[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969834 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969834

Odpowiedzi 5178

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Ktokolwiek poza gallahadem może mnie nauczyć magii w 1 rozdziale gdy jestem nowicjuszem wody?
2.Jak działa ten system summonow, bo mam przywolanie wilka i nie wiem czy moge go jakos expic czy coś
 

dei

dei

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Ktokolwiek poza gallahadem może mnie nauczyć magii w 1 rozdziale gdy jestem nowicjuszem wody?
2.Jak działa ten system summonow, bo mam przywolanie wilka i nie wiem czy moge go jakos expic czy coś

Tylko Gallahad chyba ze o czyms nie wiem
To sa normalne summony jak w G2 ktore przywolujesz by walczyly za ciebie z ta tylko roznica ze znikna gdy skonczy ci sie mana. I lecza sie za twoja mane.



Post połączony: 2019-06-17, 16:19
Moje pytanie. Gram nekromanta zauwazylem ze tzw. mini sniacy albo niektore demony z automatu niszcza moich nieumarlych. Pytanie sie robi nastepujace czy tego typu monstra jestem w stanie pokonac przywolujac demona czy tez jestem zmuszony korzystac z konwencjonalnej magii i ta ochronka dziala na wszystkie summony nekromantow?
 

birkut

birkut

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
Delth - bardzo dziękuję za odpowiedź :) Czyli muszę zainwestować w manę :)
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę trzy Skory białego wilka w 2 rozdziale?
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak w nowym domu Lehmara dostać się do ukrytej skrzyni?

Gdzie Lehmar chodzi teraz z Blizna wieczorem?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Hatapon w 2 rozdziale masz dostęp do górniczej doliny, więc zakładałbym, że normalnie w białych wilkach przy wejściu do nowego obozu.

@SolariS Chodzą na koniec molo wzdłuż statku paladynów.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę demona który będzie mieć średnia esencje potrzebną do ulepsenia runy demonologa ?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar szybkie pytanie do Ciebie, lub każdego kto wie, bardziej się opłaca inwestować ryby w zupy, czy ciasta (rozumiem, że Thekla ich uczy tak?)? Ewentualnie jest gdzieś rozpiska wszystkich tych suwenirów?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W ciasta, jeśli gramy pod zreke, bo są głównym skladnikiem ciast rybnych.
W innym przypadku rób ta z nimi co chcesz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
A mięso etc? Bo na BS widziałem komentarze, że zawsze lepiej dawać w ciasta, czy to ryby, czy mięso etc.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jak grasz pod sile to z surowego miesa robisz mięsne placki (ciasta), także jest użyteczne
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Dla ciast najrzadszym składnikiem są chleby (przynajmniej przed 3 rozdziałem, nie wiem ile ich rzucają potem jeszcze) - wspólny składnik wszystkich ciast. Jeśli zrobisz wszystkie ciasta na siłe jakie możesz to wciąż będziesz miał i sporo mięs i wszystkie ryby do zrobienia z nich innych rzeczy.
 

dei

dei

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś listę wszystkich sytuacji w których używamy retoryki? Gdzieś to kiedyś widziałem z wymaganą ilością retoryki i krótkim opisem w jakim dialogu i co otrzymujemy. Nie mogę tego nigdzie znaleźć teraz. Będę wdzięczny również za info z forum rosyjskiego jeśli ktoś stamtąd czerpie tego typu wiedze
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@dei sytuacje które używają retoryki są teraz proste - opcje dialogowe jej wymagające są otagowane razem z informacją ile jej potrzeba. Nie sposób przegapić, pełna informacja, trzeba tylko zapisywać przed dialogami.
 

dei

dei

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@dei sytuacje które używają retoryki są teraz proste - opcje dialogowe jej wymagające są otagowane razem z informacją ile jej potrzeba. Nie sposób przegapić, pełna informacja, trzeba tylko zapisywać przed dialogami.

Dzieki teraz dopiero zaczalem grac na AB i jestem pod wrazeniem jak wiele zmienia na lepsze.
Myslisz ze pokazuje tez wymagania jak w Fallout New Vegas? Albo przy failu będzie to od razu widoczne? I czy opcja pojawia sie nawet jak nie mamy wymaganej retoryki?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Pokazuje potrzebny numerek jak w New Vegas, żadnych innych fajerwerków. Powinny się pokazywać zawsze, failów nie próbowałem ale zakładam że po prostu odpala linię dialogową failu bez dodatkowych informacji.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Jak tam gram to mam wrażenie, że AB jest trudniejsze acz jednocześnie sprowadzonego to takiego poziomu, jakby gracze byli debilami.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Aruketo

Aruketo

Użytkownicy
posty1
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Mam pytanie dotyczące Returning 2.0 AB czy mogę wgrać dodatkowo l'hvier na grafike ?
 

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram nekro. Zakładam że regeneracji many nauczy mn Xardas, ale w którym rozdziale? Bo mam straszny problem z tą maną, mało potek, a robienie ich trochę kosztuje. I gdzie mogę rozwalać kamienie runiczne? O ile wgl mogę to robić. Bo na stole runicznym mam opcje tylko do składania pełnego kamienia runicznego.
 

Mario01

Mario01

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Ogólnie dziekuje za udzielana wczesniej pomoc. Mam pytanie na temat tych ognikow szukajacych, o co chodzi z tymi zapiskami Riordiana?
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry