Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905263 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905263

Odpowiedzi 37317

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam takie 2 pytanka
1. Skąd wytrzasnę jakiś dobry pas siły ? taki który daje te 10-20 punktów :D Sengrath nie ma na sprzedaż jak w podstawce :(
2. Czy jak nie wziąłem przebaczenia dla piratów to nie ukończę modyfikacji ? Chodzi mi czy w 7 rozdziale Greg do mnie dołączy czy to nie jest wymagane aby modyfikacje ukończyć ? ( w rebalance to było wymagane), nie mam jak się cofnąć aby to przebaczenie wyżebrać a nie doczytałem że potrzeba 60 retoryki :(
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@Tizgar ja rozumiem, że słabo gram, jedynym usprawiedliwieniem jest to, że to jest jakby moje pierwsze poważne podejście do tematu. Mówisz, że gra stałaby się nudna, gdybym miał lepsze staty. Może to właśnie lepiej, że będę się musiał trochę pomęczyć, w końcu nie o to chodzi, żeby przejść dla zasady. Skoro pustynia ma być zrobiona, to będzie zrobiona :) Dzięki za odpowiedź.

Post połączony: 2018-07-11, 12:47
Mój błąd, niedoczytałem. Jaki wątek w takim razie powinienem zacząć, skoro te 500 siły "blokuje" mi pójście na pustynię?
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

kostrowitz

kostrowitz

Użytkownicy
posty37
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli mam 70 level, 500 siły i około 3,6k hp to pakować dalej punkty w siłę czy w hp? Ogólnie do jakiej wartości warto pakować w siłę?

Mój błąd, niedoczytałem. Jaki wątek w takim razie powinienem zacząć, skoro te 500 siły "blokuje" mi pójście na pustynię?
Podbijam
 
gomeza jebać maczetami

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie bo przez przypadek sprzedalem halvorowi rzeczy gregaa i teraz pytanie czy moge gdzies znaleźć jeszcze ten zloty kielich i srebrna mise xd  Czy po prostu to olac ?
Ponawiam bo chce wiedziec czy cofac sie 7h do tylu w grze a i mam kolejne pytanie czemi nie dostaje bonusu do zrecznosci za 10okradzionych osob?
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
@Godlo wygraj wszystkie walki na arenie orków a otrzymasz pas dający +20 do siły.

Gdzie zdobę róg czarnego trolla?
 

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Aedin, Nie znajdziesz takiego samego. Najlepiej wczytaj wcześniejszy fragment, odczytaj kod w marvinie i po załadowaniu bieżącego zapisu przywołaj je w marvinie.
Co do drugiego pytania to premia do zręki jest po 15 okradzionych postaciach. Dla siły jest 10 wykutych mieczy
 

Bartekiju

Bartekiju

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kilka pytań do Znawców tematu:
1. Jestem na etapie zbierania expa, wykonuję misje dla każdej z frakcji + wycinam to co jestem w stanie w okolicach (brak zwoju czarnego zębacza boli..). Planuje grać nekro/wojem i chce zebrać możliwie dużo PN na siłe i broń dwuręczną. Do Smoczej Zguby się nie dostane, gdyż jest ściana uniemożliwiająca wejście do drugiego pomieszczenia. Szukam jakiegoś dobrego miecza 2 ręcznego i pancerza, jakieś sugestie co będzie najlepsze do dostania w Khorinis? W sensie 1 rozdział przed wyruszeniem do GD.
2. Czy istnieje możliwość zmiany ustawień klawiatury numerycznej? Z poziomu gry się nie da, a podejrzewam że można to zmienić ręcznie w pliku odp. Chciałbym przerzucić sobie pochodnie i butelki na klasyczne klawisze.
3. Irytuje mnie strasznie słaba jakość mapy w grze oraz konieczność włączania ręcznie mapy świata, gdyż klawisz M zawsze wywołuje mapę miasta. Czy można jakoś podmienić plik odp. za mapę w grze na taki z G2NK? Lub może jakiejś fanowskiej Returning better quality ^^

Dzięki wielkie za pomoc!

@Bartekiju
1.Polecam taki toporek który jest obok królowej pełzaczy . Jest on tam gdzie musisz iść po młot tarakota jeśli chcesz być strażnikiem świątynnym.

Dzięki,
Jakieś pomysły jeśli chodzi o podpunkt 2 oraz 3?
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@darek0100 tylko jak ja mam tego marvina włączyć jak sie nie da ?

Jak wpisuje b marvin b to przy n sie odpala dziennik i nie mozna tego w sterowaniu zmienic
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@Aedin takie pytania w dziale najczęściej zadawanych... musisz wcisnąć pause break zamiast b i wtedy marvin wpisać i później escape. Jak przywołasz to paue break 42 i escape i bierzesz kielich.
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra dziękuję wam nie wszystko człowiek przeczyta :)
 

Bartekiju

Bartekiju

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie jak podnieść poziom kowalstwa? Zostałem czeladnikiem u Harada, chciałem sobie wykuć rubinowe ostrze, a tu lipton bo potrzebuje 10 kowalstwa a mam 5 :/
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
Panowie jak podnieść poziom kowalstwa? Zostałem czeladnikiem u Harada, chciałem sobie wykuć rubinowe ostrze, a tu lipton bo potrzebuje 10 kowalstwa a mam 5 :/

Kuj miecze.
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@Bartekiju jegomość wyżej dobrze mówi. Im więcej mieczów wykujesz, tym większe będzie obycie z kowalstwem. To samo jest z alchemią.
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może mi ktoś pomóc chciałbym cały spis kodów do returning 2.0 wszystkich proszę żeby było na szybko mogę nawet zapłacić pozdrawiam serdecznie
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hm jeszcze jedno szybkie pytanie bo w polu statystyk przy statusie osiągnięć mam dopisany marvin czy to cos blokuje ?
 

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Guys 5r wbijam do saturasa bo jakies ziomki mu sie wjebali do jarku a on do mnie zebym okolice tp oczyscil , mysle ok , poszedlem oczyscilem wszystko wracam do niego a jego przed wyjsciem z jarka niema ??? gdzie on jest? poszedlem tez do biblioteki uczynych tam chyba khardimon byl i niemoge go bronia rozwalic wiec czym to trzeba ?? w dzienniku nic niema czym bic ani gdzie saturas jest
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@lennon wejdź do portalu przy piramidzie, tam jak się idzie do doliny ashtara, to tam gdzie była pantera to u mnie saturas jest nie wiem czemu, sprawdź tam.
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Papajmati149

Papajmati149

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odnośnie kucia tych mieczy, skąd mogę zdobyć więcej stalowych prętów ? :D
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@Papajmati149 każdy kowal ma ich trochę + kupcy na placu wisielców. Można również nauczyć się wytapiania
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Papajmati149

Papajmati149

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@fleksiu właśnie byłem u Benneta to on ich wcale nie miał, tak samo jak Harad i Carl
 


0 użytkowników i 16 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry