Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902748 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902748

Odpowiedzi 37317

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ile butelek lekarstwa muszę kupić od Pyrokara w queście dla bractwa "Opętani"?
 

Puszczyk

Puszczyk

Użytkownicy
posty102
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli na początku wsypie Canthara to nie będę miał możliwości wykonania misji gildii zabójców? Bo kiedyś jak grałem to miałem z tym problem.
 

rzal

rzal

Użytkownicy
posty73
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak położyć kryształy na kapliczkach Innosa na pustyni Adanosa? Próbuję i jest albo że "to za daleko" albo w ogóle.
 

Mattzio

Mattzio

Użytkownicy
posty14
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak położyć kryształy na kapliczkach Innosa na pustyni Adanosa? Próbuję i jest albo że "to za daleko" albo w ogóle.
Zamieniłeś kryształy na kamienie ogniskujące?
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Puszczyk Można go zabić w więzieniu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@avebraz Spokojnie możesz do końca gry grać dualami. Inna sprawa czy będzie to przyjemna gra, hehe. (niektórzy twierdzą, że duale to najlepszy możliwy rodzaj broni)
@MrocznyZły 20 bodajże. Może 21.
@Puszczyk Ogólnie należy wsypać Sarę, inaczej wątku gildii kupców nie będzie jak ukończyć.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao I właśnie to jest najgorsze, ja chociażby wolę robić zadania od razu żeby mieć wszystko porobione już, a tu się okazuje że mod po cichu wymusza wyczekanie czegoś i nawet w związku z tym nic nie podpowie, a w solucji niestety z ogółu tych przypadków nie ma opisanych.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie posłuchałem ludzi i tak czy inaczej poszedłem do zaginionego brata w 4 rozdziale xd pytanie ... Ilu bossów jeszcze mi zostało ? Jestem na tych 3 szkieletach które obijam do ok. 10k HP i się zmieniają
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
Tak się zastanawiam nad wyborem. Siła czy Zręczność. Zazwyczaj preferuje siłę ale granie pod zręczność ma też swoje plusy.  Zręczność + łuk + przebicie pancerza = win. To samo włócznie.
Natomiast jest trudny start moim zdaniem. Boję się wybrać zręczność bo nie wiem co wyjdzie w praniu. Jakieś porady?
 

Andargon

Andargon

Użytkownicy
NiepokornySługaJebacza
posty162
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • NiepokornySługaJebacza
Ma ktoś poradę na bandytów z jaskini z listem halvora? ten w rybie bo skurwysyny są bardzo silne zwoje tu nie pomagają bo mają herszta przypakowanego jebanego + strzelają z łuku/kusz i jest przejebane
 
Szanuj mnie.. a być może i ja będę szanował ciebie..

Enio

Enio

Użytkownicy
posty107
Propsy5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Fors gra pod zręczność to początek czy ja wie trudny? masz łuk który góruje dmg od sworda :D Problem strzały, a ja gram na norm to harad więc pływam w goldzie i sam moge je robić to nie problem :D jedyny problem to malo defów ;c ogólnie strzały lodowe to podstawa :D
 

kerigan

kerigan

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,  rozmawiałem z Xardasem o Etlu, potem idę do Melchiora, gadam z nim 3 razy co kończy się walką tylko potem nie mam z nim żadnej opcji dialogu. O co chodzi ?
Ponawiam
 

Andargon

Andargon

Użytkownicy
NiepokornySługaJebacza
posty162
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • NiepokornySługaJebacza
czeladnik u harada na poziomie legendarnym to nieskończone złoto? bo wolałbym w sumie u constantino bo gram magiem ale pewnie nic nie zarobie...
 
Szanuj mnie.. a być może i ja będę szanował ciebie..

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xKondziox Jeszcze zostało ci tylko dwóch finałowych bossów, może przeżyjesz xD
@Andargon Ze względu na limit snu - nie całkiem. A Constantino płaci wcale dobrze za te grzybki, skrzydła i żuwaczki też można mu spokojnie opylać.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Puszczyk

Puszczyk

Użytkownicy
posty102
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao okej dzięki, a powiedz mi jeszcze czy jak zabije canthara w misji gildii zabójców to potem nie przejde gildii kupców? o co tu chodzi, bo czytałem że jak wsypię canthara to od sary misje w 5 rozdziale są
@Bezixx jak miałbym go zabić bez zwracania na siebie uwagi? :D poprzednio jak grałem to próbowałem ale coś mi nie pykło. Koniec końców musiałem go przyzwać marvinem
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Puszczyk  możesz zabić cantara bo to zablokuje ci tylko sprzedaż srebrnych rzeczy u halvora ale jak skończysz gildie zabójców to ci sie znowu odblokuje i bedziesz mógł sprzedawać (misje od sary i tak dostaniesz nie ważne czy cantar żyje wystarczy gildie kupców robić)
 

ksiazeeek

ksiazeeek

Użytkownicy
posty112
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1.Czy w wersji 066.2 są poty z serc trolli, jaszczuroludzi i orków?
2.Ten bug uniemożliwiający otrzymanie questa z wyciągnięciem Sary z paki występuje w 066.2?
 

Puszczyk

Puszczyk

Użytkownicy
posty102
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@BUMCYKAFYSZ okej, czyli ogólnie rzecz biorąc, najlepiej jest wsypać sarę i wszystko będzie git? :D
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak pokonać Asinoksa bossa zjawę z zadania Zaginiony brat, pamiętam że na poprzednich wersjach trzeba było biegać po arenie z bossem i czekać aż pojawią się ogniki i po ich zabiciu HP bossa spadało ale teraz to nie działa zabiłem 3 razy ogniki a Asinoks dalej ma 50 000 HP, za to jego HP się skraca po zabiciu ogników ale tylko o te obrażenia które sam mu zadałem mieczem. Dodam że dwuręczny srebrny miecz bije mu tak malutkie obrażenia że szkoda gadać ( a pisałem w jednym z moich poprzednich postów czy warto wykuć runicznego Stihilla to pisaliście że nie warto bo badziew a teraz by się bardzo przydał) . Najgorsze jest że często po zabiciu ogników jak wali mnie piorun to ginę na hita (5580 jednym hitem ). Domyślam się że chodzi o to że wyszedłem z areny ale to dlatego że jeden ognik respi się poza areną :/

Edit: Dodatkowo boss się czasami buguje , bo po przyzwaniu ogników zamiast teleportować się poza arenę to mnie atakuje :/

Dodam jeszcze że gram postacią czysto pod siłę
 
:D


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry