[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194611 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194611

Odpowiedzi 465

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Powiem Ci czy to błąd jeśli napiszesz którychś npc. Nie chce mi się znowu sprawdzać 365 plików :)
 
How can I see roses... and only feel thorns...

KuraDominator

KuraDominator

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, miałem starszą wersję moda i pykałem sobie. Mówię zainstaluję Twój, nowszą wersję i kupa.

Instaluję G2NK ze steama. Instaluję L'hivera. Wszystko spoczko ale gdy chcę zrobić save to trwa on z 2 minuty jak nie 3 :/ Bardzo długo zapisuje mi grę, a czasami wywala błąd ale zapisze poprawnie. Co może być przyczyną?

To samo mam gdy instaluję G2NK steam + dxd11 + lhiver. Czy macie też ten problem? Żadne ustawienia grafiki nie pomagają.

Może jest ktoś na tyle szalony żeby spakował swojego gothica, pobiorę go i podmienię pliki. Może w tedy zadziała?
Koniecznie zależy mi na tym by dxd11 był i działał.

Robiłem także wszystko co tu jest:
https://www.youtube.com/watch?v=zutOLP-U8o8


 @Preriowy ścierwojad
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Do Gothica na steam jest specjalny fix. Nie sprawdzałem tego, ale wydaje mi się, że to jest to:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=757500304

Spróbuj może zmniejszyć zasięg widzenia i zanikanie obiektów(?) Jak to nie pomoże to nie wiem jak Ci pomóc.
 
How can I see roses... and only feel thorns...

BUBEL

BUBEL

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiem Ci czy to błąd jeśli napiszesz którychś npc. Nie chce mi się znowu sprawdzać 365 plików :)

Zauważyłem to u Lehmara (lichwiarza) i Pabla (strażnika miejskiego) - po tym wczytałem grę, i zrezygnowałem z kradzieży kieszonkowej.
A właśnie, mam jeszcze problem przy zapisie gry, co jakiś czas wywala mi grę (raz chyba pokazał się komunikat Out of Memory)
Nie dość że gra jest pieruńsko trudna to jeszcze zapis jest polem minowym, prawdziwy masochista ze mnie  :P
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Wszystko jest w porządku, żeby okraść te postacie, potrzebujesz:
Spoiler
Minimum 20 zręczności

Co do błędu z zapisami, to nie mam pojęcia. Jeśli masz DX11 to może spróbuj zagrać bez niego.
 
How can I see roses... and only feel thorns...

Ave Warren

Ave Warren

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam 2 problemy z modem l'hiver.
Podczas gry mogę ruszać kamerą za pomocą myszki tylko góra dół.
W ustawieniach obrazu pokazuję że używam karty grafiki intel HD graphics, jak zmienić aby gra używała GTX
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
1) W ustawieniach gry jest opcja "Prędkość kamery", która odpowiada za ruszanie kamerą na boki. Domyślnie ta opcja w grze przyjmuje wartość 2 (na 0 nie możemy obracać), spróbuj ją zwiększyć - przy zmianie tej opcji wymagany jest restart gry.

2) To już nie jest wina moda. Musisz poszukać w google albo tematów na tym forum - było to już kilka razy wałkowane.
 
How can I see roses... and only feel thorns...

zonestr

zonestr

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Skad mam wziac miecze na zrecznosc skoro wczesniej zamknalem Sare ?

Post połączony: 2018-06-12, 21:51
Witam, skad moge wziac miecze na zrecznosc skor wczesniej zamknalem Sare ?
 

BUBEL

BUBEL

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Natrafiłem na buga - dostałem się do Jarkendaru, a tamtejsze  potwory nie reagują na mnie, a kiedy je atakuję, to pasek zdrowia im się odnawia...
Można to jakoś naprawić? Mocno wkręciłem się w tego L'Hivera i chciałbym go skończyć...
 

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
@Preriowy ścierwojad Jak włączyć plamy krwi podczas otrzymowania obrażeń i  czy można użyć 4gb patcha na tej wersji moda?
 

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Plamy krwii już dawno są wyłączone, jakbyś czytał posty to byś wiedział, pobierz nową wersję.
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
@BUBEL
Może się tak stać, gdy używasz jakichś kodów. Podeślij mi swój zapis.

@Hudof
Plamy krwi są wyłączone. Patch 4gb nie działa z tą wersją - nie instalować!
 
How can I see roses... and only feel thorns...

BUBEL

BUBEL

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Preriowy ścierwojad
Dzięki za chęć pomocy, ale rozwiązałem problem - wystarczyło wrócić do Khorinis i z powrotem. Może źle załadowało mapę?
Mam zaś inne pytanie: o kowalstwo - uczyłem się tylko wykuwania broni jednoręcznych i jak chcę wyuczyć się kolejnego miecza to wyskakuje komunikat że nie mam czegoś tam - o co tu chodzi? Mam też uczyć się też kuć miecze dwuręczne?
 

Erkem

Erkem

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W tej wersji jest zdecydowanie mniej błędów niż jak grałem w starszą wersje,więc fajnie bo przyjemniej się gra.Szkoda tylko,że nie ma tych plam krwi bo nie miałem chyba przyjemności grać z nimi albo nie pamiętam(chyba w 1.0 ich nie było).

EDIT:
Brakuje mi także sprintu i animacji postaci z returna,ale i bez tego mod sztosik :)

 
 

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
@Preriowy ścierwojad

A można w ogóle włączyć te plamy krwi? A dlaczego nie można użyć 4gb patcha? bez niego dużo osób ma crashe, a crashe w tym modzie mogą zepsuć save (znikający ludzie,potwory)... A ta zmiana przy wyłączonych elementach survivalowych, spanie w każdym łóżku, wprowadziłeś to?

EDIT:

Ktoś z obecnie grających ma problem z crashami na TEJ WERSJI moda? Bez DX11.
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Żeby włączyć plamy krwi, musiałbyś pobrać skrypty moda, edytować plik "Startup.d" znaleźć i usunąć "& ~LeGo_BloodSplats", a na koniec skompilować skrypty i zrobić paczkę z modem.

Patcha nie można użyć, ponieważ użyłem pakietu skryptów, dzięki którym mogłem połączyć wersję bez udźwigu z wersją z udźwigiem, oraz dodać nowe opcje w ustawieniach gry.

Przy wyłączonych elementach survivalowych można spać w każdym łóżku (Zmienia się nawet nazwa łóżka: Wolne łóżko -> Łóżko).
 
How can I see roses... and only feel thorns...

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
ujowo zrobiłeś z tą wersją, o wiele lepiej było to wykonane w poprzedniej, a jak zwiększyć wielkość czcionki? mam za małą, rozdz 1366x768 @Preriowy ścierwojad  edit :  skalowanie interfejsu, menu, okienek leży, poucinane nazwy opcji w menu.... da się coś z tym wszystkim zrobić?
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Zwiększyć wielkość czcionki można w pliku SystemPack.ini który się znajduje w folderze system ([Interface] Scale=1). To natomiast chyba nie pomoże przy uciętych tekstach w menu. Trzeba by było zmienić format tej czcionki na mniejszą w plikach moda.
 
How can I see roses... and only feel thorns...

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
Nie działa! czcionka jak była za mała tak jest, w dodatku jest postrzępiona, okna dialogowe przy wyborze kwestii są za bardzo w dół, było wszystko dobrze w poprzedniej wersji to zachciało ci sie pierdół do opcji nawstawiać, np pad w grze, no urwa w gothica na padzie, możesz zrobić to normalnie jak było poprzednio? to wszystko jest skopane, zepsute, upośledzone.
 

CezarWolny

CezarWolny

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś wie, czy da się jakoś przywrócić wygląd okienek z G2? Chodzi mi o okna z dialogami i w ekwipunku. W oryginalnym G1 i G2 zawsze były przeźroczyste.
 
NIE dla usuwania konsoli z modów.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry