ELEX 395275 1525

O temacie

Autor Kelten

Zaczęty 30.06.2015 roku

Wyświetleń 395275

Odpowiedzi 1525

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Gra na tych screenach z 2016 wyglądała jak Morrowind z paroma modami graficznymi, jak złe studio by to nie było, trudno mi uwierzyć, że ta gra tak wyglądała naprawdę.

To ty chyba w Morrowinda nie grałeś  :lol2:

https://www.youtube.com/watch?v=fxzi3GnwMB4


Nope, nie grał*

* choć i tak uważam, że porównanie Fareusa ma sie nijak do Elexa. Takie tam śmieszne prowka a'la wkurwić Macieja.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gra na tych screenach z 2016 wyglądała jak Morrowind z paroma modami graficznymi, jak złe studio by to nie było, trudno mi uwierzyć, że ta gra tak wyglądała naprawdę.
No patrz, większość gier tak wygląda na rok przed premierą, gdzie tekstury, obiekty, oświetlenie i inne efekty dopracowuje się na sam koniec. Chyba, że ktoś wierzy w te wszystkie fejkowe gameplaye w stylu Watch_Dogs, gdzie gra na kilka lat przed premierą wygląda lepiej niż po premierze.
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Gra na tych screenach z 2016 wyglądała jak Morrowind z paroma modami graficznymi, jak złe studio by to nie było, trudno mi uwierzyć, że ta gra tak wyglądała naprawdę.
No patrz, większość gier tak wygląda na rok przed premierą, gdzie tekstury, obiekty, oświetlenie i inne efekty dopracowuje się na sam koniec. Chyba, że ktoś wierzy w te wszystkie fejkowe gameplaye w stylu Watch_Dogs, gdzie gra na kilka lat przed premierą wygląda lepiej niż po premierze.
Nie wydaje mi się, często jest na odwrót i trzeba robić downgrade (przykład: Wiedźmin 3 czy Watch Dogs). A nawet jeśli jest taka sytuacja to na pewno wyglądają o niebo lepiej niż ta kupka gówna zaprezentowana na tym filmiku. Zresztą nawet te screeny z 2017 wyglądają strasznie słabo, jak na rok 2017 to graficznie bieda jak chuj, 10 lat temu wychodziły gry o takiej grafice, więc tu już jest duży minus dla tej gierki i na pewno to odrzuci sporą część graczy. A ogólnie co do Elexa to jak dla mnie i dla wielu innych osób zapowiada się crap roku (sytuacja jak z Mafią 3, duży szum i oczekiwania a potem mega rozczarowanie). Oczywiście jeszcze nie grałem i nie mogę gry ocenić, aczkolwiek patrząc na to, co PB pokazała oraz opiniach osób, które już grały, jak i poprzednich grach PB (słabiutkich Risenach) to wniosek nasuwa się sam - zapewne będzie to gniot dla wąskiego grona fanów goticzka, którzy spuszczają się nad wszystkim co jest od PB (przykład: sebogothic). Aczkolwiek może się też zdarzyć, że jednak coś z tego wyjdzie i nie będzie takiej porażki jak z Risenem 2 czy 3. Muszę też wspomnieć, że bardzo propsuję polski dubbing, pykanie w gry PB bez PL dubba to chujnia a nie granie. Jednak to, co najbardziej mnie martwi i odpycha to te zjebane połączenie technologii z prostymi mieczami i magią, przecież to jest tak chujowe że aż szkoda gadać (prymitywny typek z toporem biegnie na jakiegoś zaawansowanego mecha czy kolesia z plazmowym karabinem :facepalm:).
To tyle ode mnie, czekam na premierę (licząc, że jednak ta gierka zaskoczy mnie czymś pozytywnym). :)
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Jednak to, co najbardziej mnie martwi i odpycha to te zjebane połączenie technologii z prostymi mieczami i magią, przecież to jest tak chujowe że aż szkoda gadać (prymitywny typek z toporem biegnie na jakiegoś zaawansowanego mecha czy kolesia z plazmowym karabinem :facepalm:).

Zapomniałeś dodać o wszystkich strefach klimatycznych na jednej mapie, bo nie ma to jak ze spopielonej, wulkanicznej ziemii przenieść się do lodowej krainy a z niej na pustynie. Tak bardzo gothic3.  :lol2:
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Gra na tych screenach z 2016 wyglądała jak Morrowind z paroma modami graficznymi, jak złe studio by to nie było, trudno mi uwierzyć, że ta gra tak wyglądała naprawdę.
No patrz, większość gier tak wygląda na rok przed premierą, gdzie tekstury, obiekty, oświetlenie i inne efekty dopracowuje się na sam koniec. Chyba, że ktoś wierzy w te wszystkie fejkowe gameplaye w stylu Watch_Dogs, gdzie gra na kilka lat przed premierą wygląda lepiej niż po premierze.
Nie wydaje mi się, często jest na odwrót i trzeba robić downgrade (przykład: Wiedźmin 3 czy Watch Dogs). A nawet jeśli jest taka sytuacja to na pewno wyglądają o niebo lepiej niż ta kupka gówna zaprezentowana na tym filmiku. Zresztą nawet te screeny z 2017 wyglądają strasznie słabo, jak na rok 2017 to graficznie bieda jak chuj, 10 lat temu wychodziły gry o takiej grafice, więc tu już jest duży minus dla tej gierki i na pewno to odrzuci sporą część graczy. A ogólnie co do Elexa to jak dla mnie i dla wielu innych osób zapowiada się crap roku (sytuacja jak z Mafią 3, duży szum i oczekiwania a potem mega rozczarowanie). Oczywiście jeszcze nie grałem i nie mogę gry ocenić, aczkolwiek patrząc na to, co PB pokazała oraz opiniach osób, które już grały, jak i poprzednich grach PB (słabiutkich Risenach) to wniosek nasuwa się sam - zapewne będzie to gniot dla wąskiego grona fanów goticzka, którzy spuszczają się nad wszystkim co jest od PB (przykład: sebogothic). Aczkolwiek może się też zdarzyć, że jednak coś z tego wyjdzie i nie będzie takiej porażki jak z Risenem 2 czy 3. Muszę też wspomnieć, że bardzo propsuję polski dubbing, pykanie w gry PB bez PL dubba to chujnia a nie granie. Jednak to, co najbardziej mnie martwi i odpycha to te zjebane połączenie technologii z prostymi mieczami i magią, przecież to jest tak chujowe że aż szkoda gadać (prymitywny typek z toporem biegnie na jakiegoś zaawansowanego mecha czy kolesia z plazmowym karabinem :facepalm:).
To tyle ode mnie, czekam na premierę (licząc, że jednak ta gierka zaskoczy mnie czymś pozytywnym). :)

W takim razie czekam na Elex - Reworked mod by HalkHogan :)

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Halkowi się na pewno będzie chciało :lol2:
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

ELEX
Rozsądek i to co zobaczyliśmy mówi to samo co Halk napisał. Jak będzie inaczej to przyjdzie czas na przyznanie racji M* i innym osobom co nie powinno mnie zaboleć, a ich może bardzo ucieszy  :F.
 
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
https://www.youtube.com/watch?v=zELSaMlRRSc
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bez niespodzianki jednak można gorzej niż Risen 2 i 3 :P
Zagraniczne recenzje są w sumie gorsze niż ta Polska, gra podzieli los G3 z dnia premiery zjechana po całości albo PB poratuje to latkami albo  mody  będą robić to co zrobili z G3 o ile to będzie możliwe i warte zachodu.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dialogi tak słabe jak w Gothicach i innych grach PB.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

ELEX
#1270 2017-10-13, 15:03(Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 15:15)
Bez niespodzianki jednak można gorzej niż Risen 2 i 3 :P

Ale jak to :|? Przecież nie możesz oceniać gry w którą nie grałeś, a tym bardziej jeśli nie wyszła!!!!!! Oh wait, GOL zjechał Elexa? Grę autorstwa studia które wydało Gothica? Na pewno wkradł tam się im jakiś błąd!!!! xD

Dialogi są porażką jak Fabiosek napisał, tak samo obsada która to dubbingowała. Musiałbym sprawdzić, ale pewnie góra 5 może 6 osób to dubbingowało. Walka miała się poprawić i jak widać, albo nie widać właśnie stoi w takim gównie jakim stała wcześniej. Świat akurat mi jako tako się podoba, dlatego, że lubię sandboxy i ogólnie dużo zróżnicowania, ale jakbym miał teraz zagrać i go przejść wzdłuż czy wszerz to nie wiem czy nie zmieniłbym zdania. Ogólnie lipa pełną gębą, ale cóż jest jeszcze nadzieja, że naprawią 3/4 w paczach :F.

Ciekawi mnie co mówią Ci co oczekiwali arcydzieła na skalę światowego Game Devu  :lol2:.
 
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Powyższy materiał jeszcze bardziej utwierdził mnie w tym, że nie warto płacić 200zł.



 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12297
Czyli tak jak przeczuwałem, wyszedł jak zawsze kolejny crap od PB. Czytając te minusy to ocena powinna być minimum o 1,5 niższa bo 7,5 jest z pewnością za wysoka. Liczyłem, że gierka będzie miała jakieś mocne strony, jednak widać, że się myliłem i ten gniot nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Z tego powodu szczam na nią ciepłym moczem, może kiedyś kupię za max 15zł bo więcej szkoda za to dawać (a w ogóle to jest śmieszne, że kosztuje ona chyba więcej niż Wiesiek 3 w czasie premiery, gdzie porównywać te dwie gry to jak maluch vs lamborghini  :lol2:). PB zeszło już na totalne dno i wątpię, żeby się z tego kiedykolwiek podnieśli.
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pieniążki już odłożone, czekam na premierkę :)
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Zagraniczne recenzje są w sumie gorsze niż ta Polska, gra podzieli los G3 z dnia premiery zjechana po całości albo PB poratuje to latkami albo  mody  będą robić to co zrobili z G3 o ile to będzie możliwe i warte zachodu.

Według metacritic to jedyna recenzja jak dotąd, to gamestara (85/100), więc podaj więcej tych recenzji z łaski swojej. No, chyba, że się bawisz w jakieś wróżenie z fusów, to co innego.
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster

Halk_Hogan_PL

ELEX
#1275 2017-10-13, 19:12(Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 19:18)
Pieniążki już odłożone, czekam na premierkę :)
Eee po co czekać, lepiej od razu zamów pre ordera, https://cdp.pl/elex-pud-pc.html w prezencie dostaniesz kozackie pudełko cukierków.  :lol2:

Tak swoją drogą to może jednak skuszę się na pirata (oczywiście jak będzie jakaś dobra kompresja i mały rozmiar do ściągnięcia bo szkoda tracić transfer na takie coś). Obiboków i dziadów nie będę wspierał, lepiej przeznaczyć te pieniądze na takie perełki jak Hellblade, LiS czy This War of Mine (jak i wiele więcej tego typu gier). Przynajmniej te dzieła coś wnoszą na rynek gier a nie klepią ten sam zjebany schemat od ponad 16 lat tylko w lekko zmienionej otoczce, licząc, że banda idiotów będzie leciała na to jak psy do mięsa bo przecież to "kolejne dzięło twurcuff ukohanego gotika". :lol:
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

ELEX
#1276 2017-10-13, 19:46(Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 20:26)
[Worek nie zrozumiał żartu:)]
Z tego powodu szczam na nią ciepłym moczem, może kiedyś kupię za max 15zł bo więcej szkoda za to dawać


Wytłumacz nam wszystkim tutaj zgromadzonym... PO CO?
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
No widzisz ja będę czekał na kuriera a ty na policję :lol2:

Z tego powodu szczam na nią ciepłym moczem, może kiedyś kupię za max 15zł bo więcej szkoda za to dawać


Wytłumacz nam wszystkim tutaj zgromadzonym... PO CO?
A tak dla jaj. :lol2:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
No widzisz ja będę czekał na kuriera a ty na policję :lol2:

Całkowicie śmieszy mnie hejt na Elexa, ale błagam, przestań pierdolić o policji w odniesieniu do piratów bo to jest jeszcze śmieszniejsze niż hejt na Elexa xD



Gry Online dały Elexowi 7,5
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A tak dla jaj. :lol2:

Czyli jesteś debilem, dziękuje nie mam więcej pytań.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry