[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969856 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969856

Odpowiedzi 5178

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@GazownikAndrzej Musiałbyś to zrobić przed pierwszym wejściem do miasta orków. Co ci tak na tym zależy? W Wiedźminie 3 też byś chciał mieć Letho po wczytaniu zapisu z dwójki, na którym go zabiłeś? xD
@Dziadekbob Co? Jak... JAK TY KURWA MOGŁEŚ STRACIĆ TEN TELEPORT?! Przecież Dagoth zostawia go na Dworze Irdorath i nie da się przejść przez zamknięte drzwi inaczej niż go używając.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao poprostu chciałbym miec zadanka od niego, bo jednak troche expa mi przepadlo xd
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Dziadekbob

Dziadekbob

Użytkownicy
posty59
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Jao przecierz otworzyłem oba drzwi i jak pokonałem tam demony nie miałem żadnej runy teleportacyjnej poprostu powiedz mi kod przyzwania i tyle

Post połączony: 2019-06-14, 15:35
serio nie miałem żadnej runy a mogłem na luzie wyjśc po zabiciu demonów
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jao ma w sumie rację, myślę, że spokojnie można cię do Hall of Fame zapisać w kategorii Stwórz problem gdzie nie da się go stworzyć, a to dlatego, że jedną runę dostaje się od Stonnosa za ukończenie Testu Wiary (ok tego mogłeś nie zrobić choć to duża strata), a druga zostaje na ZIEMI w miejscu gdzie stał Dagoth na dworze Irdorath po pokonaniu smoka.

Jak bardzo ci zależy to znajdź tutaj https://rpgrussia.com/resources/vozvraschenie-2-0-marvin-tablica-predmetov.509/
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Dziadekbob Dobra, przeoczyłeś runę, jak widzę, gra się zbugowała, ale jak do tej pory KAŻDEMU się te drzwi zamykały. Dobra. Kod to INSERT ITRU_TELEPORTDAGOT.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dziadekbob

Dziadekbob

Użytkownicy
posty59
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
faktycznie wczytałem stary save i była tam runa, aczkolwiek drzwi do wejścia do smoka oraz wyjśćia były otwarte...
 

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dołączyłem do gildii złodziei zabijając Atyllę i Ramirez się na mn obraził bo mu kolegę zabiłem. Co mam mu przynieść/zrobić żeby chciał mn uczyć? 
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam pytanie, w jaki sposób mogę pozyskać runę "Zemsta Innosa" na AB? (nw czy to ma znaczenie) Mam 6. krąg, w ekwipunku mam nawet 2 przepisy na ową runę, a i tak nie mogę jej stworzyć ani nigdzie się jej nauczyć, rozdział mam 5.
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakie są wymagania żeby konsekrować pancerz łowcy demonów? 3 rozdzial, notke przeczytalem z modlitwa, 235 karmy u innosa. Musze miec wiecej kamry, pchnac troche fabule, czy moze tej zbrojki akurat sie nie da lub chodzi o inna?
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar o kurwa, rosjanie chyba nie lubią Straży Świątynnej skoro tak dojebali najemnika... Paladyn to jeszcze pod 1h i tarczę ujdzie.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Murgraht
Ale pod 1h i tarcze tez najemnik jest lepszy z powodu faktu ze jego armory są lepsze, bo 1h i tu i tu jest takie same  kupione od hakona a potem od malbara.

Ofc w przypadku 2h niby można się ratowac lodowym mlotkiem który tez ma 40% przebicia i 400 dmg trochę mnie niż toporek ale to są obuchowe o ile na szkielety tip top jest, tak obuchowe na reszta jest takie sobie a i wyprawa w lodowe góry do prostych nie należy i wymusza nas nas przed wczesne rzeczy które niekoniecznie byśmy chcieli wykonywać w danym momencie, także reszta tez ma alternatywę ale nie tak prosta jak ma najemnik czyi ej khaled pokaz mi swoje towary i problem rozwiązany,  po młotek trzeba iść a i tak jest gorszy chociaż od doug katur powinien być lepszy mimo ze to obuch. 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar Ehhh, gra magiem ognia była super. Łucznik, aka najemnik był banalny, szkieletory demoniczne w 1-szym rozdziale, ale warrior najemnik... Dane, które podałeś są bezdyskusyjne, lecz nadal ubolewam nad tym, że i w AB SS jest chujowy, bo to chyba najciekawsza fabularnie postać warriora.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Murgraht Pytałeś o najlepsza opcje ofc nie musisz grac najemnikiem ale to nie będzie łatwe i przyjemne no bo co? jak się postarasz to masz ten lodowy mlotek w r2 czyli 400 dmg i 40% przebicie no i wbijasz w r3 i dupa  bo nic ciekawego dla ciebie przez długi czas nie będzie, no chyba żeś najemnik to bedzie od razu axe 420 dmg 40% przebicie i jeszcze dodatkowe 200 dmg także te różnica 220 dmg miedzy kimś innym a najmenikiem jest spora można to zignorować niby tak chociaż  nie da się od tak  przyjąć  fakt  ze kurwa a moglem brac najemnika było by 220  na plus

Ba mlotka nawet  nie zaostrzysz a axa owszem także  jego dmg wzrośnie o 15% przyjmując żeś czeladnik harada także no z 420 skoczy na 483
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

birkut

birkut

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
Witam! Mam pytanie jaki przedmiot potrzebny jest do wypiekania ciast? Znam przepis, mam wszystkie potrzebne składniki ale jak podchodzę do pieca to mam komunikat, ze brakuje mi własciwego przedmiotu.. - przy wytapianiu rudy potrzebne były szczypce kowalskie a tutaj nie mogę sobie poradzić. Mam jeszcze pytanie - ogladając filmiki innych graczy widzę, ze każdy przedmiot w plecaku jak na niego najadą kursorem - wyświetla sie posrodku ekranu (podobnie jak otwarty dokument/książka) a u mnie tego niema. Oblukałem chyba wszystkie opcje gry ale nie potrafię tego włączyć.

Edit: ech - wystarczyło kupić łopatkę do pieca :)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie masz opcji "renderowanie przedmiotów"? A do pieca potrzebujesz "łopaty" - jedna leży przy samym piecu, drugą możesz kupić od Eleny.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Warto się uczyć za pn-y walki dualami czy lepiej z kartki ze zwłok tiamanta?
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przecież nie da się nauczyć tego bez wydawania pn-ów.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Z tej kartki tez pn-y zabiera?
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale tego nie da się inaczej nauczyć pogadaj z Tiamantem to zrozumiesz
To jest tak zwany problem z niczego, pogadaj z Tiamantem on ci tylko wyjasnia jak działają duale itp, ale zasadniczo nic ci to nie daje  dodatkowo daje ci kartkę ta sama która zbierasz z jego ciała wiec masz wtedy dwie takie same, to kartka tylko i wylacznie kartka uczy duali przeczytanie jej daje umiejke ale zabiera 25 pn-ów bo taka jest cena, bez pn  przeczytanie jej nic nie daje.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry