[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970008 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970008

Odpowiedzi 5178

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę klucz do wieży kreola ?
 

mtusss

mtusss

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę klucz do wieży kreola ?

Za pierwszym razem musisz się dostać do niego od strony morza idąc przez jaskinię pełną nieumerłych. Dopiero gdy bęziesz już u kreola to dostaniesz klucz. Nie pamiętam czy dostajesz od niego czy jest w wieży gdzieś w środku ale pierwsze przejście musisz zrobić tak jak napisałem. Powodzenia ;)
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wątek orków raczej da się skończyć bez Ur Karrasa? Bo o nim zapomniałem xD W tej grze o orku, a w poprzedniej o Ragnarze mi się zapomniało xd

Jako Straznik miejski moge odbierac dary u beliara? W tym Sanktuarium nie mam nawet opcji w darach.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Strażnik spokojnie odbiera, paladyn dopiero nie. Nie zmienia to jednak faktu, że sanktuarium powinno działać. Na pewno jesteś w tym właściwym?

Wątek orków powinien działać, tylko będzie mniej swobody w wyborze questów do zrobienia dla reputacji
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Dary Beliara bierze się tylko w posągu u Xardasa. A Innosa w Sanktuarium które jest w klasztorze.j
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Delth no w tym Sanktuarium pod klasztorem, dostep po zrobieniu Nekromanty w Khorinis, zeby sie za Darona pomodlic

Przy tym posagu w sanktuarium mam tylko opcje pomodl sie, zloz ofiare i dary specjalne, brak wlasnie zwyklych darow. Ale trudno, poodbieram u Beliara i najwyzej jako paladyn zobacze czy bedzie dalo rade.
Edit
Mogę gdzieś w Jarkendarze albo Khorinis(poza Lehmarem) zdobyć sztabke magicznej rudy?
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Siema otworzy dodatkowy skarbiec w koszmarze kruka i nie ma miecza wielkiego opiekuna czemu bug czy co
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, teraz wypada z Chel Draka.
BTW właśnie gram albo kończę grać wojem 2h i ten miecz jest ch warty. Nie wiem czemu ale nawet uriziel który ma mniej dmg i mniej % przebicia pancerza bije mocniej.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
a jeszcze jedne pytanie bez runy przemieszczenia nie mam czego się wybierać ??
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć twojego pytania.
Gdzie masz nie iść bez runy przemieszczenia?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Znaczy najemnik jest nudny wchuj, ale ma najlepsze frakcyjne armory i bonusy... Eh...
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jest jedyny słusznym wyborem pod 2h, cała reszta  nie oferuje nic względem najemnika, nie wiem chcesz abym ci to dokładniej rozpisał?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wiadomo ze w Ab poprawili balans  jasne zreka dalej op ale cala reszta w tym 2h są razem na miejscu drugim, niemniej  poprawiając woja 2h mocno go utrudnili na początku nie jest on efektywny mówiąc prosto posysa w uj bo opiera sie w całości o staminę, sile wojownika 2h  zobaczymy dopiero w R3 o ile gramy najmnikiem jeśli nie gramy to i 3 rozdziale będzie męczarnia.
Podstawowy warunek to  posiadanie 400 sily na start r3 absolutne minimum ma być obowiązkowo nie masz 400 sily na start r3 to  jesteś martwy.

Załóżmy ze gramy git gut i mamy te 400 sily i kończymy r2  mając zbroje malbara i doug katur bo to jest najlepsze co możemy wyciągnąć wiec wiea xardasa  zatopiona jest robiona w r2 i teraz wchodzmyi do r3, gdzie następuje największy power spike dla woja 2h, co dalej jeśli to gramy SS lub Paladynem to mamy przesrane bo przez długi czas nie dostaniemy nic co jest lepsze niż Doug Katur a co jeśli gramy najemnikiem tu sprawa jest dziecinie prosta i nie chodzi o fakt ze szybko stajemy się łs i mamy przekuty pancerz ls z defem 200+ a o fakt co Khaled nam sprzeda w r3 piękny topór zabójcy smoków o fenomenalnym zasięgu i statach.

Nasz obecny Doug Katur to tylko 325 dmg
Nasz przyszły toporek only dla najemnika i łs to 420 dmg  40% przebicia pancerza i 200 dodatkowe dmg olbrzymi skok w dmg i znaczący wpływ na walki jakie nas czekają w r3
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Siema ten boss Chel Draka. co wypada miecza wielkiego opiekuna  jest w koszmarze kruka czy gdzie indziej ??
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jest w lokacji z zaginionym bratem. To ta, do której wchodzisz portalem obok pulpitu, gdzie umieszczałeś berło Adanosa przed spotkaniem z Krukiem. (do wejścia potrzebny jest 4 rozdział)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to dobry dział, ale da rade jakos sprawic przez GVE czy co kolwiek zeby mi sie UrKarras w miescie orkow pojawil jak o nim zapomnialem w  1 rozdziale?
Nawet jak wezme urkarrs_town na wartosc 1 to sie nie pojawia tam xd moze zle to obsluguje?
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ma ktoś problem z zakładaniem biżuterii? Mianowicie nie mogę założyć dwóch pierścieni i czasami amuletu dopiero po restarcie gry wraca do normy, ale jak już założę dwa pierścień to jak znowu ściągnę jeden to go już nie założę i to działa z każdym pierścieniem tak samo
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Napisałby ktoś co ja musze w tym gve zrobić, o ile sie da, aby mi sie urkarras w miescie pojawil? Stoje mniej wiecej w miejscu gdzie on powinien, w gve wczytuje sobie savedat z tego save'a, zaznaczam urkarras fisrttask i firsttaskdone na wartosc 1, urkarras town tez na 1, biore zapisz, wczytuje i nic ciekawego sie nie dzieje, cos zle robie?

Tak jakby ten przycisk zapisz nie działał bo cały czas to samo mam ;p
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Dziadekbob

Dziadekbob

Użytkownicy
posty59
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
witajcie, mam pytanie jestem w 7 rozdziale i mam już błogosławieństwo bogów oraz miecz gniew stwórcy i muszę iść zabić opiekunów, ale nie mam do nich teleportów nie zaczołem nawet wątku dołączenia zrobilem tylko z sercem lucjana ale nie mogę go kontunować ponieważ dagotha tam już nie było czy ma ktoś kod na ten teleport bo utknołem i nie  wiem co zrobić dodam że gram w AB i wykonałem zadanie z 7 rozdziału które były wymagane, zostali tylko opiekunowie
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry