Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848246 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848246

Odpowiedzi 3362

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem który masz, jeden jest obok magów wody w ruinach z brzytwiakiem, drugi koło jeziorka z teleportem, po przeciwnej stronie przy takim wielkim głazie.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Koło jeziorka w kanionie?

Post połączony: 2019-05-11, 18:52
Dobra mam dzięki

Post połączony: 2019-05-11, 18:54
I mam jeszcze pytanie mam 36k golda i nie wiem co z kasą robić i gdzie znajdę lepszy miecz na zręczność niż zabójca bogów.
 

Sylestro

Sylestro

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem "Stara kopalnia", otóż wszedłem do kopalni przed rozmową z Gomezem o Siekaczu, fiinalnie wygląda to tak, że po wybiciu wszystkich zombie mam wpis w dzienniku o tym, że kopalnia została oczyszczona i muszę iść oddać questa, wracam do Gomeza i jedyne co mogę zrobić to zapytć o siekacza, później już nie mam żadnej kwestii dialogowej. Dodam, że wyjście w trakcie zabijania zombie, rozmowa z gomezem i powrót do Starej kopalni skutkuje tym, że zabijane zombie nie są "liczone" i zadania w ogóle nie mogę ruszyć.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A w trakcie rozmowy nie uzyskałeś już informacji jak przekonać do siebie Siekacza?
 

Sylestro

Sylestro

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety nie, Gomez powiedział, że pomoże mi, gdy ja ukończę jego zadanie. Problem w tym, że w czasie rozmowy z nim ja już kopalnię wyczyściłem, a zadanie ukończyć nie mogę. :/
 

xMacieju

xMacieju

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "Mikstura dla zielarki". Jakieś wskazówki gdzie jej szukać w Świątyni Śniącego?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spokojnie działaj właściwie nie ma szans żeby ją omonąć.
 

Saidhe27

Saidhe27

Użytkownicy
posty15
Propsy2
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Gdzie mam zaprowadzić Balam'a i Omid'a w zadaniu "Kucharze"? Powiedziałem Fajethowi, że pomogą mi w polowaniu na zębacze i zaprowadziłem ich do zjednoczonego obozu ale nie mam żadnych opcji dialogowych i wciąż za mną łażą. W dzienniku jest napisane tylko, że Gor Na Bar powiedział o ich uwięzieniu, ale z nim również nie mam żadnego dialogu jak z nikim w zjednoczonym obozie.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powinni sami zagadać przed wejściem do obozu, idź powoli to będzie dobrze
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Gdzie mam zaprowadzić Balam'a i Omid'a w zadaniu "Kucharze"?
Cześć. Balam musi z tobą porozmawiać przy bramie przed obozem.
 

Pasterz z Feshyr

Pasterz z Feshyr

Użytkownicy
posty126
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam
Skąd mam wziąć klucz do skrzyni w dolinie przodków w której znajduje się przyzwanie bagiennego trutnia?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba obejdzie się bez klucza.
Spoiler
Runa leży sobie na wieżyczce niedaleko Irwina. Można ją też zabrać z kolumny przed jaskinią w Jarkendarze.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli ktoś tu żyje jeszcze, jak mam otworzyć kratę w swiatyni w Dolinie Przodków? przekrecilem przelacznik, zamknelo mi 1 komnate w ktorej bylem wczesniej, potem znalazlem 2 pochodnie dzwignie, a pozniej taka swieczke przy przyciskach na gorze. A krata dalej zamknieta, mimo ze ogladalem u Majesa ten moment to jemu otworzyla sie ta krata po tych wlasnie przelacznikach
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nad wejściem do świątyni jest jeszcze jedna wajcha, jest tam przewrócona kolumna po której możesz wejść nad drzwi.
 

Eskulap188

Eskulap188

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytanek do zadań. Jestem już pod koniec 5tego rozdziału, dokańczam te zadania, które mi jeszcze zostały.

1) Polowanie na rzadkie zwierzęta.
Czy Lodowego Jaszczura wystarczy ubić? Nie dropnęło z niego żadne trofeum.
....


5. Dostaniesz u Miltena (zanim opuści kolonie). Ja rozpocząłem zadanie będąc w 3 rozdziale z Miltenem pod klasztorem i opcji dot tego zadania nie było u niego. W razie czego mam kod na to zioło.
1. Zanim go ubijesz musisz nauczyć się umiejętności: Usuwanie języków jaszczurów u Gestatha w GD (mam w razie czego kod jeśli zapędziłeś się za daleko)
 

Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie sprzymierzeniec, skończyłem na rozmowie z pomocnikiem kowala. "ktoś ważny w obozie". Wydawało mi sie że to dexter albo snaf, ale żadnych dialogów. Gadałem ze wszystkimi w obozie.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli to jest zadanie, kto pomagał Wiliamowi to gadaj z Ashganem, no a tak na marginesie Dexter nie powinien być już martwy? 🤣
 

Eskulap188

Eskulap188

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałbym kilka pytań dotyczących pewnych zadań (gram paladynem, obecnie jestem w r. IV przed polowankiem na smoki w GD)
1. "Potrawka z Chrząszcza" - kogo spytać o Gorzki Chleb i kiedy (specjalne warunki)?
2. "Wyzwanie godne paladyna" - gdzie znajdę miecz (Bash Varrok) - kogo trzeba utłuc (być może już to zrobiłem)
3. "Meandry umysłu" - kto może mnie nauczyć pozyskiwania wydzieliny z żądeł krwiopijców? Lub też należy ją u kogoś zakupić?
4. "Oryginalny pancerz dla Gora" - nie mam pojęcia jak się do tego zabrać...
5. "Wierność za złoto" - jak je poruszyć, z kim zagadać na Farmie Onara?
6. "Magnat" - w Górskiej Fortecy: w jaki sposób poruszyć regał do zamkniętego pomieszczenia? Jakąś dźwignią? W G1 była obok skrzyni na ścianie... No i przy okazji jak podnieść kratę piętro wyżej?
7. "Plany miecza" dla kowala Harada - Lesher łazi za mną już długi czas, i nie chce się odczepić. Na forum była wzmianka, że po przekroczeniu bramy wschodniej powinien zagadać Beziego, ale z jakiegoś powodu tego nie robi. Kręciłem się już cal po calu wokół bramy, i nic. (Jeśli go zgubię, to wracając pod bramę on stoi na zewnątrz, a potem zlokalizowawszy Beziego podchodzi i biega za nim na nowo).

To póki co najtrudniejsze zadania, resztę staram się sam rozwiązać, ostatecznie szukając wskazówek na tym forum. Te zadania jednak mnie przerosły...
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

7. "Plany miecza" dla kowala Harada - Lesher łazi za mną już długi czas, i nie chce się odczepić. Na forum była wzmianka, że po przekroczeniu bramy wschodniej powinien zagadać Beziego, ale z jakiegoś powodu tego nie robi. Kręciłem się już cal po calu wokół bramy, i nic. (Jeśli go zgubię, to wracając pod bramę on stoi na zewnątrz, a potem zlokalizowawszy Beziego podchodzi i biega za nim na nowo).

Spoiler
Czy rozmawiałeś już z Hermanem - strażnik na początku nie chce wpuścić was obydwu.
Potem rozmawiasz z Lesherem i dajesz w łapę strażnikowi, a sam Lesher już dalej idzie sam do miasta, a ty - za nim...

Eskulap188

Eskulap188

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pojawiła się żadna opcja dialogu, chyba mam bug...
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry