[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969700 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969700

Odpowiedzi 5178

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Kupując od handlarzy? Cronos, Gorax, Isgaroth, alchemicy może.
2. Wąż po wykonaniu jego zadania, kiedy umiesz już przetapiać rudę żelaza.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wykupiłem już chyba wszystko, raczej chodziło mi czy da się skądś to wydobyć.
 

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty45
Propsy5
  • Użytkownicy
Witam, jak pokonać Moe na początku gry? Próbuję z bronią jednoręczną i pochodnią, ale po jakimś czasie kończy mi się wytrzymałość i tyle dobrego.
 

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pytanie odnośnie gry necro: jak się ma wyuczoną Sakte Nomen to summony nadal giną przy osiągnieciu 0 many, czy mana drain będzie schodził z HP?
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, jak pokonać Moe na początku gry? Próbuję z bronią jednoręczną i pochodnią, ale po jakimś czasie kończy mi się wytrzymałość i tyle dobrego.

Kup sobie łuk i parę strzał i wskocz na jakieś wniesienie gdzie ciebie nie trafi i ładuj w niego te strzały aż zostanie mu tyle hp byś go na hita czy dwa ściągnął. Jakiś zwój ognistej strzały będzie nawet lepszy.
 

seba290669

seba290669

Użytkownicy
posty72
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam nauczyć ognika,aby zbierał sam rośliny bez znalezienia tego przedmiotu z golemia?
riodrian może mi pomoc tylko ulepszyć tego ognika co zbiera rośliny za rudę,a nie chce za lp nauczyć aby to robił
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam nauczyć ognika,aby zbierał sam rośliny bez znalezienia tego przedmiotu z golemia?
riodrian może mi pomoc tylko ulepszyć tego ognika co zbiera rośliny za rudę,a nie chce za lp nauczyć aby to robił

Jak masz wyciągniętego tego ognika i wyłączone ukrywanie pasków życia nieszkodliwym potworom to kliknij na niego LPM i wciśnij numer ,,umiejętności'', którą chcesz żeby się nauczył.
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z którymś z tych stosów skrzyń możesz wejść w interakcję. Nie jestem pewien, ale chyba jest nawet podpis.

ze stosem srodkowym, mam podpis ale nie moge nic wykonac. gram na starym sterowaniu tzn ctrl i strzalki ale watpie zeby to byl problem
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Witam, jak pokonać Moe na początku gry? Próbuję z bronią jednoręczną i pochodnią, ale po jakimś czasie kończy mi się wytrzymałość i tyle dobrego.

Sorry ale jak masz problem z nim to wątpie czy sobie poradzisz z tym modem, skoro nie wiesz jak go pokonać
 

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam zabic Kruka? Gram nekro i moje szkieleciki jak i demon nic mu nie robia. Uzywam jakichs zwojow i zadaje np. 500 dmg po czym nic mu nie zabieram hp, jakby byl niesmiertelny po pierwszym uderzeniu o.O
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zaznaczyłem produkcję stalowych prętów w swoim obozie, to gdzie je mogę odebrać, bo u erola nie mam takiej opcji?
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie w opuszczonej kopalni znajde plomien eligora i schetam zbroi? gdzies obok sfery ognia z bossem?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@hollow93 1. No, musisz mieć wyciągniętą pochodnię, żeby móc wejść w tę interakcję.
2. Ech... kojarzysz, gdzie w MT był teleport do Pradawnych? Tam są właśnie dwie skrzynie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao oczywiscie ze mam wyciagnieta pochodnie, moze trzeba pare raze tak samo jak z arena u orkow zeby zaskoczylo.
na szczescie gralem w MT ale to chyba uzywalo sie krysztalu z tp? ale gdzie w opuszczonej kopalni byl jakis tp?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Może stań z innej strony? :F
2. Tak, po użyciu kryształu wchodziłeś do opuszczonej kopalni (tam, gdzie były te całe pajęczaki) i dopiero tamtędy do Pradawnych. Jak to opisać... na którymś rozwidleniu dróg masz drogę na wprost idacą w dół, która doprowadzi cię do sfery wody. Żeby dojść do skrzyń, musisz iść w lewo, drewnianym mostkiem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a nie do sfery ognia? czekaj chyba pomylilismy kopalnie, jestem w tej gdzie w G1 mialem zabrac liste o Jana i zabic pelzacze za kratami. w opuszczonej kopalni jest sfera ognia
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To już wiesz wszystko, w tej kopalni tego nie ma, sam grając Ret 1 się tak pomyliłem :D
Opuszczona kopalnia której szukasz jest nad tunelem łączącym Khorinis z Górniczą doliną.
Ta kopalnia z G1 i gdzie był Jan to "stara kopalnia"
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
aaaa przepraszam!!! macie racje, pomylilem kopalnie -.-
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy zadaniu z ulu mulu, po pogadaniu z ur-shakiem, tarrok od razu będzie obok chatki cavalorna czy jescze do kogoś trzeba iść?
 

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest dokładnie artefakt drakilla, który powinien znajdować się między portem a przekletą latarnią?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry