Gothic 1.01d beta (REMAKE - 24 MIN FILMU) 37913 114

O temacie

Autor Digger

Zaczęty 25.07.2017 roku

Wyświetleń 37913

Odpowiedzi 114

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Wer,  MaGoth pisał, że nikomu nie dał plików, więc przeciek nie nastąpił z jego strony, a był on jedynym źródłem legitnych informacji. Poza tym nie było powodu, żeby mu ufać, zwłaszcza po tym, jak obiecując poprawę wrócił na forum i po tygodniu znowu zaczął gównoburzyć. Na marginesie, przyznałem na sb, że zachowuje się w porządku, że w przeciwieństwie do Kanału Zjebskiego i niektórych pierdolców z fandomu nie jedzie po arhn.eu i Johnnym za nieudostępnianie sekwela.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie bawię się w obrońców uciśnionych. Dalej ma bana. Miałem dobry humor i spełniłem jego prośbę. Nie widziałem żadnych przeciwwskazań, by wrzucić jego film o becie.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Mój awatar powinien być wklejony na głowie Freda.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

phantom95

phantom95

Użytkownicy
posty8
Propsy24
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Psimgoth, add English and German subtitles to movie! Dieter Hildebrandt, Don Esteban, Deathweaver should understand  about what you are talking!  :lol2:
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Hahahha Yes. I talked with Dieter last Time. He said i did nice movie about old gothic :D
 

phantom95

phantom95

Użytkownicy
posty8
Propsy24
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Now your task is to persuade Dieter Hildebrandt to post your video on his website.  :trollface:
https://sites.google.com/site/dieterhildebrandtde/gothic
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Gothic 1.01d beta (REMAKE - 24 MIN FILMU)
#47 2017-11-26, 17:11(Ostatnia zmiana: 2017-11-27, 11:44)
https://www.youtube.com/watch?v=rY4SXAOeC4c

Wstawiam na prośbę autora. Betę udostępnił mu (z tego co mówi) Youtuber Archi, który także posiadł ją w legalny sposób, więc nie mamy tym razem do czynienia z "totalnie nielegalnym" wyciekiem.

//edit: tutaj jest dyskusja o grze, jak chcecie pisać o Psimgothcie, zapraszam do odpowiedniego tematu w offtopicu: https://themodders.org/index.php?topic=28909.0

Thorgan

Thorgan

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Avallach zrobiłeś bardzo dobry materiał! Jest to chyba jeden z najlepszych ciekawostek o gothicu 1 który obejrzałem przez ostatni czas. Dziękuję Ci mega za to :)
 



WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Jak Psimek się przerzucił na to by lektorował jego filmy Arkadikuss to od razu wygląda to bardziej jakościowo.
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przyznam sie szczerze że obejrzałem całe. Pierwszy raz w sumie oglądam jego film, jakość dobra, ale research troche nie poszedł. Ten fragment o liczbie magów tworzących bariere już dawno wyjaśniał Michael Hoge. Tak poza tym widać że podjęli wtedy pare dobrych decyzji i pousuwali te co jak co ale kiepskie elementy jak przykładowo ta kiczowata wieża.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Przyznam sie szczerze że obejrzałem całe. Pierwszy raz w sumie oglądam jego film, jakość dobra, ale research troche nie poszedł. Ten fragment o liczbie magów tworzących bariere już dawno wyjaśniał Michael Hoge. Tak poza tym widać że podjęli wtedy pare dobrych decyzji i pousuwali te co jak co ale kiepskie elementy jak przykładowo ta kiczowata wieża.
Strażnica może średniawo wyglądała ale sama jej obecność była uzasadniona ale w wypadku gdy zamiast bramy była "palisada" o ile można by to tak nazwać
Ale co by nie gadać wycięto sporo contentu
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Eee co? Jak dla mnie to wygląda na wieżę typu " a postawimy ją tutaj, w dość nielogicznym miejscu, niech sobie stoi "
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak poza tym to po czym wnioskujesz że to była strażnica? Pomińmy sam fakt że istnienie strażnicy w takim obozie jest bezcelowe. Wokoło bagna a wszędzie kręcą sie ućpani ludzie. Moim zdaniem to była taka autystyczna świątynia albo punkt widokowy.

Edit. @CzlowiekGejzer o czym ty bredzisz? Ja pisze o wieży w obozie NA BAGNACH a nie o tym vobku przed NO(który defacto również był z dupy).
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Tak poza tym to po czym wnioskujesz że to była strażnica? Pomińmy sam fakt że istnienie strażnicy w takim obozie jest bezcelowe. Wokoło bagna a wszędzie kręcą sie ućpani ludzie. Moim zdaniem to była taka autystyczna świątynia albo punkt widokowy.
Chyba nie zczaiłeś o co mi chodzi.
Ta strażnica stała w takim miejscu że gdyby tamtędy próbowali się przedostać ludzie ze starego obozu to można by szybciej wszcząć alarm
Ta "wieża" była przed pierwszą bramą nowego obozu która wtenczas jeszcze bramą nie była
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Gothic 1.01d beta (REMAKE - 24 MIN FILMU)
#57 2017-12-22, 08:54(Ostatnia zmiana: 2017-12-22, 18:00)
research troche nie poszedł. Ten fragment o liczbie magów tworzących bariere już dawno wyjaśniał Michael Hoge.
To ty się pomyliłeś ;) Hoge mówił o tym że w finalnej wersji gry jeden z dialogów omyłkowo mówi o 11 13 magach, podczas gdy było ich 12.
Psimek znalazł jako ciekawostkę jeszcze starsze skrypty - gdzie dialog mówi o 10. Być może kolejny błąd tego rodzaju, być może stara wersja fabuły.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Tak poza tym to po czym wnioskujesz że to była strażnica? Pomińmy sam fakt że istnienie strażnicy w takim obozie jest bezcelowe. Wokoło bagna a wszędzie kręcą sie ućpani ludzie. Moim zdaniem to była taka autystyczna świątynia albo punkt widokowy.

Edit. @CzlowiekGejzer o czym ty bredzisz? Ja pisze o wieży w obozie NA BAGNACH a nie o tym vobku przed NO(który defacto również był z dupy).
To na bagnach to po prostu wydrążone drzewo duże jak dupa Gesslerowej ale jednak drzewo, wieżą tego bym nie nazwał w żadnym wypadku.
Jak widać po screenach mieszkać tam miał Y'Berrion więc to było jej zastosowaniem ewentualnie siedziało tam kilku strażników świątynnych którzy mieli pilnować tegoż Guru
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wysokie obiekty zawsze spełniają role wieży.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry