[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969888 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969888

Odpowiedzi 5178

pawel010203

pawel010203

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ultracose wątek zabójców skończyłem siedzą w gorzelni Vina a nie ma żadnej kwestii dialogowej u Cassii. Specjalnie nawet ukradłem puchar barona rudy z magazynu paladynów w drugim rozdziale grając pod siłę bo podobno to zadanie jest na 2 rozdział
 

Kardimo

Kardimo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Przeklęta Latarnia" otóż pokazałem pierścień Hannie, zrobiłem zadanie z fajką. Teraz powinienem porozmawiać z Xardasem, tylko problem jest taki że nie mam z nim żadnej opcji dialogowej.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam 104 karmy u innosa i zadnej opcji dialogowej odnosnie darow
1. modl sie
2. zloz ofiare
?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Dary możesz otrzymać tylko w kaplicy pod klasztorem. Wejdziesz tam po wykonaniu zadania "Nekromanta w Khorinis", które zleca grabarz w 2 rozdziale, jeśli wykonałeś już "Horror na cmentarzu".
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Kardimo w latarni są dwie rzeczy do znalezienia - pierścień, i osobny wpis w dzienniku. Do rozmowy z Xardasem potrzebujesz wpisu. Zdaje się że chodząc na szczycie się aktywuje? gdzieś?
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
moglby ktos dokladnie opisac lokacje z bialym  cieniostworem w zadaniu zlecenie wodnego kregu? w solucji jest ,,tam, gdzie bandyta w podstawce, na wzniesieniu'' i nic mi to nie mowi.
mam 3 skory i jestem w jaskini , gdzie jest martwy ork , luk, nocny straznik i 2 cieniostwory .
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Poszedłeś za daleko. Cieniostwór jest na pewno gdzieś przy rzece, nieopodal kapliczki Innosa, za którą są bandyci z Elvrichem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

janot72

janot72

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam Panowie i Panie. To mój pierwszy post na tym forum. Zawsze raczej staram się znajdować rozwiązania problemów z grą bez zatruwania d..y na forum. Ale wkurzam się już od dłuższego czasu nad skrzyniami w sanktuarium Ash'Tara. Nie wiem jak to dziadostwo otworzyć. Mam już ponad 700 siły i 500 zręczności po założeniu wszystkich pierścieni, amuletów i pasów, jestem w piątym rozdziale. Nadal przy próbie otworzenia skrzyni przy teleporcie  ginę. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Możesz otworzyć tylko jedna.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

janot72

janot72

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielkie dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się, że ją swego czasu otwarłem dobijając zręczność na maxa, ale może się mylę. Pozdrawiam.
 

BUULET123

BUULET123

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie, czy moge przylaczyc do obozu snipes? Bo u chlopa nie mam zadnej opcji dialogowej, torbe z ruda dalem mu, mam teraz 60 retoryki.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale sprowadziłeś już Węża?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

BUULET123

BUULET123

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak


Post połączony: 2020-01-14, 18:51
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz otworzyć tylko jedna.

Teoretycznie da się otworzyć wszystkie, pewnie z resztą o tym słyszałeś. To wymaga nie inwestowania w podstawowe statystyki, aż do tego momentu, co jest bardzo nieprzyjemne.
Dla zainteresowanych - polega to na tym, że mamy 0 nauczonej many, siły zręczności. Jesteśmy np magiem, idziemy do skrzyni dla magów bo gra domyślnie uznała, że mana jest naszą prf, później uczmy się 1 np siły i w tedy siła jest naszą prf i otwieramy skrzynie siły, a później uczymy się 2 dexa i dex jest naszym prf. Ale to za mało korzyści, za dużo pierdolenia.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

miqku

miqku

Użytkownicy
posty34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie mam do was ;)
Po konsekracji szaty nekromanty i nałożeniu jej otrzymujemy "zew ciemnosci" taką zdolność.
Ktoś może się wypowie jaki buff dostajemy od tej zdolności?
 

ultracose

ultracose

Użytkownicy
posty15
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@pawel010203 Troche jestem spóźniony i pewnie już to ogarnąłeś ale nie pytasz się cassii bo ona nie ma żadnego instrumentu bo na nim nie grała, pytasz się reszty, oni wszyscy powinni mieć jakiś instrument.

Mam pytanie czy mogę wybić wszystkich orków w nowej kopalni i przed nią razem z tym wodzem nag shorem?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz tylko jesli nie robiłeś jeszcze misji w miescie orków z listem od Ur Karrasa do niego, to bedziesz skazany na dostarczenie listu do Garonda, co jest i tak bardziej korzystne. Czyli śmiało
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@miqku CHYBA dostajesz jakąś procentową szansę na to, że zabity wróg wstanie jako ożywieniec i będzie walczył po twojej stronie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Czuper

Czuper

Użytkownicy
posty87
Propsy6
  • Użytkownicy
Ktoś podpowie gdzie jest najemnik orków którego trzeba odnaleźć dla dowódcy najemników żeby dostać Ulu-mulu? W solucji nie ma nic o tym. Za tym mostem dalej za najemnikami są już jaszczuroludzie. Gdzieś w tej okolicy czy wcześniej?

Edit. Pytanie nieaktualne. Zrespił mi się na ścieżce poniżej, ale dopiero po restarcie gry. Zaczynam sie zastanawiać czy czegoś przypadkiem nie pominąłem przy znikających lub niedoczytujących się teksturach w tym modzie. 
 

miqku

miqku

Użytkownicy
posty34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@miqku CHYBA dostajesz jakąś procentową szansę na to, że zabity wróg wstanie jako ożywieniec i będzie walczył po twojej stronie.
Kurcze,dla spróbowania oczyściłem całe khornis i żaden summon się nie pojawił.
Teraz właśnie nie wiem czy chodzić z tą szatą ma słabe parametry czy z szatą ,którą dostałem od kreola lepsze staty i 30 many więcej.
Może ma większy zasięg,albo mi się wydaje " krzyk umarłych jednak wchodzi nie ziemsko dobrze :p
Mogę wam zrzucić print screena jak to wygląda.


Post połączony: 2020-01-15, 21:51


Post połączony: 2020-01-15, 21:51


Post połączony: 2020-01-15, 21:53
https://ibb.co/Fbstxkg
https://ibb.co/hdKt4dT
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry