[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969712 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969712

Odpowiedzi 5178

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
ktoś się orientuje ile golda powinien zarabiać w pełni wyposażony obóz? Mam wszystkich górników/od żarcia gości/ carl co produkuje stal i jakoś mierne z tego pieniądze są. W ogóle w magazynie obozu powinna być ruda/żelazo ale ja tam mam 0 jednostek cały czas. Czy to przez przyrost złota ustawiony na 25%? Mi na grupkach fb mówili, że oni to po 150k w ciągu całej gry wyciągali, ja jak grałem 1x to może z max 15k ni e więcej.
 
With great power comes great bullshit

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty244
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
instalowalem returna wyskakiwal mi blad ast.dll teraz wylaczyl antywirusa nic nie wyskakuje doslownie nawet gothic sie nie odpala probowalem juz z the modders z grupy kajmy zadna opcja nie dziala i po prostu gra mi sie nie odpala a w procesach jest moglby mi ktos pomoc cos?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Mystoo Spróbuj odpalić jako administrator. U mnie też wywalało błąd, gdy uruchamiałem grę z innego kąta niż administrator.
 

Kuponek

Kuponek

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam nadzieję, że nikogo aż nadto nie zirytuję swoją prośbą. Mianowicie, jakiś czas temu zainstalowałem returning 2.0 bez ab, próbowałem na normalnym zagrać najemnikiem, 1h plus tarcza i nieco kusz. Nie wnikając, coś skopalem z tą postacią i mimo 46 poziomu nie potrafię nic pociągnąć, 3 rozdział, na pustyni się zacialem, inne lokacje też idą jak po grudzie (poziom normalny).
Widząc, jak wychwalany jest AB postanowiłem go zainstalować, i tu pojawia się moje pytanie. Jaki rozwój polecacie, oraz jaki poziom trudności żeby przejść grę stosunkowo łatwo? W Gothic 2 NK pod zręczność to była czysta formalność, raczej znam dobrze g2NK. Nie przeszkadza mi nawet op build, chce w końcu poznać cała historię a nie wiecznie oglądać ekran wczytywania.
W razie czego mogę też porozmawiać na PW żeby tutaj nie robić ruchu niepotrzebnego. Będę wdzięczny za sugestie/pomoc
 

Dziku

Dziku

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystko ktoś, ktoś, sam rusz dupe xD Wywal z ekwipunku pierścienie, zobacz jakie mają instance za pomocą edit focus i wpisz zamiast na pierścienie to na amulet :P
Dzięki, ja zielony w takie rzeczy, wystarczyło zamienić ITRI na ITAM :D
 

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie zrobiłem zadań u Matteo przy zostaniu czeladnikiem, czy będę miał jakąś inną możliwość na naukę jubilerstwa u niegc czy juz niestety nie?


Czemu nie mogę przeczytać żadnej tabliczki? Mam wyuczone wszystkie języki
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SzymcioZabijaka Tabliczki czytamy na stole w domu Vatrasa.
 

Iluzius

Iluzius

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2 pytania:
1.Czy bedac magiem ognia moge jakoś dołączyć do gildii zabójców? gdy próbuje wykonać misje w ktorej ginie waboo jako swiadek nie mam opcji dołączenia ponieważ jestem magiem ognia i zabójca nie wierzy że nie wydam go i od razu atakuje
2.czy dużo trace nie dołączając do gildii zabójców?
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
@Iluzius Do zabojcow oraz zlodziei najlepiej dolaczyc PRZED wybraniem glownej gildii a jezeli chodzi o co stracisz.. No stracisz calkiem sporo (jak na poczatek) Poniewaz nie bedziesz miec pancerzy, ciekawych zadan, expa, golda oraz broni z Asmala pod zrecznosc. A takze przychodu z ich dzialalnosci, dlatego ze, gdy zabijesz asmala stajesz sie szefem i zgarniasz hajsy, no i jeszcze jak im miejscowke znajdziesz to tez jakis tam maly bonus chyba jest.

Tera ja mam pytanie mocny jest ten szpon beliara ? bo nigdy pustyni nie robilem a widze ze, zachodu z tym co nie miara.. wiem ze slabszy od smoczego ponoc, no i w II akcie cos lepszego od szaty kaplana z Jarka ? gram magiem ognia
 

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dobra, jak wybierałem u kogo chce być czeladnikiem nie rozmawiałem z Matteo, nie wiem, że uczy jubilerstwa, teraz jestem w drugim rozdziale, chciałym się tego uczyć, ale nie mam u niego opcji, mam zadanie od Loi, matryce z Questa z hanną. Czy jest jakiś sposób, żeby to ruszyć?
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pewnie GVE. Ewentualnie można by się pobawić kodami poprzez przyzwanie danych pierścieni i amuletów oraz odjęciu sobie kodami punktów nauki tak żeby wyszło na nauczone.


TYlko kodów nie polecam bo mogą się zbugować Mini-slipki.
 

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Pewnie GVE. Ewentualnie można by się pobawić kodami poprzez przyzwanie danych pierścieni i amuletów oraz odjęciu sobie kodami punktów nauki tak żeby wyszło na nauczone.


TYlko kodów nie polecam bo mogą się zbugować Mini-slipki.

Jubilerstwo magiem ognia jest mega znaczące i bardzo odczuje to w późniejszych etapach gry? I jak to wygląda od strony fabularnej/ Dużo mogę na tym stracić?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jubilestrwo jest mega znaczące dla każdej  postaci  ale co ma do tego fabula? której i tak w returningu nie ma, co ma piernik do wiatraka?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

bezimiennyanon

bezimiennyanon

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od jakiego poziomu zręczności kradzieć AST nie wymaga skradania się? Pamiętam, że w pewnym momencie nie jest to wymagane.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie od zręczności jest to zalezne a od skilla kradziezy, od 90+
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
O, podepne się. Jak w ogóle kraść AST? xD Podkradam się od tyłu, klikam klawisz akcji ale nic sie nie dzieje. Mam ją włączoną.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kradniesz nie klawiszem akcji, tylko PPM.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jubilestrwo jest mega znaczące dla każdej  postaci  ale co ma do tego fabula? której i tak w returningu nie ma, co ma piernik do wiatraka?

Za takiego ajnsztajna uchodzisz, że rzygać się chce. Rok temu przeglądałem temat i widzę, że u ciebie to się totalnie nic nie zmienia.

Już nawet nie chce mi się cytować z neta co ma piernik do wiatraka, normalnie to bym cie kopnął w pysk za takie mądrzenie się...myślę, że tak po 5 razie.
 

bezimiennyanon

bezimiennyanon

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie od zręczności jest to zalezne a od skilla kradziezy, od 90+

Dzięki za odpowiedź. Czy muszą to być kradzieże wykonane w trybie AST czy dialogowa forma kradzieży również podnosi umiejętność kradzieży?
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam jak pobic tego szkieleta maga na pustyni adanosa? wali jakims deszczem i padam na hita
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry