Gothic Sequel - wydzielony spam 64744 345

O temacie

Autor Maciej

Zaczęty 17.01.2017 roku

Wyświetleń 64744

Odpowiedzi 345

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

,,Piranhia Bytes pozwała do sądu jednego ze swoich fanów, który udostępnił ponad 16 letnie pliki Sequela który nigdy nie ujrzy światła dziennego" xD


Jeżeli tego sueskiego nazywasz fanem to pozdro. A teraz pomyśl co beda o nich myśleć jak na to w ogóle nie zareagują. Wyjdą na totalnych frajerów których byle dzieciak (mający podarte zeszyty i oplute plecy przez kolegów ze szkoły) zrobił w konia i udostępnił poufne dane, których nie życzyli sobie udostępniać.

A te argumenty że to ma 16 lat to se wsadz w buty bo może to mieć nawet i 50. I twoje prywatne odczucia co jest dobrym zagraniem "MARKIETINGU" a co nie zachowaj dla siebie i swoich "BIZNESUF".
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@zkajo
Jak ci sie nie podoba to wypad z baru a nie sie tłumaczysz i obrażasz community. Najwidoczniej nie dorosłeś jeszcze do pewnych rzeczy skoro uważasz że każdy bedzie sie tu po dupach lizał bo jakiś pajac nielegalnie udostępnił gierke na którą, większość ma wyjebane jajca.
 

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
@zkajo
Jak ci sie nie podoba to wypad z baru a nie sie tłumaczysz i obrażasz community. Najwidoczniej nie dorosłeś jeszcze do pewnych rzeczy skoro uważasz że każdy bedzie sie tu po dupach lizał bo jakiś pajac nielegalnie udostępnił gierke na którą, większość ma wyjebane jajca.

MaGoth to udostępnił? Z tego co czytałem w jego poście, to właśnie nie, i ma żal że ktoś zaufany to zrobił.
 
Moje gg: 8169289

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Przychodza kuce > wymądrzają się na temat praw autorskich, wyzywając od pajaców > twierdzą, że community jest toksyczne

Witamy na theModders A.D 2017.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
To po co to określenie, że "robicie z siebie nadpobudliwych pajacy"? Nie wystarczyło samo "jesteście nadpobudliwi"?
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wgl o co wszyscy się kłócą? Wyciekło wyciekło, nawet jeśli są prawa autorskie go piranha nie może sobie pozwolić na sądy bo każde kłopoty i odejście fanów gdy zaraz wychodzi Elex nie wchodzi w grę, sequela ma już bardzo dużo osób, i bardzo dobrze, miało być ukryte ale nie jest, fani gothica znowu się popiszą i pewnie odnowią sequel, a w przeciągu kilku dni będą zbroje na wogu, żyjcie z tym, będziecie się ciąć i wyzywać od szmat bo wyciekły jakieś pliki?
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Simen w takim razie dlaczego mi dałeś za ten post warna? Nie użyłem jakiegoś złego słowa w jego kierunku tylko wskazałem droge bo sam prowokuje kłótnie.
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Ludzie, czy część z Was może naprawdę wyczillować? Wchodzicie i obrażacie po kolei każdego, zamiast prowadzić normalny dialog. Nie powiem, że czasami ma się wrażenie rozmowy z kimś niepoważnym, ale chyba są już jakieś granice. Od tej pory albo zaczniecie normalny dialog albo każdy kto rzuca tutaj mięsem dostaje +10 warna, +15 warna, a potem bana na tydzień. @ShadowAssassin zaczynasz.

Za co? Sam bronisz coś CO JEST KRADZIEŻĄ. Nie da się inaczej jak przychodzi banda 15 pajaców z psigotem i sueskim na czele i sobie "hehe trolluje". Temat już dawno został wyczerpany i powinien zostać zamknięty.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Napisałem za rzucanie mięsem, nie tylko za obrażanie.
@Fareus No i kolejny... Gdzie ja bronię tych ludzi? Nigdzie. Ja zwracam uwagę na problem naszego forum i tyle. To, że tamci są złodziejami i liczę na konsekwencje dla nich ze strony PB to inna sprawa.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Johntsy

Johntsy

RaveN Studio
posty219
Propsy49
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Wina leży po stronie MaGotha sam podjebał pliki wysłał swoim ziomkom którzy się rozpruli a teraz ból dupi, że nie będzie zajmował się modyfikacją gothica, co za pojeb, banować go.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)

WinterKing Kereth
Gry (themodders@telegram)

Gothic Sequel - wydzielony spam
#250 2017-08-31, 14:31(Ostatnia zmiana: 2017-08-31, 14:32)
Weź temu wyzej daj warna, @Simen . Miała być przecież normalna dyskusja a nie obrażanie MaGotha.

Dostał, ale Wy nie spamujcie teraz kto ma dostać warna, bo to ja obserwuję ten temat. Bez obaw~~Simen


Geez, to nie można już grzecznie uświadomić? Ja pierdole...
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Ten temat. Ale rak  :trollface:
 
Gothic najlepszy

Cirmius

Cirmius

Użytkownicy
posty91
Propsy25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiedzcie temu MaGothowi, żeby pisał po angielsku. Nie chce mi się co chwile odpalać translatora
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Powiedzcie temu MaGothowi, żeby pisał po angielsku. Nie chce mi się co chwile odpalać translatora
Czemu sam go o to nie poprosisz?  :trollface:
 
Gothic najlepszy

Cirmius

Cirmius

Użytkownicy
posty91
Propsy25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MaGoth speak polish or english pls
 

Gimbus99

Gimbus99

Użytkownicy
posty0
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moim skromnym zdaniem PB powinna oficjalnie przeprosić fanów za stan w jakim Sequel został wypuszczony. To skandal, żeby poważna firma wypuszczała tak niedopracowany produkt.
 

Dorlay

Dorlay

Użytkownicy
posty7
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zamknij sie gimbie jebany kasztanie zrob lepiej
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
To skandal, żeby poważna firma wypuszczała tak niedopracowany produkt.

To PB jest poważną firmą  :F? Od kiedy?
 
 

Cirmius

Cirmius

Użytkownicy
posty91
Propsy25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można się rozejść, zjeść coś, pójść na piwo i ogólnie zluzować wora.
Zgadzam się w 100% :ok:, mi do szczęścia brakuje jeszcze MaGotha piszącego po angielsku
 

Don Esteban

Don Esteban

Użytkownicy
posty0
Propsy3
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Witam
Jestem tu nowy i specjalnie przez ostatnie wydarzenia założyłem konto na tym forum. Przyznam, że jestem ciut zmieszany widząc jak przebiega ta dyskusja. Zachowujmy się jak normalni ludzie a nie jak rozkapryszona banda.


Niektórzy robią z całej sprawy o wiele większy problem, niż główni zainteresowani, czyli (ex)Piranie.
Tutaj NicoDe pisze o balansie areny.
Tak po prawdzie to nie stało się nic strasznego. Można się rozejść, zjeść coś, pójść na piwo i ogólnie zluzować wora. Szkoda życia, żeby się denerwować i prowadzić bezsensowne dyskusje, bo jakaś gra sprzed 16 lat jest do ściągnięcia w internecie.

To ciekawe, gdzie to wyczytałeś? Mógłbym prosić o link?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry