Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905371 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905371

Odpowiedzi 37317

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Moment, moment. Jakie zadanie z zaginionymi? Bo kojarzę tylko "Gdzie są zaginieni ludzie?" (a to akurat 1 rozdział) i "Zaginieni bez wieści" (to do zrobienia w GD i nie ma nic wspólnego z Dracją). Jedyne zadanie, które kieruje do Dracji, to "Zapomniane wspomnienia Loi", i ono pozostanie nieukończone.
Już łapię. Chodzi o zaginionych nowicjuszy, a ty się dowiedziałeś, że ludzie atakujący obozy są z Varantu (Varant to lokacja z Gothic 3 BTW, nie żadna wyspa). Musisz pogadać z Gonzalesem w porcie, ta misja nie ma żadnego związku z Dracją. (rzeczywiście, gra w tym momencie nie daje żadnych podpowiedzi poza tą, że o mieczu, którego Gonzales chce, Parcival wspomina, że zdobył go na Varancie)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Aa, takie buty :) No mnie te dialogi i info od kowali nakierowały na nową wyspę, jeszcze ten statek, skip, naprawa statku, "jasne możesz się z nami zabrać tylko załadujemy towary". Wszystko przemawiało za nową wyspą i tylko podkręciło moje zainteresowanie :) No ale trudno, muszę obejść się smakiemi wrócić do kombinacja z questami które mam ;p
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Zbroje, zręczność
Zaciekawiła mnie opcja pójścia w zręczność (kieeedyś, kiedy zainstaluje dodatek AB) z powodu pik no i ciekawych broni napotkanych w grze pod zręczność  . Tylko ciągle przewijają się u mnie pancerze wymagające siły, skąd brać pancerze wymagające zreczności? Bo dosłownie jestem w posiadaniu tylko ze dwóch, słabych sztuk, a trochę już gry za mną.
Gdy obiorę drogę zreczności skąd wziąc jakieś zacne pancerze? I czy na każdy poziom znajdę zbroję czy na jakimś poziomie będzie stop i nie znajdę już lepszego pancerza, męcząc się z grą? :)
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
yo da ktos jakas rade jak zabic tego popierdola Nrozasa? Gram lucznikiem, gdybym mial magiczne strzaly to nie byloby problemu, a tak 1v1 na miecze nie wychodzac z areny to mam problem bo on napierdala szybko czasami 6 ciosow z rzedu.

EDIT: Ok, po setnym zdechnieciu od niego wpadłem na pewien pomysł. Rozjebałem go z łuku poza areną, po nim dwoch arabow na placu i nawet udało się z Haniarem pogadać, reszta w swiatyni nie była już taka przyjazna i jestem w trakcie rozpierdalania całego Bractwa. Subskrybujcie profil aby byc na biezaco z nowymi wspanialymi pomyslami

Natomiast mam inne pytanie, czy jest w tym zjebanym lesie masjafu stol do robienia strzal? czy ogolnie jak zawsze chuj w lucznika i moge zaczynac nowa gre?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@kowal1528 Przede wszystkim są pancerze sprzedawane przez gildię złodziei w miarę wzrostu zręczności i reputacji. Paladyni (łowcy smoków chyba też) także oferują zbroje gildyjne pod zręczność. Poza tym na pewno po ukończeniu wątku Masjafu, po zaginionym bracie i od Opiekunów można dostać dobre zbroje. Wreszcie w 6 rozdziale można zdobyć najsilniejszą.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kowal1528 na pustynii adanosa jest jakaś dobra zbroja pod zręczność ale nie pamiętam jaka
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
@Jao @wolan Dzięki chłopaki, tyle tylko chciałem wiedzieć :) jak istnieją to znaczy że kiedyś zagram w zręczności :)
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kowal1528 z tego co słyszałem to wojownik pod 2 bronie jest najbardziej op ze wszystkich, więc chyba granie na zręczności ma jak najbardziej sens
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra doszedlem do tego demona taktyka zlodziejaszka-mistrza przemian a.ka cipeusza w lesie asasynow po zabiciu Haniara i teraz nie mam pojecia jak go zabic, nie mam kompletnie nic - potek na zycie, zwojow uzytecznych, strzal (gram lucznikiem) - nic. Odwalilem buga, ze ten demon sie nie rusza i moge go bic z miecza ale on mi daje dmg a ja nie mam jak sie leczyc. Jakis sposob na tego przyjemniaczka?
 

dede

dede

Użytkownicy
posty146
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
moze ktos wie jak powinienem zrobic zadanie bezgraniczna potega/wyprawa magow ognia. Probowalem wchlonac magiczna rude w rune od Pyrokara za pomoga czarnej mgli i zbroi orkow. Oblecialem lokacje w gorach snieznych orkow zaczynajac od "mroznych" szybka teleportacja, pozniej lecialem do "ognistych", wchlonalem energie a oni sie obrazaja i zaczynaja mnie atakowac. tak to ma wygladac? robilem tez zaczynajach od tych ognistych konczac na tamtch, ale lipa nie mam pomyslu juz
 2 problem wbilem na chwile  w lokacje za Janusem Dwulicowym nie jestem w stanie akrobatyka przeskoczyc dalej, zawsze spadam w przepasc, jakies rady?
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Dobra doszedlem do tego demona taktyka zlodziejaszka-mistrza przemian a.ka cipeusza w lesie asasynow po zabiciu Haniara i teraz nie mam pojecia jak go zabic, nie mam kompletnie nic - potek na zycie, zwojow uzytecznych, strzal (gram lucznikiem) - nic. Odwalilem buga, ze ten demon sie nie rusza i moge go bic z miecza ale on mi daje dmg a ja nie mam jak sie leczyc. Jakis sposob na tego przyjemniaczka?
No ja własnie wczoraj miałem przyjemność zakończenia tego wątku, ale gram paladynem, najgorszym wyzwaniem było dla mnie rozgromienie dwóch pierwszych elitarnych cieni w tym małym pomieszczeniu gdzie przenosi teleport... musiałem przyzwać Cieniostwora (zwierzaka od orka handlarza) i gonić ponad 40 minut z kółko, czekając aż cieniostwór sobie poradzi :D

Potem sam Haniar jak i demon i cor kalon byli bułeczką z masełkiem.
W moim wypadku pierwszy demon nic mi prawie nie robił, jeżeli masz problem powinieneś bić ile dasz rady a później nieco mu uciec i szybko uleczyć się potką, masz tam dużo miejsca na gonienie w kółko by zrobić "dystans" od siebie i miec czas na łyknięcie potki, a możesz je zrobić wcześniej na Stołach Alchemicznych, gdzie były dwie dźwignie otwierające pomieszczenie Haniara, jeżeli nie masz składników to delikatnie mowiąc lipa, zawsze nalezy miec co najmniej po 50 potek leczenia, na wszelki:P Chociaż ja i tak w 80% wypadków stosuję runę leczenia paladyna, ale co do strzał, nie pomogę xD tu już chyba tylko marvin cię może uratować

Co do dalej to SPOILER najpierw musisz pogadać z Cor Kalon, potem zabić wszystkie demony na około (można stanąć za ołtarzem, przez co Cor Kalon stoi jak picza i w spokoju zabijać demonki). dopiero gdy z nim pogadamy, zabijamy demony to możemy zabić i jego, wszelkie ataki bez pogadania czy bez zabicia demonów skończą się śmiercią

Post połączony: 2019-10-15, 23:32
@kowal1528 z tego co słyszałem to wojownik pod 2 bronie jest najbardziej op ze wszystkich, więc chyba granie na zręczności ma jak najbardziej sens
Znaczy własnie bronie pod zręcznośc napotkałem neizwykle interesujące, od pik po zatrute miecze czy dwóręczne, dlatego tak się zainteresowałem:P
Ale właśnie bez pancerzów nie miałoby to sensu bo bym nie dał rady na trybie legendarnym :D ale skoro są i pancerze to git
 

Adam123

Adam123

Użytkownicy
posty55
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ile trzeba miec hp żeby przeżyć błyskawice od Asinoksa zaginony brat? Mam 3.9k i ta blyskawica mnie zabija.

edit/ Dobra już wiem za długo sie z nim biłem. Jeszcze nigdy tak szybko nie biegłem zapisać po walce z bossem chyba z 2h sie z tym czymś biłem.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie wojownika pod 2 miecze, na czym grać do nauki 2 ostrzy i jak trudna jest gra przed tym?
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Mam pytanie odnośnie wojownika pod 2 miecze, na czym grać do nauki 2 ostrzy i jak trudna jest gra przed tym?
Z tego co zauważyłem dwa ostrza biorą umiejętności walki z 2h więc najlepiej czymś 2h, aczkolwiek 1h łatwiej się gra z tarczą :)
Ja chce na pewno kiedyś grać pod zręczność by pograć własnie pikami, mają przerąbany zasięg i to ze szkieletami włóczniarzami miałem największe problemy- własnie przez ich zasięg:)
Chociaż elitarne cienie z tymi dwu-ręcznymi mieczykami kosiły mnie jak cholera ;p

Post połączony: 2019-10-17, 11:09
Umiejętność Złodziejstwa
Ja z kolei mam pewien problem, jakoś tak się stało, że na początku gry wybrałem drogę strażnika miejskiego, pod**bałem złodziei do Andre i nie nauczyłem się (jak się okazało póxniej) u nich złodziejstwa.
Obecnie mam kilka zadań by coś podjumać orkom w kopalni ale nie mam tej zdolności...
Czy można ją jeszcze jakoś nabyć, będąc w 4tym rozdziale?
Bo wydaje mi się że zdobywanie zaufania Niewolników będzie bardzo istotne w stosunku do zadania o Zaginionych, a te z kolei wydaje mi się jakimś większym zadaniem i wątkiem :D
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Idź do obozu piratów, tam bodaj Bill uczy kradzieży kieszonkowej.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Idź do obozu piratów, tam bodaj Bill uczy kradzieży kieszonkowej.
Niestety nie uczy, a przynajmniej ja nie mam z nim takich możliwości dialogowych

Post połączony: 2019-10-17, 13:29
Góra Orków, Lodowy Młot
Przy ponownym przeszukiwaniu Nowej Kopalni znalazłem jakieś przejście do lokalziacji w save zatytułowanej "orkowej góry" znalazłem jakieś Górskie Orki które mają po 11k i 22k hp, którym nic nie robię z żadnej broni, uciekając znalazłem miejsce które aż prosiło się o skok do wody.
Coś ala grobowiec, tam wybiłem wszystko i znalazłem Lodowy Młot, bardzo ciekawy (i poderzewam że tym zabije te górskie orki) tylko jak wyjść z tego miejsca? Nie widzę tam żadnego przełącznika ani ukrytego pomieszczenia, dziwne!
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Lodowe góry to wątek, który łatwo zepsuć. Ograniczę się do tego: nie zabijesz nieśmiertelnych orków lodowym młotem (ani żadną inną bronią przez dość długi czas), nie atakuj tych, których da się zabić, jeśli jest to szaman stojący samemu w okolicach teleportu albo są w dużym obozie bądź jego bezpośredniej okolicy, najlepiej poczekaj z eksploracją, aż nie zdobędziesz orkowej zbroi od Ur-Thralla. I masz pecha, bo z tej lokacji można wyjść tylko teleportem, a najwidoczniej teleportu w górskiej lokacji jeszcze nie uaktywniłeś. Wiedz zatem, żeby wrócić dopiero później,
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
A tak mi właśnie nie dawało spokoju zadanie z "kolegą lee z wolnej kopalni" i wróciłem przeszukiwać kopalnie :) nie da się wrócić mówisz? hm, spróbuje wrócić przejściem z kopalni którym się tu dostałem bo własnie znalazłem kolegę Dariusa :P Ale jak nie wrócę to faktycznie będzie trzeba wczytać przed wejściem :) po raz enty dzięki za info

Post połączony: 2019-10-17, 13:50
nie no, normalnie mogę wrócć przejściem w kopalni którym się tu dostałem, hm

Post połączony: 2019-10-17, 14:19
Pozwiedzałem trochę najszybszą z przemian, krwiopijcą i jest trochę "imiennych orków" więc wycofuję się i dobrze że wspomniałeś o Samotnym Szamanie, przypadkiem go znalazłem i gdyby nie Ty to istnieje cień szansy, że zabiłbym go :P

A co do Billa, skoro mnie nie uczy kradzieży to może nie spełniam jakichś wymagań? a może za mało zręczności czy coś?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Mówiąc o "tej lokacji, z której wyjdziesz tylko teleportem" miałem na myśli ten dół z młotem xD
Bill wymaga tylko 30 zręczności, przynajmniej w podstawce. Ale może być, że opcja dialogowa znika, jeśli nie wygadałeś z nim wszystkich dialogów przed wyruszeniem na brzytwiaki. Niestety nie wiem, kto jeszcze cię tego nauczy, zabicie gildii złodziei tak szybko było ogromnym błędem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Mówiąc o "tej lokacji, z której wyjdziesz tylko teleportem" miałem na myśli ten dół z młotem xD
Ah, okej:) szkoda bo spodobał mi się ten młot :D Nawet zastanawiałem się już nad porzuceniem tarczy i miecza paladynów :D

Ale może być, że opcja dialogowa znika, jeśli nie wygadałeś z nim wszystkich dialogów przed wyruszeniem na brzytwiaki.
To raczej nie to, zanim wyruszyłem na te zadanie zagadywałem do wszystkich npc, ale czort wie

Niestety nie wiem, kto jeszcze ciętego nauczy, zabicie gildii złodziei tak szybko było ogromnym błędem.
Wiem xD Ta gra mi już o tym wiele razy przypomniała :D Najwidoczniej zaś będzie się upominać, ciekawe co ja teraz wymyślę żeby przejśc zdania z zaufaniem niewolników :/ dammit
 


0 użytkowników i 22 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry