Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848343 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848343

Odpowiedzi 3362

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Ogólnie kluczy musisz ogarnąć kilka, do magazynu z misą magnata znajdziesz w dziurze w więzieniu i u Parsivala (piszę o tym bo nie pamiętam, czy tam gdzie misa nie ma jeszcze jednego klucza), dalej jeden klucz jest na piętrze w sypialniach, za obrazem lub lustrem, w pomieszczeniu obok jest wajcha, jeden leży na beczce chyba w pomieszczeniu za Siranem.
2. Jeśli dobrze kojarzę questa to jest do zdobycia w trzecim rozdziale z zadania magów ognia i Gomeza.
 

Varial

Varial

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dwa pytania:
1. Gdzie znajduje się skrzynia Joru? Nigdzie nie mogę jej znaleźć, a muszę w końcu skończyć to zadanie.
2. Nie wiem czy to bug czy co, ale otrzymałem już od Irwina klucz, jednak nie mogę nim otworzyć skrzyni. Jakieś sugestie?
 

grzesiekk

grzesiekk

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ad 1 Skrzynia Joru znajduje się pod drugiej stronie rzeki gdzie jest obóz orków musisz tam dokładnie szukać bo jest nieproporcjonalnie mała i znajduje się bardzo blisko orków
ad 2 Rozumiem że chodzi o tę skrzynię w jego domu, jeśli tak to przypuszczalnie jest to bug spróbuj może wczytać grę przed momentem jak on ci daje ten klucz

Ten pierścień strażnika to w którym momencie tego zadania z Corristo można zdobyć bo w zadaniu jest powiedziane że Corristo został pochowany razem z pierścieniem, tylko gdzie jest jego grób?
 

Varial

Varial

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie szukaj grobu. Jeśli zrobiłeś zadanie dla ducha Gomeza to będziesz miał możliwość zapytać o pierścień ducha Corristo.

Post połączony: 2019-03-30, 19:19
Jeśli chodzi o skrzynię Joru to właśnie moim problemem jest fakt, że znalazłem na brzegu bardzo małą skrzynkę, ale nie zgadzała się zawartość.

Post połączony: 2019-03-30, 19:22
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak popchnąć zadanie mrocznego zakonu ,,śmiertelny wróg: (czy jakoś tak), w którym jeden z baronów zleca nam zniweczenie rytuału Czarnego Zakonu w Dolinie Przodków. Rozmawiałem z myśliwym, ale nie wiem co dalej. W dzienniku jedynie informacja, że się rozproszyli.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak popchnąć zadanie mrocznego zakonu ,,śmiertelny wróg: (czy jakoś tak), w którym jeden z baronów zleca nam zniweczenie rytuału Czarnego Zakonu w Dolinie Przodków. Rozmawiałem z myśliwym, ale nie wiem co dalej. W dzienniku jedynie informacja, że się rozproszyli.

Sigurd niewiele wniósł... ale teraz musisz ruszyć sam na 'łowy' i odnaleźć paru gości. Najbliżej masz do latarni i tak jeszcze chyba z sześć lokacji w Dolinie.

Varial

Varial

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli po prostu szukać pojedynczych akolitów i zbierać te rytualne świeczniki, tak? Ok, dzięki.
 

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie apropo zadania "I sprawiedliwość dla wszystkich..."
Kto jest tym kandydatem na sędziego? Byłem już u Matteo
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie pod jakim warunkiem i kiedy pojawiał nam się dialog z nauką wykuwania szpad u Carla z miasta portowego?

Post połączony: 2019-03-31, 17:25
A i jaka gildia będzie dla mnie najbardziej odpowiednia jeśli idę pod zręczność
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie apropo zadania "I sprawiedliwość dla wszystkich..."
Kto jest tym kandydatem na sędziego? Byłem już u Matteo
Idź teraz do Hanny, potem Kardifa i chyba Eddy.

ffffffffff

ffffffffff

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Skąd wziąć monety do wykucia mieczy dla tych duchów  z cmentarzy? Z nędzarzem nie mam żadnej opcji dialogowej. Czy to może mieć związek z tym, że nie dalem mu pieniędzy, gdy mnie zaczepił na początku gry? Czy da się popłynąć na Irdorath, bez ukończenia zadania "Starożytny Kult"?
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie gdzie są wszystkie klejnoty lorda Tymorisin? Aktualnie mam 12 sztuk
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czyli masz wszystkie
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No tak ,ale nie mam żadnej opcji dialogowej z Nagurem.

Post połączony: 2019-05-01, 13:43
Bo chce zakończyć to zadanie bo mam 15lv i chcę się nareszcie udać do doliny przodków a i jaką gildie wybrać jak idę pod zręczność.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak jesteś złodziejem i pokazałeś mu znak to powinna pojawić się kwestia dialogowa. Żadna z gildii nie ma pancerzy ani bonusów pod zręczność więc to w sumie wszystko jedno kogo wybierzesz.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale mam u niego tego questa tylko nie mogę mu oddać tych kamieni.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ro nie wiem, a gadałeś z tym gościem u Onara do którego cię posyłał?
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie. Wie ktoś może gdzie przebywa Hengel podczas zadania Zawody Myśliwskie ?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
w starej chacie - między obozem a latarnią

Eskulap188

Eskulap188

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytanek do zadań. Jestem już pod koniec 5tego rozdziału, dokańczam te zadania, które mi jeszcze zostały.

1) Polowanie na rzadkie zwierzęta.
Czy Lodowego Jaszczura wystarczy ubić? Nie dropnęło z niego żadne trofeum.
2) Zwiastun Burzy.
Mam już Zwiastun Burzy. Rozmawiałem z Regisem. Do kogo zagadać w następnej kolejności?
3) Kolekcjoner kluczy.
Czy to zadanie się kiedyś kończy?  :lol: Oddałem chyba wszystkie klucze, a nadal żadnego wpisu w dzienniku.
4) Sentymentalny farmer.
Dowiedziałem się, że muszę szukać informacji na farmach w pod miastem. Przepytałem wszystkich możliwych NPC i żaden nie ma dialogu na ten temat. Jakieś wskazówki? :)
5) Ranny cień.
Gdzie znajdę Krucze ziele? U żadnego handlarza nie znalazłem.
6) Relikwia goblinów.
Gdzie znajdę Glynnmyra? Przeszukałem okolice i nie znalazłem go.
7) Dostawa rzadkich trofeów.
Kto jest tym dostawcą dla Tireona? Do kogo uderzać w tej sprawie?

Dzięki za pomoc! :)




5. Dostaniesz u Miltena (zanim opuści kolonie). Ja rozpocząłem zadanie będąc w 3 rozdziale z Miltenem pod klasztorem i opcji dot tego zadania nie było u niego. W razie czego mam kod na to zioło.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie gdzie jest I pierścień posłańca? bo mam tylko 134 zręczności a potrzebuję całego setu
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry