Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905606 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905606

Odpowiedzi 37317

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Fors  pamietsz gdzie w g1 szedles po alamanach?? to przed mostem jest
 

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakieś warunki co do pojawienia się tego muritana, ktoś gdzieś pisał że w nocy. Ale stoje już cała noc w tej jaskini i go nie ma :/ może to kwestia rozdziału? W 2 się nie pojawia?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Zaskoczę cie ale czas jednak zacząć rozwijając umiejętność szukania, bo widać nie szukałeś skoro nic nie znalazłeś, to tam jest
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W takim razie muszę rozwijać xp
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
Czemu Wąż nie chce opuścić grupy, pomimo, że doprowadziłem go do wieży Atros?
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

arc89

arc89

Użytkownicy
posty37
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu Wąż nie chce opuścić grupy, pomimo, że doprowadziłem go do wieży Atros?
Ponawiam

Trzeba z nim wejść do kopalni. Przy któryś złożach będzie dialog


Jakieś warunki co do pojawienia się tego muritana, ktoś gdzieś pisał że w nocy. Ale stoje już cała noc w tej jaskini i go nie ma :/ może to kwestia rozdziału? W 2 się nie pojawia?

Powinnen być [drugi?] na nowym wybrzeżu. Idzie się tam na lewo od drogi Xardas-Lobart

W zadanie zapasy węgla w zamku mam udać się do starej kopalni rudy,myślałem że chodzi o starą kopalnie ale nic z węgla tam nie znalazłem. O którą chodzi kopalnię?

Ponawiam.

Paczka węgla jest i w Nowej jak i W Starej Kopalnii, chyba obie przy piecach.
 

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
Mam sprawę chodzi o to iż :
Prowadząc Diego do przełęczy on padł kilka razy i postanowiłem sobie przywłaszczyć jego łuk .
i zauważyłem, że jak zadaje obrażenia z łuku Diega to dostaje efekt skręta bagiennego ziela ( spowolnienie czasu i miotanie ekranem troszkę ) czy to jest błąd czy co ? bo nie rozumiem jakie to ma mieć zastosowanie xd
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To kara za używanie imiennej broni.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@arc89 dzięki, właśnie prowadziłem go po kopalni, ale ani razu nie gadał ani nic. Tym razem siadło
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

kratos188

kratos188

Użytkownicy
posty30
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam szpon beliara i załatwiłem senkyaka w rozmowie z nim uzyłem mora ultratu. I co teraz musze zrobić? W posagu beliara moge ofiarować mu swoja dusze oraz ulepszyć szpon ale nie mam wystarczajacej ilości dusz ktos wie ile ich potrzeba do ulepszenia szpona?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
400 ale wte czy wefte najlepsze co możesz zrobić ze szponem to dać go ashatarowi żeby go zniszczył ofc uprzednio odwiedzając krainę zagubionych dusz bo bez szponu tam nie wejdziesz.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@Tizgar co z moją rozpiską? Zająłem się własnym obozem i nie wiem co ze sobą począć. Napiszę jeszcze raz moje staty, żebyś nie musiał się cofać: 409 siły, mistrz 2h, 2,7k hp, 800 wytrzymałości, pancerz egzekutora i hełm smoka.
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

kostrowitz

kostrowitz

Użytkownicy
posty37
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Zabiłem Azgalora i poszedłem do Ur-Thralla, powiedziałem mu o tym, dostałem trochę expa, ale nie mam żadnego dialogu o wyprowadzeniu ludzi z doliny, ani o przywróceniu Ur-Shaka
2. Nagle coś mi się zbugowało i nie mogę sprintować, a moja akrobatyka nie działa. Wczytywanie i resetowanie akrobatyki nie działa
Pomóżcie pls
 
gomeza jebać maczetami

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@kostrowitz musisz iść do Elvaisa w Dolinie Cieni i z nim porozmawiać, później do Ur-Groma i z powrotem do Elvaisa. Co do 2. to zrestartuj grę i tyle.
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

kostrowitz

kostrowitz

Użytkownicy
posty37
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@fleksiu Dzięki, okazało się że nie pogadałem wcześniej w ogóle z Ur-Gromem, na szczęście miałem save już po zdobyciu tej kuszy i nie musiałem powtarzać całej Doliny. Co do 2., zrestartowanie rzeczywiście pomogło
btw. strasznie głupie to jest, bo o tym Ur-Gromie nie ma nawet nic w dzienniku, a można sobie przez to łatwo zepsuć 2 questy
EDIT: przy okazji, można w późniejszych rozdziałach jakoś założyć przeklętą broń? Bo nie wiem czy mogę na spokojnie oddawać je Xardasowi a chomikuję je od początku gry
 
gomeza jebać maczetami

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie nie możesz z samej definicji, po za tym nie osiągnąłbyś statystyk jakie są wymagane do ich założenia (6666 many)
 
@fleksiu Ja nie o staty pytałem, te mi tylko mówią (bez obrazy) jak słabo grasz nic więcej, zakładając ze grasz na normalu i jesteś mniej więcej w tym samym momencie co ja masz 2x mniej hp niż ja i nawet nie masz 500 sił co powinno być twoim ultra priorytetem, gdzie zaraz po zdobyciu 500 siły interesuje cie tylko portal który aktywował się  tam gdzie walczyłeś z krukiem po jego śmierci w sumie w sali obok i ukończeniu tej jakże wspaniałej krainy zaginionych dusz, gdzie zdobywasz takie rzeczy ze gra z poziomu banalnego zmienia się na nudna nawet jeśli grasz pod 2h czyli konfiguracje która jest najłatwiejsza w rozwoju ale i jednocześnie jedna z najsłabszych.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Bartekiju

Bartekiju

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kilka pytań do Znawców tematu:
1. Jestem na etapie zbierania expa, wykonuję misje dla każdej z frakcji + wycinam to co jestem w stanie w okolicach (brak zwoju czarnego zębacza boli..). Planuje grać nekro/wojem i chce zebrać możliwie dużo PN na siłe i broń dwuręczną. Do Smoczej Zguby się nie dostane, gdyż jest ściana uniemożliwiająca wejście do drugiego pomieszczenia. Szukam jakiegoś dobrego miecza 2 ręcznego i pancerza, jakieś sugestie co będzie najlepsze do dostania w Khorinis? W sensie 1 rozdział przed wyruszeniem do GD.
2. Czy istnieje możliwość zmiany ustawień klawiatury numerycznej? Z poziomu gry się nie da, a podejrzewam że można to zmienić ręcznie w pliku odp. Chciałbym przerzucić sobie pochodnie i butelki na klasyczne klawisze.
3. Irytuje mnie strasznie słaba jakość mapy w grze oraz konieczność włączania ręcznie mapy świata, gdyż klawisz M zawsze wywołuje mapę miasta. Czy można jakoś podmienić plik odp. za mapę w grze na taki z G2NK? Lub może jakiejś fanowskiej Returning better quality ^^

Dzięki wielkie za pomoc!
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
@Bartekiju

1.Polecam taki toporek który jest obok królowej pełzaczy . Jest on tam gdzie musisz iść po młot tarakota jeśli chcesz być strażnikiem świątynnym. Z pancerz to trudno poradzić. Zależy od gildi. Jeśli grasz np strażnikiem miejskim to mogę polecić ciężki pancerz straży maksymalnie przekuty.
2. Nie
 

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten strażnik w opuszczonej kopalni(wygląda jak mały śniący) ma jakiś słaby punkt? Moja nekromancka magia nie robi mu krzywdy a szkielety tradycyjnie 10 dmg.
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie bo przez przypadek sprzedalem halvorowi rzeczy gregaa i teraz pytanie czy moge gdzies znaleźć jeszcze ten zloty kielich i srebrna mise xd  Czy po prostu to olac ?
 


0 użytkowników i 9 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry