[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970151 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970151

Odpowiedzi 5178

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar to co za item pozwala rozjebać tego demona bez bugowania się?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
No pokonałem legitnie już Beziego, potem jest Kruk i Baldar c'nie? A po nich Nieznajomy aka Wyjebany Arcydemon Zniszczenia, gdy mu zjechałem HP kiedyś to wyskakuje komunikat "Co się dzieje" i animacja jakbym był Opętany. Majes miał to samo z nim... Jak to naprawić? Tym razem czysto dungeon zrobiony.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tak ma być co ty chcesz naprawiać
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
A ok, po prostu wcześniej mnie nie teleportowało... Ok ten Szpon wart jest cokolwiek? Bo chujowy ten dungeon, 0 fajnych suffów. Tylko uriziel, ale i tak mam młot z gór...

Post połączony: 2019-07-02, 23:03
Gdzie w ogole fajne suweniry znajdę na 3 rozdział? Masjaf z Cor Kaloma, ŚŚ z Hoshkara... i? Tyle?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W twoim wypadku albo uriezel albo szpon konsekwencje wyboru więcej nie masz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
A co z tym arcymieczem dla paladyna zamiast Szponu? Sam paladynem nie grałem, a Tizgar już chyba klawiaturę zniszczył pisząc ciągle, jaka to gra wojem 2h innym niż najemnik nie jest chujowa, także jest w ogóle ktoś, kto się orientuje w tym temacie?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
^ O to by mnie interesowało.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
A co z tym arcymieczem dla paladyna zamiast Szponu? Sam paladynem nie grałem, a Tizgar już chyba klawiaturę zniszczył pisząc ciągle, jaka to gra wojem 2h innym niż najemnik nie jest chujowa, także jest w ogóle ktoś, kto się orientuje w tym temacie?

Ja ukończyłem paladynem. Ten ''arcymiecz" to pewnie Ci chodzi o konsekrowaną broń. Cóż, tak, jest to swego rodzaju broń zastępcza, właściwie powiedziałbym, że jest nawet lepsza od Szponu - przynajmniej dla mnie. Tylko trzeba włożyć niemało kasy i mieć sporo karmy u Innosa, żeby otrzymać jedną z najlepszych broni w grze - jeśli nie najlepszą. Co prawda zwykły konsekrowany miecz ma 280dmg, ale później można uzyskać Gniew Innosa. W tym celu trzeba ponownie konsekrować miecz w świątyni Innosa w klasztorze, w tym celu trzeba posiadać przede wszystkim Łzy Innosa. Do tego dochodzi chyba - o ile się nie mylę - 400 karmy u Innosa oraz 20-25k złota. Wtedy otrzymujemy naprawdę solidny miecz. Nie dość, że 380dmg, to jeszcze 40% szans na dod. 200obr. Po naostrzeniu wiadomo, dmg będzie jeszcze większy. Sam go używałem do końca gry i nie znalazłem nic lepszego. :P
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao sam kiedyś o to pytałem, ale grałem tym niby tragicznym palkiem pod 2h i mogę poinformować, że można mieć szpon beliara palkiem tylko trzeba pamiętać, że wymaga to dużo karmy beliara a palkiem trudno ją wykupić, więc trzeba nabić jej w setkach jeszcze jako strażnik miejski, a i zabicie paladynów na etlu nie zaszkodzi.
To co napisał Zireael to generalnie prawda, nie dodał tylko, że Łzy Innosa wypadają właśnie w koszmarze Kruka więc można mieć obie te bronie w jednym czasie. Ja osobiście używałem szponu, bo dmg był średnio podobny (gniew innosa zadawał raz większe raz mniejsze obrażenia ze względu na 50% szans na dodatkowe obrażenia) ale szpon z duszą senyaka dodatkowo miał lekki Life Drain i chyba jest trochę dłuższy.
Oczywiście nie prawdą jest to, że są to najlepsze bronie 2h do końca gry bo jest jeszcze Ir Dorath i miecz z Demona z questa oczyszczania świątyni Adanosa w R7, za to jak na wcześniejszej stronie pisałem, miecz z zaginionego brata jest chuja warty i ustępuje tym dwóm broniom.

@Murgraht a ty mi powiedz jak to robisz, że Tizgar odpowiada ci na prawie każdego posta? :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@R.Loos ale mi w Koszmarze nic poza Szponem, kopia Uriziela i tam miksturami nie dropnelo, nie mam łez Innosa... Niby mogę z lochow pod klasztornem, ale to tak nie fabularnie xddd

A i odpisuje mi bo mnie lubi c'nie?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Łzy Innosa są chyba raczej na Etlu, nie w koszmarze.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dziwny problem. Po zdjęciu amuletu nie mogę już założyć żadnego amuletu z powrotem, podobnie jest z pierścieniami, tyle że po zdjęciu pierścienia mogę nosić tylko jeden.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Hamerajt uroki AB, po prostu zapisz i wczytaj.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No niestety to nic nie zmienia.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakie są wymagania na magu żeby wejść do lakacji z zaginionym bratem ? bo Wyświetla się komunikat że jestem za słąby
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój błąd, rzeczywiście Łzy są na Etlu, ale w praktyce to prawie na jedno wychodzi :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@domix Zacznijmy od tego, że trzeba mieć 4 rozdział. Spełniasz to wymaganie?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Sry ale Ar'urat jest dużo lepszy od szponu i tego śmiesznego gownixa co paladyn dostaje ba wciąż toporek który maja najemnicy przewyższa gniew  innosa o 40 dmg

80% ignore armora  to dużo wystarczająco dużo aby przy jego 425 dmg przewyższać wszystkie możliwe bronie na 4 rozdział jest to najlepsze co możemy mieć grając pod 2h,  jak ktoś się lubuje w młotkach ich nie naostrzymy to mamy  z golema młotek 450 dmg i 100% ignore armora.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry