.

Grzesiek1

Grzesiek1

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak można wyłączyć wagę? w menu opcjach nie mam takiej możliwości i również tarczy nie widzę

0 użytkowników
Do góry