[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 60175 2619

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 60175

Odpowiedzi 2619

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3530
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Kupując od handlarzy? Cronos, Gorax, Isgaroth, alchemicy może.
2. Wąż po wykonaniu jego zadania, kiedy umiesz już przetapiać rudę żelaza.

O DISCORDIA

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wykupiłem już chyba wszystko, raczej chodziło mi czy da się skądś to wydobyć.

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty42
Propsy4
  • Użytkownicy
Witam, jak pokonać Moe na początku gry? Próbuję z bronią jednoręczną i pochodnią, ale po jakimś czasie kończy mi się wytrzymałość i tyle dobrego.

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pytanie odnośnie gry necro: jak się ma wyuczoną Sakte Nomen to summony nadal giną przy osiągnieciu 0 many, czy mana drain będzie schodził z HP?

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty120
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, jak pokonać Moe na początku gry? Próbuję z bronią jednoręczną i pochodnią, ale po jakimś czasie kończy mi się wytrzymałość i tyle dobrego.

Kup sobie łuk i parę strzał i wskocz na jakieś wniesienie gdzie ciebie nie trafi i ładuj w niego te strzały aż zostanie mu tyle hp byś go na hita czy dwa ściągnął. Jakiś zwój ognistej strzały będzie nawet lepszy.

seba290669

seba290669

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam nauczyć ognika,aby zbierał sam rośliny bez znalezienia tego przedmiotu z golemia?
riodrian może mi pomoc tylko ulepszyć tego ognika co zbiera rośliny za rudę,a nie chce za lp nauczyć aby to robił

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam nauczyć ognika,aby zbierał sam rośliny bez znalezienia tego przedmiotu z golemia?
riodrian może mi pomoc tylko ulepszyć tego ognika co zbiera rośliny za rudę,a nie chce za lp nauczyć aby to robił

Jak masz wyciągniętego tego ognika i wyłączone ukrywanie pasków życia nieszkodliwym potworom to kliknij na niego LPM i wciśnij numer ,,umiejętności'', którą chcesz żeby się nauczył.

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty43
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z którymś z tych stosów skrzyń możesz wejść w interakcję. Nie jestem pewien, ale chyba jest nawet podpis.

ze stosem srodkowym, mam podpis ale nie moge nic wykonac. gram na starym sterowaniu tzn ctrl i strzalki ale watpie zeby to byl problem

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1012
Propsy30
  • Użytkownicy

Sorry ale jak masz problem z nim to wątpie czy sobie poradzisz z tym modem, skoro nie wiesz jak go pokonać

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam zabic Kruka? Gram nekro i moje szkieleciki jak i demon nic mu nie robia. Uzywam jakichs zwojow i zadaje np. 500 dmg po czym nic mu nie zabieram hp, jakby byl niesmiertelny po pierwszym uderzeniu o.O

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zaznaczyłem produkcję stalowych prętów w swoim obozie, to gdzie je mogę odebrać, bo u erola nie mam takiej opcji?

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty43
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie w opuszczonej kopalni znajde plomien eligora i schetam zbroi? gdzies obok sfery ognia z bossem?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3530
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@hollow93 1. No, musisz mieć wyciągniętą pochodnię, żeby móc wejść w tę interakcję.
2. Ech... kojarzysz, gdzie w MT był teleport do Pradawnych? Tam są właśnie dwie skrzynie.

O DISCORDIA

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty43
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao oczywiscie ze mam wyciagnieta pochodnie, moze trzeba pare raze tak samo jak z arena u orkow zeby zaskoczylo.
na szczescie gralem w MT ale to chyba uzywalo sie krysztalu z tp? ale gdzie w opuszczonej kopalni byl jakis tp?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3530
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Może stań z innej strony? :F
2. Tak, po użyciu kryształu wchodziłeś do opuszczonej kopalni (tam, gdzie były te całe pajęczaki) i dopiero tamtędy do Pradawnych. Jak to opisać... na którymś rozwidleniu dróg masz drogę na wprost idacą w dół, która doprowadzi cię do sfery wody. Żeby dojść do skrzyń, musisz iść w lewo, drewnianym mostkiem.

O DISCORDIA

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty43
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a nie do sfery ognia? czekaj chyba pomylilismy kopalnie, jestem w tej gdzie w G1 mialem zabrac liste o Jana i zabic pelzacze za kratami. w opuszczonej kopalni jest sfera ognia

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty306
Propsy61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To już wiesz wszystko, w tej kopalni tego nie ma, sam grając Ret 1 się tak pomyliłem :D
Opuszczona kopalnia której szukasz jest nad tunelem łączącym Khorinis z Górniczą doliną.
Ta kopalnia z G1 i gdzie był Jan to "stara kopalnia"

Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty43
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
aaaa przepraszam!!! macie racje, pomylilem kopalnie -.-

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy zadaniu z ulu mulu, po pogadaniu z ur-shakiem, tarrok od razu będzie obok chatki cavalorna czy jescze do kogoś trzeba iść?

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest dokładnie artefakt drakilla, który powinien znajdować się między portem a przekletą latarnią?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry