Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902780 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902780

Odpowiedzi 37317

Łzy Innosa

Łzy Innosa

Użytkownicy
posty43
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam dziwny problem. Ktoś wie gdzie w returningu zapisują się save'y? Nie ma ich w folderze z gothickiem, ani nie mogę ich znaleźć wyszukiwaniem na całym kompie?

Jak zrobić magiczne strzały. Jakie są składniki i czy można ulepszyć zwykłe strzały do magicznych?

Nieskończona moc: Z kim pogadać w obozie bractwa? Trzeba mieć wykonaną misję z paczką Lariusa?

Quarhodron: Jaka jest odpowiedź na ostatnie pytanie? Przy każdej z 6 odpowiedzi mówi, że są złe jak moje intencje. Czy to bug? Trzeba odwiedziec swiatynie w kanionie, żeby się dowiedzieć?
 

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty61
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś jaka jest trasa w Opuszczonej Kopalni do Górniczej doliny? Bo NIE chce walczyć tylko przebiec
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jaka jest trasa w Opuszczonej Kopalni do Górniczej doliny? Bo NIE chce walczyć tylko przebiec

żartujesz ? :D
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Łzy Innosa Ostatnie pytanie zalicza,jeśli odpowiesz dobrze na inne.Kolejność to
1.Strażnicy Umarłych.
2.Kasta Wojowników.
3.Kapłani.
4.Kasta Wojowników.
5.Uczeni.
6.Uzdrowiciele.
7.Skąd mam to wiedzieć?
 

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty61
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś jaka jest trasa w Opuszczonej Kopalni do Górniczej doliny? Bo NIE chce walczyć tylko przebiec

żartujesz ? :D


 :ayfkm:
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Siggat To już łatwiej będzie przebiec pomiędzy orkami na przełęczy, tylko kup mikstury sprintu.
 

adum

adum

Użytkownicy
posty9
  • Użytkownicy
kiedy można zrobić własny obóz ?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
3 Rozdział po raporcie u Hagena z GD
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Wie ktoś jaka jest trasa w Opuszczonej Kopalni do Górniczej doliny? Bo NIE chce walczyć tylko przebiec

Jak sobie tam nie dajesz rady to zamiast biec do GD to lepiej biegnij z pod kulonym ogonem na jedną z farm xDD A tak serio w ogóle lepiej do GD nie wchodź jak masz takie problemy w Opuszczonej Kopalni. Jakie masz statystyki ? Jak udało Ci się Jarkendar przejść ? Powinieneś mieć po Jara postac która na lajcie tam sobie poradzi
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Drobne pytanie, jak dostać się do fortu Azgan?
I czy jest możliwość dołączenia do gildii zabójców w 3 rozdziale?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Drobne pytanie, jak dostać się do fortu Azgan?
I czy jest możliwość dołączenia do gildii zabójców w 3 rozdziale?
1.
a).Poprzez członkostwo w Gildii Kupców podczas trzeciego zadania dla Gildii uzyskujesz tam dostęp. Wcześniej trzeba mieć dostęp do GD i wykonać trudne zadanie "Płomień Eligora".
b).W ostatnim rozdziale ale raczej ta druga opcja mało Cię interesuje :D

2. W każdym rozdziale można dołączyć z tego co pamiętam ale jeżeli jesteś Straznikiem Miejskim bądź Magiem Ognia nie dołączysz bo Asmal Cię zabiję.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
1. Dzięki wielkie !
2. Jestem łowcą, a Gerbrandt został wygoniony przez Diego więc co mógłbym zrobić?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
1. Dzięki wielkie !
2. Jestem łowcą, a Gerbrandt został wygoniony przez Diego więc co mógłbym zrobić?

Gerbrandt powinien być chyba gdzieś w porcie o ile się nie mylę. Jeżeli jakimś cudem przez to zadanie przepadło to zostaje jeszcze dołączenie po przez Gildie Złodziei można chyba się dowiedzieć więcej od Ramireza o ile pamiętam.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jak można aktywować rozmowę przez gildie złodziei? Lord Andre nic mi nie mówi na ten temat, Ramirez też siedzi cicho.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jak można aktywować rozmowę przez gildie złodziei? Lord Andre nic mi nie mówi na ten temat, Ramirez też siedzi cicho.

Żeby w ogóle Ramirez coś gadał musisz należeć do Gildii Złodziei i chyba wykonać jakieś zadanie dokładnie nie pamiętam ale Andre też coś ma z tym wspólnego. Musiałbyś dobrze poszperać na forum mało osób to pamięta bo zwykle nikt tego nie partoczy  i rzadko komu ten drugi sposób był potrzebny heh :D

EDIT:// łatwo nie było tego znaleźć
Spoiler
"Dowiedzieć się o zabójcach możemy od gildii złodziei.W tym celu rozmawiamy z Ramirezem ale najpierw musimy porozmawiać z Andre na temat zabójców.Następnie rozmawiamy z Gillianem, jednym z muzyków na placu wisielców. Powie nam abyśmy spotkali się z nim w domu na molo niedaleko statku paladynów w porcie.Następnie czekamy jeden dzieć i ponownie rozmawiamy o gildii."

Powinno pomóc teraz dawaj propsy heh :D
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Za późno się zebrałem za zabawę w te gildie poboczne a zaliczony mam już las assasynów i pustynie adanosa więc nie chce zaczynać od nowa.
W gildii złodziei mam już "prawdopodobnie" wszystkie misje zaliczone poza znalezieniem mistrza palców. (Może wiesz gdzie go znajde?)
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zrobić runę piątego kręgu?W ogóle nie wyświetla mi się opcja ,,5 circle'',jest do tego jakiś specjalny stół runiczny ?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Za późno się zebrałem za zabawę w te gildie poboczne a zaliczony mam już las assasynów i pustynie adanosa więc nie chce zaczynać od nowa.
W gildii złodziei mam już "prawdopodobnie" wszystkie misje zaliczone poza znalezieniem mistrza palców. (Może wiesz gdzie go znajde?)

A może wiem ale nie wykonasz tego zadania póki co bo musisz mieć aktywny wątek kupców i dostęp do jednej z lokacji
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Morales112

Morales112

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wykonać misję "Dark Web"? Dostałem od tego gościa ten zwój, ale dalej nie mam żadnej opcji dialogowej u Vatrasa...
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@zakazany Bez gildii kupców raczej nie ukończysz zadania 'nieskończona moc' i 'wyprawa magów ognia'.
Po za tym rozmowa z Andre na temat zabójców to jedna z misji strażnika miejskiego, więc pozostaje ci tylko zabawa z GVE.
@Morales112 Pod jednym z wejść do miasta jest pierścień który musisz zanieść Vatrasowi.
 


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry