[G2NK] Odyseja 2.0 PL 124786 190

O temacie

Autor Barnaba

Zaczęty 10.05.2017 roku

Wyświetleń 124786

Odpowiedzi 190

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tylko wszyscy inni mówią o Kronikach Myrtany, prequelu, który tworzy jedna z drużyn powstałych po rozpadzie SoulFire. A ty mówisz o... w sumie nie mam pojęcia o czym. Czym jest M2TW, ktoś mógłby wyjaśnić?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tylko wszyscy inni mówią o Kronikach Myrtany, prequelu, który tworzy jedna z drużyn powstałych po rozpadzie SoulFire. A ty mówisz o... w sumie nie mam pojęcia o czym. Czym jest M2TW, ktoś mógłby wyjaśnić?

Wyczuwam ból w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę (to było chyba w MT) :lol2: :lol2: :lol2:
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju

Jao

[G2NK] Odyseja 2.0 PL
#123 2020-08-11, 20:33(Ostatnia zmiana: 2020-08-12, 01:15)
Wydaje mi się jednak, że to wyrażenie jest trochę starsze. Ale trochę tak, bo mowa o modach do Gothica, ty tymczasem wyskakujesz z modem do Medievala i oczekujesz, że wszyscy będą wiedzieć, o co chodzi. Wobec czego, nie będzie chyba godne bana, gdy powiem: wal się, gościu.
Dziękuję, dobranoc.
EDIT: No mówię, że był :F Łap propsa na zgodę.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Niczego nie oczekiwałem, tak sobie jaja zrobiłem bo miałem humorek za dnia heeh :lol2:

Wobec czego, nie będzie chyba godne bana, gdy powiem: wal się, gościu.
Dziękuję, dobranoc.

Czyli był ból tyłka :P

Siema ziom, odpal fajkę pokoju. To było w "Że Życie Ma Sens"
 

AARybiarz

AARybiarz

Użytkownicy
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kiedy mniej więcej można się spodziewać zakończenia testów ?
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Do końca kadencji Andrzeja Dudy raczej wyjdzie mniej więcej ;]
 

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak się testerom będzie chciało grać XD
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To raczej kwestia braku czasu aniżeli chęci, tym bardziej, że Odyseja ma być swego rodzaju rewolucją, jeśli chodzi o modyfikacje do Gothica więc powinna być raczej przyjemna w testowaniu.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
tym bardziej, że Odyseja ma być swego rodzaju rewolucją, jeśli chodzi o modyfikacje do Gothica więc powinna być raczej przyjemna w testowaniu.

W jakim sensie rewolucją?

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
tym bardziej, że Odyseja ma być swego rodzaju rewolucją, jeśli chodzi o modyfikacje do Gothica więc powinna być raczej przyjemna w testowaniu.

W jakim sensie rewolucją?
Może nie tyle rewolucją, co po prostu czymś nietuzinkowym, czymś co swoim ogromem zawartości wyróżnia się na tle pozostałych modów i nie traci tym samym zbytnio na jakości.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To prędzej Legend of Asshun, ale nie mam porównania z Odyseją.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Sek w tym ze odyseja to będzie a zasadniczo jest g3 na silniku g2 tylko okraszone inna otoczka.
Oni tam w jakość z tego co nasi testerzy pisali to nie poszli a w ilości wiec wcześniej czy później będzie schemat jak w g3: miasto, repa i next miasto, tu będzie: zen, questy i next zen.

Ze tu była rewolucja/ewolucja czy cokolwiek to trzeba zacząć pracować nad mechanikami gry,  ba tu nawet nie trzeba nic dodawać.

Dla jasności ja tam to G3 nic nie mam jest spoko ale ja to lubię, są tacy co nie lubią i jeśli ktoś się spodziewa ze odyseja będzie jakimś modem który zaprezentuje jakieś super zawiłe historie itp to chyba się przeliczył, nigdy nie miało to tak wyglądać  i tak nie wygląda bazuje na tym co widziałem  grając w niemiecka wersje, temu wbrew pozorom bliżej do returninga w kwesti ilość nader jakość z tym ze tutaj chociaż to jest strawne.

Nic odkrywczego tez nie napisze jeśli  stwierdzę ze istnieją 10-15h mody które przebijają odyseje pod każdym względem niemal każdym 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

smox

[G2NK] Odyseja 2.0 PL
#133 2020-08-18, 07:01(Ostatnia zmiana: 2020-08-18, 09:25)
Nic odkrywczego tez nie napisze jeśli  stwierdzę ze istnieją 10-15h mody które przebijają odyseje pod każdym względem niemal każdym

"Opinia jest jak dupa: każdy ma własną" - Stephen King. Moja dupa jest taka - Odyseja, to na dzień dzisiejszy jeden z lepszych, jeżeli nie najlepszy mod do G2NK.
 

kubinka0505

kubinka0505

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Zbanowany
ciekawe ile razy mi sie ten mod wykrzaczy
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Sek w tym ze odyseja to będzie a zasadniczo jest g3 na silniku g2 tylko okraszone inna otoczka.
Oni tam w jakość z tego co nasi testerzy pisali to nie poszli a w ilości wiec wcześniej czy później będzie schemat jak w g3: miasto, repa i next miasto, tu będzie: zen, questy i next zen.

Ze tu była rewolucja/ewolucja czy cokolwiek to trzeba zacząć pracować nad mechanikami gry,  ba tu nawet nie trzeba nic dodawać.

Dla jasności ja tam to G3 nic nie mam jest spoko ale ja to lubię, są tacy co nie lubią i jeśli ktoś się spodziewa ze odyseja będzie jakimś modem który zaprezentuje jakieś super zawiłe historie itp to chyba się przeliczył, nigdy nie miało to tak wyglądać  i tak nie wygląda bazuje na tym co widziałem  grając w niemiecka wersje, temu wbrew pozorom bliżej do returninga w kwesti ilość nader jakość z tym ze tutaj chociaż to jest strawne.

Nic odkrywczego tez nie napisze jeśli  stwierdzę ze istnieją 10-15h mody które przebijają odyseje pod każdym względem niemal każdym

Poćwicz trochę pisanie tekstów, bo ciężko się trochę czyta twoje wypowiedzi.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Na fanpage'u Gothic Polska był news, że @metek58 i @smox przetłumaczyli aktualną wersję Odysei i grupa szykuje się do testów. Moje gratulacje! :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sek w tym ze odyseja to będzie a zasadniczo jest g3 na silniku g2 tylko okraszone inna otoczka.
Oni tam w jakość z tego co nasi testerzy pisali to nie poszli a w ilości wiec wcześniej czy później będzie schemat jak w g3: miasto, repa i next miasto, tu będzie: zen, questy i next zen.

Ze tu była rewolucja/ewolucja czy cokolwiek to trzeba zacząć pracować nad mechanikami gry,  ba tu nawet nie trzeba nic dodawać.

Dla jasności ja tam to G3 nic nie mam jest spoko ale ja to lubię, są tacy co nie lubią i jeśli ktoś się spodziewa ze odyseja będzie jakimś modem który zaprezentuje jakieś super zawiłe historie itp to chyba się przeliczył, nigdy nie miało to tak wyglądać  i tak nie wygląda bazuje na tym co widziałem  grając w niemiecka wersje, temu wbrew pozorom bliżej do returninga w kwesti ilość nader jakość z tym ze tutaj chociaż to jest strawne.

Nic odkrywczego tez nie napisze jeśli  stwierdzę ze istnieją 10-15h mody które przebijają odyseje pod każdym względem niemal każdym

Kiedy ty zaczniesz z nami pisać? Masz nas za 16 tępaków, że w każdym poście wszystko musisz tłumaczyć jak jakiś skundlony nauczyciel z ego, który pozjadał wszystkie mózgi ? Wiesz co? Sio mi stąd !
 

SamoaJoj

SamoaJoj

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety, zapowiada się mod widmo, tak jak KM i DK. Szkoda.....
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Niestety, zapowiada się mod widmo, tak jak KM i DK. Szkoda.....

Odyseja już wyszła...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry