Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903495 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903495

Odpowiedzi 37317

Wentylator

Wentylator

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, mam problem z zadaniem "Zaginieni Nowicjusze"
Jestem w momencie, w którym Baal Tyon każe mi przynieść składniki na zrobienie mikstury do przywrócenia pamięci nowicjuszowi, no i problem jest taki że mam już wszystkie składniki potrzebne na zrobienie mikstury a u Tyona nie mam żadnego dialogu. Czy ktoś miał podobny problem? Z góry dziękuje za pomoc.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W dzienniku jest błąd - nie potrzebujesz skrętów, a roślin bagiennego ziela (nie masz ich, bo w jednym z zadań dla Balama trzeba było wszystkie oddać). Do kupienia u Talasa.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Wentylator

Wentylator

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie, czy wie ktoś gdzie są magowie wody w 4 rozdziale? Bo w Jarkendarze ich nie ma, przynajmniej u mnie chyba że to jakiś bug.

Edit: Dobra nie ważne, już znalazłem, są w światyni z teleportem
 

kula21

kula21

Użytkownicy
posty10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, wie ktoś może gdzie znajdę VI tom kronik Stonnosa? W solucji jest napisane, że w skrzyni strażnika bramy do smoka ożywieńca, ale tam jej nie było :/
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@kula21
Z tego co pamiętam to ma ją Azgalor
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Mroczny mag będzie na bogato
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na którym poziomie mniej więcej wlatywaliście w komnaty adanosa? Mam 28 i w Jarku jedyne co sprawia mi trudność to czarne zębacze w grupie 3+, dam radę na kruka?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Serekgothic  jaka gildia, broń, pancerz i staty?
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Starożytny topór 180 dmg
Strażnik, ciężki pancerz straży
29 lvl 180 siły 80% 2h  1100 hp  300 wytrzym

Dodatkowo mam przy sobie tabliczki i inne duperele, które dodadzą mi trochę siły, ale zastanawiam się czy ma to wpływ na progi punktowe przy nauczaniu? Jeśli tak to wole zużyć ten staff później, kiedy siła będzie po 20 pkt np.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Serekgothic staty ładne moim zdaniem, myślę że dasz sobie rade z krukiem, najwyżej zrób zapis przed wejściem do świątyni, jeśli chodzi o tabliczki to możesz je śmiało od początku samego używać, one nie wpływają na progi, tak samo eliksiry itp. Ja bym na twoim miejscu postarał się co najwyżej dobić 2H do 90%, masz wtedy nową animacje ale szybszą no i zawsze większa szansa na krytyk. Kusze też rozwiń tak przed 40 poziomem na 60%, bardzo się przydaje w wielu miejscach.

Napisałeś że jesteś strażnikiem, chodzi o miejskiego czy świątynnego?
Jeszcze dorzucę że jeśli grasz na normalnym albo łatwym to polecam ci rozwinąć 1H i tarcze póki masz punktów nauki sporo, gra na 2H jest cholernie trudna potem, jak grasz na trudnym albo wyżej to polecam zacząć od nowa na czymś innym niż 2H bo się po prostu męczyć będziesz na dalszym etapie gry.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
miejski, gram na normalnym, kruka bez większych problemów poskładałem.
Mimo wszystko planuję grać 2h+kusza.  Jak serio będzie dramat to zmienie build, póki co idzie całkiem nieźle.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientacyjnie, na jakim lvl w przybliżeniu kończyliście 2,3,4 rozdział? Poziom normalny
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2 na 50 około, zależy czy pustynie w 2 akcie robisz czy nie, w 3 w dolinie cieni 70 poziom miałem i wtedy mi sie grać odechciało xD
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pustynia w 3 będzie robiona, jestem w 2 i mam 35 i jeszcze kilka orków do wylurowania w GD :D
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem "zaginieni nowicjusze". Jestem na etapie tworzenia eliksiru dla nowicjusza, któremu udało się przeżyć. Mam wszystkie składniki a nie mam opcji dialogowej z Baalem Tyonem, aby stworzył eliksir.
4 rozdział, o co moze chodzic? ew. w notatniku mam info, że potrzebuje żuwaczki pełzacza, a mam żuchwy pełzacza, to to samo?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam jest błąd z bagiennym zielem w dzienniku, że jest napisane że on chce łodygi, a trzeba mu dać rośliny albo odwrotnie.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam jest błąd z bagiennym zielem w dzienniku, że jest napisane że on chce łodygi, a trzeba mu dać rośliny albo odwrotnie.

Dokładnie o to chodziło, dzięki wielkie  :D
W notatniku było o łodygach, a potrzebował rośliny.

Post połączony: 2020-10-25, 02:03
Znacie jakieś returningowe zadania albo miejsca, gdzie jest czarna ruda? Potrzebuje 2 bryłki do kuszy.  Ciężko mi określić jakie lokalizacje czy sposoby już wykorzystałem, więc słucham propozycji.  Jedyne co mi się kojarzy to, że bodajże od Jory kupiłem.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
For Azgan w magazynie, skrzynie w kanałach za kratą, zadanie od Ferdinanda jak nie weźmiesz od niego złota.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest gdzieś spis/mapka kamiennych tabliczek dla riordana do zadania blask dawnej świetności?
Pustynie adanosa mam dawno za sobą, wszystko wycięte ale jakąś tabliczke musiałem przegapić, słabo widzi mi się bieganie w kółko kilka godz.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mogę jakoś ruszyć zadanie bezgraniczna potęga w rozdziale 5? Jedyne co zrobiłem to gadałem z tym guru. Według solucji powinienem pogadać z Thorusem, który odeśle do jakiegoś strażnika na K, jednakże opcji takiej nie mam a i ten strażnik pewnie już nie żyje w tym etapie gry.

Zadanie Nowi myśliwi - mam Bartoka i Gestatha, a zadanie się nie kończy. Talbina zabrałem do swojego obozu, co robić?

Ludzie do obozu - porobiłem wszystko po kolei według solucji, ostatnią ściągniętą osobą jest Sagitta i zadanie stoi, co trzeba zrobic?

4 zadania, które wiszą mi w notatniku a już mógłbym na irdorath lecieć :/
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry