[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969672 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969672

Odpowiedzi 5178

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Ty chyba sobie jaja robisz. Wytapianie sztabek to must have - choć możesz się go też nauczyć za darmo z książki w kopalni złota w GD.
2. W zasadzie to rób od razu, kamieni nie brakuje, a to zawsze bonus.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W Ab można chyba prawie od razu się nauczyć robienia pierścieni ze złota, więc to już te prawie najlepsze. opłaca się tak jak Jao napisał, bo i tak nie wykorzystasz na nic innego później tych kamienia, a pare ich znajdziesz.
@Jao ja tam się nie uczyłem bo kasy mam w opór ze sprzedawania itemów z nieumarłych i przeklętej broni, do tego wyrabianie łuków i ze zwierzyny. Wytapianie złota nigdy nie było mi potrzebne - nawet sprzedawanie samorodków nie było potrzebne, no chyba, że na koniec gry chcę mieć 100k złota którego nei wydam
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
E tam, hajsu nigdy nie za wiele. :F No, ale można chyba jeszcze zdobyć po sztabce z handlu z Lehmarem i w skrzyni na samym końcu terenu za Starą Kopalnią w GD.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak z Parlafem wrócić na zamek? Ten daun nie chce się wspinać po murku ;o
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam nie trzeba wchodzić na samą górę tylko przed taranem gada coś tam, że już sobie poradzi i idzie do zamku.
 

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema a więc gram sobie w returninga oczywiscie 2.0 gram na poziomie normalnym i chcialbym zadac wam pare pytan odnosnie rozgrywki uwielbiam gothica ale nie jestem mistrzem wiec dodatkowa dawka podpowiedzi mi sie przyda a wiec:

1jestem w 1 rozdziale praktycznie wiekszosc misji i wiekszosc mobow powybijana jestem nowicjuszem wody moje statystyki przedstawiaja sie +/- tak

zrecznosc-120 z itemkami
hp-prawie 700
mana-87
wyuczone wiekszosc rzeczy zwiazanych z zbieraniem trofeow z mobow jak patrzylem w profilu to brak mi 2 rzeczy zwiazanych ze smokami bodajze krew i cos jeszcze i 2 rzeczy ktore sa napisane po rosyjsku i nie za bardzo wiem czym sa
wyuczone robienie strzal i lukow a takze strzal magicznych (jeszcze nie robilem)
20 inteligencji
1 krag magii
okolo 60% poslugiwania sie lukiem
otwieranie zamkow
kradziez kieszonkowa
reszta typu sila itp nie ruszana

co o tym sadzicie? Poradze sobie w dalszych rozdzialach? Mysle, ze troche za duzo w dexa dodalem zwiekszanie many kosztuje bardzo duzo punktow i obawiam sie, ze moze byc z tym maly problem jak myslicie? Sa jeszcze jakies umiejetnosci na ktore powinienem poswiecic sp czy ladowac teraz wszystko jak leci w mane?


2 jak dokladnie dziala inteligencja? Wiem, ze musze miec jakastam ilosc aby zostac magiem lecz czy daje ona cos jeszcze?

3 pytanie nurtujace mnie a mianowicie jak sobie poradzic z trolami? Spotkalem jednego w khorinis zablokowalem go o sciane tak, ze moglem swobodnie w niego strzelac bez ryzyka ale zadaje mu raptem 5 obrazen majac 120 dexa... Jest na nie jakis sposob? Uzywanie wszystkich zwojow jakie mam na 1 trola tez nie wydaje sie swietnym planem raczej trzymam je na straznikow w jarkendarze bo lukiem im nic nie zrobie. Pytam glownie dlatego, ze do wytworzenia najlepszego poki co dostepnego luku potrzebuje wlasnie skory trola.

4 oplaca sie ruszac alchemie? Z tego co widze potki dexa daja raptem 1 skil obstawiam, ze z innymi jest podobnie

5 Czy miedzy jarkendarem a GD trzeba robic pustynie adanosa?

6 Jest to w zasadzie bardziej problem niz pytanie a mianowicie wedle tego co wyczytalem jezeli zaloze przepaske bractwa to baal orun powinien dac mi misje niestety nie bardzo chce ze mna gadac. Cos zle robie czy moze to przez to, ze dolaczylem juz do bractwa?

7 Mateo nie chce mi dac zadnej misji ani tej z jubilerstwem ani nawet tej podstawowej misji z odzyskaniem zlota od grity mam z nim tylko opcje handlu...

8 ostatnie pytanko czy macie jeszcze dla mnie jakies podpowiedzi jako przyszlego maga wody?

z gory dziekuje ^-^
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
2. Zwiększa dmg spelli.
3. Jak nie zadajesz mu obrażeń to na razie odpuść.
4. Tak, przecież masa many i hp jest do nabicia z eliksirów właśnie.
5. Nie.
6. Jak mogłeś dołączyć do Bractwa skoro jesteś Nowicjuszem Wody? Ale zapewne o to ci chodziło - teraz jest za późno.
7. Nie wykonałeś misji dla osób w porcie albo już zostałeś czeladnikiem - jeżeli żadne z tych dwóch to bug.
 

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dzieki za odpowiedz mam jeszcze pytanka

3- czyli jak bede mial wiecej dexa/umiejetnosci strzelania to normalnie beda wchodzic hity z luku w trola, ta?

6 nie chodzilo mi o dolaczenie do bractwa a tylko o wykonanie questow u nich np teraz mimo, ze jestem w kregu wody moge spokojnie robic misje na farmie onara

7 czeladnikiem jestem u bospera ale grajac wczesniej rowniez czeladowalem u bospera i questy od mateo normalnie dostalem misje w porcie mam porobione wszystkie smiem twierdzic, ze z 1 aktu zrobilem praktycznie wszystkie misje zostaly mi misje u mysliwych i misja z przekleta latarnia aczkolwiek nie wiem jak ja zrobic.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nie wiem jak z łukiem, ale z kuszą i siłą ta logika ma sens. Tak czy siak zostań jak najszybciej magiem, a nie baw się w strzelanie z łuku.
W bractwie można robić questy tylko będąc członkiem obozu poza questem "Missing novices" w 3 rozdziale.
Jak już jesteś czeladnikiem to misji nie dostaniesz, przepadła.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dzięki z tym Parlafem, zadziałało
 

Platek

Platek

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Rozwiązane,

Znalazlem Martina pod tą strzechą na molo :V
 

NagashiWWo

NagashiWWo

Użytkownicy
posty10
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Co to za osóbki do misji, nowi myśliwi?
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Co to za osóbki do misji, nowi myśliwi?
bartok,engrom i gestath
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

truciak991

truciak991

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
siemka pytanie mam, ramirez chce coś w zamian za to że zabiłem jego najlepszego przyjaciela atille i nie wiem za ciul co mam mu przynieść wie ktoś może o co chodzi? :p
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zwój zapomnienia albo 25 retoryki, ile można to samo pisać :|
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Artex1988

Artex1988

Użytkownicy
posty40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W piatym rozdziale spadlo mi HP z 8tys do 5.Jest jakas ikonka w lewym gornym rogu jakas strzalka w dol czy cos.Jak przywrocic poprzednie Hp?
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktos jak sprawdzic aktualny poziom retoryki?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Klikasz "B";P Pamiętaj, że niektóre strony statystyk możesz przewijać w dół.
 

TheAdmirall

TheAdmirall

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie znajde te ksiegi ktore sa potrzebne do zostania magiem ognia? Najbardziej zalezy mi na tomie 3, ktory jest gdzies w okolicach khorinis (miasta) ale nie ma pojecia gdzie
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie znajde te ksiegi ktore sa potrzebne do zostania magiem ognia? Najbardziej zalezy mi na tomie 3, ktory jest gdzies w okolicach khorinis (miasta) ale nie ma pojecia gdzie

Jeden tom tam gdzie ranny ork (w skrzyni na szczycie zniszczonej wiezy) a jeszcze jeden tom w jaskini w dolince niedaleko miasta (wyjście z miasta na Tawerne Orlana)

Niech cie Innos prowadzi. Ja już kończę jako Mag Ognia grę.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry