Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902769 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902769

Odpowiedzi 37317

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeżeli grasz po raz pierwszy w R2.0  to polecam zagrać też z Alternatywnym Balansem. I  najlepiej zagraj na poziomie "Gothic" - grając z AB możesz sobie skonfigurować statystyki odnośnie siły-zdrowia przeciwników i otrzymywanych punktów nauki za poziom, np jak nie chcesz aby gra  była za łatwa, to możesz ustawić większą siłę i zdrowie u przeciwników, mniejszy przychód pieniędzy równoważąc to największą ilośią punktów nauki za level czyli np 15-20. Grając pierwszy raz nie polecam grać na poziomie Nightmare czy Nightmare +, gra bardzo trudna dla masochistów.

R 2.0 ma to do siebie że, grając pierwszy raz jest mnóstwo momentów w grze że, można sobie niestety zepsuć sobie rozgrywkę ( dział porady na forum warty do przeczytania ew jak jest jakiś problem) zaś najczęściej popełnianym błędem jest rozwijanie postaci wszystkiego "po trochu" np mając 4 czy 5 akt w grze i mamy 400 siły i 300 zręczności i jest problem bo "leją nas wszyscy" a powinniśmy mieć jedną najważniejszą kluczową statystykę dopieszczaną na max i jej się trzymać  ( np 600 siły i zręczność symboliczne 100 akt 4). Kolejnym błędem jest przyłączanie się do gildii od razu, zawsze należy to robić na końcu pierwszego rozdziału  i pierwszy rozdział kończyć na poziomie minimum 25.

Jeżeli interesuje się walka 2H to najlepszym możliwym bulidem postaci będzie  zostać czeladnikiem u Harada-kowalstwo, gdzie będziemy dostawać najwięcej złota + gildia najemnik ( najmocniejsze bronie dwuręczne w grze). W skrócie Siła -- 2H + kusze. Co do samego rozwoju postaci mnóstwo statystyk pozyskujemy z bonusów: pokonywanie bosów, pieczenie ciast, mikstury itp. grając np na poziomie nightmare można ustawić sobie 0!! punktów nauki za level i rozwijać postać z samych bonusów, ale to już masochizm. Co do samych gildi w porównaniu do NK doszły nowe zadania i związane z nimi bonusy ogólnie przejście gry to minimum 150h

 
 

zdeno

zdeno

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć i czołem,
panie i panowie mam pytanie czy zadanie "dziwna prośba Constatnio? muszę wykonać w 2 rozdziale? Bo tak się złożyło, że zapomniałem o nim, a już dostałem list od Garonda. A i ewentualnie czy Ignaz umiera w 3 czy 4 rozdziale ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ignaz umrze, gdy zrobisz zadania "Dziwna prośba Constantino" i "Krótka wycieczka do miasta". To drugie teoretycznie jest dostępne dopiero w 3 rozdziale, bo wtedy dostajemy klucz do biblioteki, dlatego na różnych stronach ludzie piszą, że Ignaz umiera w 3 rozdziale. Ale można do tej biblioteki, wykorzystując bug z akrobatyką, wejść wcześniej nie mając klucza.
Zmierzam do tego, że możesz to zadanie wykonać potem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Norsu

Norsu

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, wracam do Returninga po prawie roku. Swoją przygodę skończyłem przed wyruszeniem na dwór irdorath. Prosiłbym o porady z jakim ekwipunkiem i lvlem tam wyruszyć. Mam 65 lvl, szpon beliara, pancerz paladyna, i tarcze łowcy smoków. Jest szansa na zdobycie choćby lepszego pancerza? Pamiętam, że dawno go nie wymieniałem. Próbowałem już coś tam pochodzić ale jestem za słaby na te jaszczury po 10k hp.
 

Adam123

Adam123

Użytkownicy
posty55
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się coś zrobić zeby smok ożywieniec tak nie odpychał, co zbije mu więcej hp to on mnie tym ogniem na pół mapy wypierdziela lecę jak małysz i wpadam do lawy na tym się kończy za każdym razem.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Albo używaj tarczy, albo bij go z takiej odległości, żeby zamiast tego podmuchu strzelał do ciebie kulami ognia. To się da zrobić nawet walcząc bronią 1h.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Spieprzyłem zadanie ,,Interes do Bospera" od Falka, mianowicie otworzyłem list. W dzienniku się zapisało, że można spróbować samemu stworzyć te strzały i zachować złoto dla siebie, więc nie myślałem o konsekwencjach i zapisałem gre, teraz Bosper wyrzucił mnie za drzwi i nie chce mi tych strzał sprzedać, a ja mam zameldować o niepowodzeniu Falkowi.

Da się jakoś te strzały rzeczywiście zrobić, albo w jakiś inny sposób naprawić zadanie? Jeśli nie - to jakieś konsekwencje negatywne tej decyzji będą?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się coś zrobić zeby smok ożywieniec tak nie odpychał, co zbije mu więcej hp to on mnie tym ogniem na pół mapy wypierdziela lecę jak małysz i wpadam do lawy na tym się kończy za każdym razem.

Ewentualnie staraj się tak ustawiać aby po podmuchu nie wpadać do lawy
 

Adam123

Adam123

Użytkownicy
posty55
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak naładować rune w zadaniu ekspedycja magów ognia. Jestem przy kopcu rudy, ta runa to swieta strzała?

edit/ Juz wiem magiczny kamien pyrokara
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Da się coś zrobić zeby smok ożywieniec tak nie odpychał, co zbije mu więcej hp to on mnie tym ogniem na pół mapy wypierdziela lecę jak małysz i wpadam do lawy na tym się kończy za każdym razem.
Paladyn ma tarcze palladyna, przez co prócz licznych bonusów ma ona ignorowanie takich ataków jak odrzuty smoków, ataków magów gdy jesteś blisko czy trolla
 

Pandrodor99

Pandrodor99

Użytkownicy
posty6
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie waszym zdaniem jest najlepsze zadanie w tej modyfikacji? Nie typu udaj się z punktu A do punktu B?
 

Ekse

Ekse

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to jakiś bug że na arenie starego obozu nie ma pucharu Kharima?

edit: dobra, nieważne xd

ale inna sprawa, że Snipes mi gdzieś zniknął po zrobieniu misji z torbą rudy i nie ma go u Lobarta
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie da się znaleźć lepsze włócznie od żelaznej?
 

Dziku

Dziku

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z amuletem w zadaniu "w poszukiwaniu reliktów" ten amulet powinien się znajdować między przeklętą latarnią a wrakiem statku, słyszałem że trzeba zrobić misję z zupą dla farima, wydaje mi się że zrobiłem tę misję, ale farim nie chce mi sprzedać info co do amuletu, przeszukałem beczki i statek a amuletu brak. Dodam że farim jest w moim obozie w wieży dextera. Czy tym samym zepsułem misję czy po prostu nie mogę znaleźć amuletu (nie przypominam sobie żeby farim mówił mi o amulecie)
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dziku Amulet jest dostępny w AB.
 

Dziku

Dziku

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dziku Amulet jest dostępny w AB.
no właśnie mam AB, ale chyba nie w tym miejscu umieściłem problem co powinienem :x
 

Ekse

Ekse

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na którym lvlu najlepiej wejść w 3 rozdział?
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na którym lvlu najlepiej wejść w 3 rozdział?

Wszystko zależy od tego na jakich ustawieniach grasz/poziom trudności, ile punktów za level itp, ale jeśli chodzi o główny atrybut to u woja,( zakładając że nie grasz na poziomie nightmare bo ten poziom, rządzi się swoimi prawami) to minimum 45-50 level i 300-400 siły bądź zręki. W 2 rozdziale można siedzieć nawet 70h, gdyż można robić: Pustynie, Yarkendar, Górniczą dolinę, Miasto orków, Kopalnie orków, Wolną kopalnie, Lodową krainę, Fort Azgan.
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
na którym lvlu najlepiej wejść w 3 rozdział?
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej niekierować się żadnym wytycznymi "kiedy przejść to i to" tylko przechodzić jak możliwe :) Ja po prostu robiłem misje które mogłem i czyściłem mape jak tylko mogłem, kiedy bylo cośza mocnego jak cieniostwory do pewnego momentu omijałem je i zabijałem wszystko inne co możliwe i odwiedzałem wszystkie miejsca które możliwe. Co było do przejścia to przechodziłem. Zostawiając główne wątki na sam koniec, kiedy już niebyło co robić robiłem główne wątki, wtedy też pojawiały się rozdziały a przyjemnośc z grania była mega, kiedy zabijało się przykładowe cieniostwory "męcząc się" z nimi, gdy musiałem zadawać ciose perfekcyjnie w dobrych momentach nie dając się trafić wiecej niż 1 raz na jedną walkę, nie to co teraz kiedy kilka strzałów i po nim, bez żadnych emocji czy zaciętej walki :)
 

Budyn

Budyn

Użytkownicy
posty50
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy jeśli zrobiłem zadanie najemnik orków przed rozpoczęciem mrocznych rytuałów to cały wątek z kopalnią orków, świątynią śniącego i doliną cieni mi przepada, w skrócie mogę przestać grać, czy jeszcze nie wszystko stracone?
 


0 użytkowników i 10 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry