Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 944200 31964

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 944200

Odpowiedzi 31964

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty830
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jest jakiś sposób (w plikach gry, kodem, whatever) na wyśledzenie śpiwora? Niby stary wyjadacz, a udało mi się go zgubić gdzieś na Pustyni Adanosa i manualnie raczej go nie znajdę.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty677
Propsy106
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kak to mówią: szukajcie a znajdziecie ^^ ^^

KoksMan34

KoksMan34

Użytkownicy
posty51
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 7 rozdziale i mam zadanie The Sleeper. Chciałbym je wykonać przed skończeniem gry bo wydaje się bardzo ciekawe ale jak to w returningu nie wiadomo o co chodzi :(

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty823
Propsy441
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Witam

Jak działa amulet szukającego ognika wyuczyłem się wszystkiego u Rordiana , a dalej nie mogę użyć ani wyekwipować amuletu ?? Czy to błąd czy amulet działa innaczej

:D

Its Mre

Its Mre

Użytkownicy
posty242
Propsy13
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Spróbuj na numlocku poklikać, któryś aktywuje ognika, chyba 3 o ile dobrze pamiętam ale pewnie się mylę

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2359
Propsy485
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@KoksMan34 Spokojnie, nie ominiesz tego zadania, jest wplecione w wątek główny.

Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

Vechpro

Vechpro

Użytkownicy
posty95
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy nauka wykuwania orkowej broni jest do czegos potrzebna? Albo chociaz sa z niej jakies korzysci? I czy to normalne ze wszyscy orkowie gina mi nawet nie bedac atakowanym przez tego demona w dolnej czesci kopalni(po prostu płoną)

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2359
Propsy485
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Korzyści? Cóż, bronie, które możesz wykuć mają olbrzymie obrażenia, choć raczej nie przebiją takiego Szponu Beliara. A orkowie mają zginąć przy arcydemonie z kopalni - co to by był za boss w przeciwnym wypadku?

Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

Radekrpp

Radekrpp

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tiraks nie daje mi ostatniego zadania (ze skórami owczymi), wszystkie inne w zadaniu zaginionych nowicjuszy zrobione, ale przez to obozu nie atakują Asasyni i nie mogę pchnąć tego wątku. Jest na to jakieś rozwiązanie?

deverct

deverct

Użytkownicy
Obecnie Guru
posty146
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Obecnie Guru
Wie ktoś czy z półki z książkami u Xardasa można wyjąć Zapomnienie? Albo czy jest jakiś inny handlarz tych zwojów oprócz Igaraz?

Post połączony: 2018-04-16, 14:56
Ew. czy ktoś wie dlaczego buster nie proponuje mi sprzedawania rogów cieniostwora?

Loop

Loop

Użytkownicy
posty861
Propsy172
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pobiłeś Bustera na początku i dałeś mu te 5 sztuk złota?

deverct

deverct

Użytkownicy
Obecnie Guru
posty146
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Obecnie Guru
Pobity i dostał 5 szt

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty678
Propsy67
Profesjabrak
  • Użytkownicy
misja nekromanta w khorinis,co mam zrobic po zagadaniu do ulfa gdyz ten odmawia zeznan? ;)
+ gdzie znajde pierwszy chromanin? w wiezy mgiel byl standardowo ?

Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty830
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Czy zbroja paladyna, którą od 4 rozdziału można kupić u Hagena jest najlepsza przed wypłynięciem na Irdorath? Nie chcę pochopnie wydać prawie 30k złota, bo to praktycznie wszystkie moje oszczędności, a żyć z czegoś trzeba.

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty678
Propsy67
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zbroja paladyna, którą od 4 rozdziału można kupić u Hagena jest najlepsza przed wypłynięciem na Irdorath? Nie chcę pochopnie wydać prawie 30k złota, bo to praktycznie wszystkie moje oszczędności, a żyć z czegoś trzeba.
ja dostalem od ur-thralla chyba za wykonanie doliny cieni albo kopalni orkow,jest lepsza sama w sobie nawet od przekutej i poswieconej zbroji paladyna od hagena,o hajs sie nie martw,mam aktualnie 140tys i moglbym miec o wiele wiecej gdyby nie moje zbedne sprzedawanie ;)

Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Pamięć Ram - 16GB

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2359
Propsy485
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
gdzie znajde pierwszy chromanin? w wiezy mgiel byl standardowo ?
Chromaniny będą do zbierania dopiero w 5 rozdziale podczas wykonywania zadania dla Hagena, pierwszy jest w jaskini pod kamiennym kręgiem.
ja dostalem od ur-thralla chyba za wykonanie doliny cieni albo kopalni orkow,jest lepsza sama w sobie nawet od przekutej i poswieconej zbroji paladyna od hagena,o hajs sie nie martw,mam aktualnie 140tys i moglbym miec o wiele wiecej gdyby nie moje zbedne sprzedawanie ;)
Od zwykłej zbroi paladyna może tak, ale ciężka jest zdecydowanie lepsza, a o tej mowa (zwykła jest za darmo). Tym niemniej najlepsza zbroja przed Irdorath to nagroda za ukończenie lokacji za pustynią.

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty678
Propsy67
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao kamienny krag w GD jo? jak dalej poruszyc questa z nekromantą w khorinis jak Ulf nie chce gadac na ten temat ?

Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Pamięć Ram - 16GB

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2359
Propsy485
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No, ten gdzie był w G1 kamień ogniskujący. A zadanie z nekromantą to chyba z AB, ja go nie kojarzę.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty173
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2 pytanka:
1.Czy na terenie Khorinis/Jarkendar w I/II rozdziale jest do zdobycia lepsza tarcza niż wooden shield?
2.Jeśli gra się paladynem to Cedric daje tarczę od razu czy po osiągnięciu jakiegoś progu w tarczy?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2359
Propsy485
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. W Bibliotece Uczonych, w pokoju z palantirem czy czym tam, powinna być tarcza najemnika.
2. A tego to już nie wiem, musisz sprawdzić. W każdym razie Hagen oferuje tarczę paladyna jako jedną z nagród za rozpracowanie morderstwa Lothara.

1 Użytkownik i 14 gości przegląda ten wątek.
Do góry