[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970038 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970038

Odpowiedzi 5178

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@tedddy_bear Masowe zniszczenie to Fala Uriziela z Gothica 1, potestuj sam jesli masz pkty bo sam bym chcial wiedziec czy jest cos warte;) Ponoć słabe. IMO na nekromancie naprawdę nie warto wydawać 80Pn za 15 inta i kolejne 50 Pn za 1 inta i 1 mocy magicznej. Wybierz opiekuna ognia i wykup najtańsze czary maga ognia i wyjdziesz na tym duzo lepiej. Powinni reworka zrobić 6 kręgu bo chyba tylko na magu ognia jest spoko.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Kurczę, musiałem gdzieś omyłkowo sprzedać młot adanosa, a jest konieczny do dokończenia pustyni adanosa...

Nie ma szansy że go odnajdę, zna może ktoś kod na ten młot adanosa?
 

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od czego zależą duale na AB?
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18  nie musisz mieć młota żeby ukończyć pustynie.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Buub Masowe zniszczenie to czar, który był dostępny w 6. kręgu w normalnym returnie 2.0. Jest to czar strefowy o mocnym rażeniu.
Tylko czy przydatny w dalszej rozgrywce, gdzie więcej walki będzie jeden na jednego, chyba nie.
Odpuszczę sobie go, tylko szkoda tych 80PN na 6. krąg.
PS
Właśnie się dowiedziałem, że nie zrobię sobie biżuterii z czarnej rudy, bo nie mam krwi smoczej.
Pech, skąd do cholery miałem wiedzieć , że będę jej potrzebował.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@garry18  nie musisz mieć młota żeby ukończyć pustynie.

Trzeba, bo według solucji żeby zabić 5 strażników którzy się pojawili na pustyni adanosa, należy załozyc berło adanosa i młot adanosa aby przestali oni być nieśmiertelni
 

Schadel

Schadel

Użytkownicy
posty16
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jestem w pustyni addanosa wskoczyłem do tego dołu. Zwaliłem kolumne na pełzacza poszedłem dalej teleportowało mnie do innej lokacji. Potem otworzyłem światynie łez przyciskiem na scianie przelazłem 1 pułapke i druga jest zmieniona w porównaniu do zwykłego R 2 są 3 przyciski na podłodze klikałem wszystkie kombinacje ale krata się nie otwiera :( nie wiem co mam tu zrobić pomocy!!!
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jestem w pustyni addanosa wskoczyłem do tego dołu. Zwaliłem kolumne na pełzacza poszedłem dalej teleportowało mnie do innej lokacji. Potem otworzyłem światynie łez przyciskiem na scianie przelazłem 1 pułapke i druga jest zmieniona w porównaniu do zwykłego R 2 są 3 przyciski na podłodze klikałem wszystkie kombinacje ale krata się nie otwiera :( nie wiem co mam tu zrobić pomocy!!!
Spoiler
Kazdy przycisk na podlodze odslania jeden przycisk ktory jest ukryty na kolumnach w pomieszczeniu . Oczywiscie przycisk widac tylko tyle ile czasu jest wcisniety ten na podlodze takze trzeba szybko od jednego do drugiego biegac :P
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@Shadel Pisałem to dosłownie 10 postów wyżej.
1 - kwadrat z prawej
2 - daleki przycisk z lewej
3 - kwadrat zlewej
4- daleki przycisk z prawej
5 - srodkowy kwadarat
6 - bliski przycisk z prawej
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18 Solucja jest do starej wersji, strażników można zabić mając tylko berło (zdobycie młota nie jest już obowiązkowe bo strażnika z świątyni Adannosa można zabić bez niego).
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ale podbiegłem do strażnika i go klepie a on stoi w miejscu nic nie robi i ja tez mu nie zadaje obrażeń, czyli coś sie zbugowało?
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz tylko założyć berło mając strażnika przed sobą, nie potrzebujesz młota. Powinien ci się trochę obraz zmienić i pojawi się taki efekt jak przy używaniu zaklęcia "Grom".
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
To wiem, ale już działa.

Musiałem mieć wrednego buga, bo zakładałem to berło, a strażnik i tak był nieśmiertelny ale też stał w miejscu i nic nie robił, podszedłem chyba na pół metra i dopiero zadziałało.

Hhe, dzięki.
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Buub Masowe zniszczenie to czar, który był dostępny w 6. kręgu w normalnym returnie 2.0. Jest to czar strefowy o mocnym rażeniu.
Tylko czy przydatny w dalszej rozgrywce, gdzie więcej walki będzie jeden na jednego, chyba nie.
Odpuszczę sobie go, tylko szkoda tych 80PN na 6. krąg.


Ja tam osobiście zainwestowałem w tą czerwoną zamieć i jest bardzo silna wersja deszczu ognia, bije około 2.2k dmga i nie castuje się za długo, zazwyczaj robiłem tak, że używałem jej dwa razy, a potem jak najszybciej teleportowałem się runą do skakania przed siebie, tym samym anihilując wszystko na drodze poza przeciwnikami z 5k+ hp ( czar nie zostaje w miejscu, jest używany dookoła bohatera, więc jest to możliwe )


 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Pytanie o jedno z zadań na pustyni adanosa, gdy już weszliśmy do wielkiej piramidy, i przeczytaliśmy te 4 pulpity z czterema zadaniami.

To mam problem z zadaniem z wodą i napełnieniem 5 kociołków wodą adanosa, problem mam taki że pojęcia nie mam gdzie jest te pięć kociołków które trzeba napełnić wodą adanosa, w solucji też nie jest napisane gdzie.
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18 https://i.imgur.com/pwGO0Lu.png (z wątku pytania odnośnie zadań i rozgrywki do returning 2.0).
 

Peterka

Peterka

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, chciałem spytać gdzie znajduje sie mag Gallahad ?
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Idąc od Harada do portu następny dom po rezydencji Lehmara po lewej stronie.
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Skarb kapitana straży". Znalazłem notatki, mam też tą ostatnią z jaskini przy słonecznym kręgu, ale jak podchodzę do obrazu Rhobara, to pisze "czym?". Czy powinienem coś jeszcze zebrać żeby to otworzyć? Jedyne czego nie zabiłem w tej jaskini to Widmo, czy ono ma jakiś klucz?
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tam w tej jaskini gdzie zabrałeś notatkę to dokładnie w tym miejscu jest jeszcze klucz albo coś podobnego.

Post połączony: 2019-04-02, 19:35
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry