Pytania i problemy techniczne 863662 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863662

Odpowiedzi 3676

Kruchna

Kruchna

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podczas zbierania przedmiotu moja postać tak jakby "zacięła" się podczas schylania i nie mogę nic zrobić... Nie zapisywałem dość długo i nie chciałbym powtarzać... miał ktoś tak i ma na to sposób?
 

szklaner

szklaner

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak naprawić akrobatyke? W 5 rozdziale przestała mi działać, nic pomogła reinstalacja returninga ani nic innego.
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@szklaner Najprawdopodobniej... kliknij ''T''.
 

szklaner

szklaner

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzieki, pomoglo ale na nic sie zdalo. Rozpadlina za dwulicowym i tak jest za duza, nie jestem w stanie nawet byc blisko przeskoczenia - zawsze sie odbijam i lece dol. Tyle z tego moda
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zdaje się, że można użyć buga, żeby przejść dalej nawet z dna tej przepaści.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

szklaner

szklaner

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a jakies konkretniejsze info ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie mam zielonego pojęcia, jak to się dokładnie dzieje, ale jeśli zainstalujesz DX11, to powinieneś wypatrzyć... szczelinę? Wejdź w nią, a potem... się okaże.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

szklaner

szklaner

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra szkoda zachodu. Skoro moja wersja gry jest tak zbugowana ze brak 3m powierzchni i sie przeskoczyc normalnie nie da to nie bede na to badziwie czasu marnowal
 

Boo222

Boo222

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

Mam problem z Returningiem, po zainstalowaniu Ret 2.0 gra w ogole sie nie wlacza.
Po dwukrotnym kliknieciu w Gothic 2.exe przez dobre 30 sek nic sie nie dzieje (widac proces Gothic2.exe w task manager) po czym na doslownie pol sek pojawia sie logo Returninga (ten szary prostokat) i znika razem z procesem.
I tyle... nic wiecej sie nie dzieje.

4 razy reinstalowalem wszystko od nowa
2 razy pobieralem wszystko od nowa (dla pewnosci)
1x nawet format systemu
Mysle ze z 10 godzin w poszukiwaniu rozwiazania problemu w internecie, kilka prob... natknalem sie na kilka pytan o ten problem ale nigdzie nie bylo rozwiazania.

Nie mam juz pojecia co wiecej moge zrobic, potrafi ktos pomoc ? Pewnie padnie to pytanie wiec dopisze, G2NK dziala poprawnie, dopiero jak doinstaluje Returning to klapa...

Linki bralem z tematu: https://themodders.org/index.php?topic=29904.0

Na milion procent robie wszystko zgodnie z instrukcja.
odrazu z gory zaznacze tez ze do kwesti AB nie ma co dochodzic bo od tego zaczynalem, po czym odkrylem ze problem pojawia sie juz po instalacji Returninga i rozumiem ze juz w tym miejscu trzeba go naprawic


help! ;d
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapisałem grę gdy dostałem lekkiego buga, nie mogę się w żaden sposób ruszyć. Jakieś pomysły, jak to naprawić?
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Spróbuj jednocześnie wcisnąć ctrl + alt + f8 kilka razy. Gra może Ci się przełączyć na okno ale powinieneś odbugowac postać
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem w stworzeniu runki "włócznia ciemności". Posiadam wszystko co trzeba do stworzenia: czarną perłę, kwarcyt, skałę krystaliczną, siarkę, zwój owego skilla oraz runę do tworzenia, a pomimo tego wyskakuje mi cały czas, że nie mam składników. Wie ktoś, w czym tkwi problem?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam wie ktoś czemu jak używam potki many na klawiaturze w sensie szybkie użycie to wywala mi grę ?
 

adaskodg

adaskodg

Użytkownicy
posty21
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem dotyczący runy mora ultaru. Otóż rzuciłem czar na goblina berserkera. Wpadłem z nim do miasta, tam go zaciukali, zabrałem z niego itemki (nie zauważyłem że nie było tam kamienia dusz) i zapisałem grę. Od tej pory nie mogę używać runy -.- Ktoś zna może sposób na "odzyskanie" runy?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Runa znika po pierwszym użyciu, wtedy dusze automatycznie wypadają ze wszystkiego, co TY zabijesz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

adaskodg

adaskodg

Użytkownicy
posty21
  • Użytkownicy
@Jao No to u mnie tak nie działało :o Za każdym razem musiałem rzucić czar, stracić 20pkt many i wtedy dopiero mogłem wyciągnąć kamień. Wyciągnąłem tak 20 dusz ;p A teraz kiedy rzucam czar to wyskakują napisy, że jedna dusza jest już złapana i muszę wyciągnąć kamień ;( Problem w tym, że już nawet truchła tego goblina nigdzie nie ma bo tak to z kodami bym coś pokombinował ;(
 

KawoszR

KawoszR

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, byłem zmuszony postawić na nowo system. Chwilę później pobrałem gothic II oraz zainstalowałem ponownie Returning 2.0AB. Niestety ciągle wyskakuje mi błąd. Wgrałem wszystko co zawiera returning. Ponowna instalacja również nie pomogła. GII NK posiadam na stream, słyszałem że modyfikacja gryzie się dlatego wyodrębniłem całą grę poza stream jednak problem dalej występuje. Przed stawianiem systemu wszystko chodziło bez zarzutów. Błąd wyskakuję po rozpoczęciu nowej gry jak i po wgraniu save. Ma ktoś jakieś pomysły jak to naprawić? Nikt do tej pory nie był w stanie mi pomóc. Link do błędu: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_LLZPLYNDYIHVTrQtBKtCZgfXAOrDqnjP.jpg
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@adaskodg W jaką wersję grasz?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

paweu

paweu

Użytkownicy
posty64
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy zainstalowałem moda, przy odpalaniu mam taki problem:
https://zapodaj.net/8afe566ba17d9.png.html
(sory ze nie dalem obrazka bezposrednio, ale cos chyba nie dziala)

Zainstalowałem wszystko wg poradnika na bractwie spolszczenia. Zwykłe g2nk nie miało takiego problemu

Edit: problem zażegnany, proszę o usuniecie tego posta
 

klinik5050

klinik5050

Użytkownicy
posty32
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej,
Rozdzial 3, poziom latwy, korzystam ze Spine(v66.2). Wracam z gorniczej doliny, teleportuje sie do farmy onara, rozmawiam nt. Benneta i ruszam do miasta. Koncze zadanie z Bennetem, wychodze od Hagena i ide w kierunku domu Salandrila. Przy probie przekroczenia jego wejscia do domu gra mi sie wylacza(zadnego bledu).  Taka sama sytuacje mam obok karczmy Coragona. Czy ktos z was mial taki problem?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry