[G2NK] Mroczny Legion/Dark Legion v1.2 PL 27055 50

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 6.04.2015 roku

Wyświetleń 27055

Odpowiedzi 50

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

[G2NK] Mroczny Legion/Dark Legion v1.2 PL
2015-04-06, 21:53(Ostatnia zmiana: 2022-04-04, 21:50)

         Po wydarzeniach z Dworu Irdorath, Bezimienny i jego towarzysze trwają w morskiej żegludze. Nieoczekiwanie, na morzu napotykają piracki statek. Jednak nie należał on do przyjaznego pirata Grega... Przyjaciele zostają pojmani i wzięci w niewolę, zmuszani do nieludzkiej pracy. Po roku więzienia, udaje im się uciec na jednej z pirackich łajb. Docierają prawie do Khorinis, lecz nagle wybucha olbrzymi sztorm. Bezimienny traci przytomność, a krypa zostaje zniszczona. Gdy się budzi, zauważa że jest na plaży w otoczeniu połamanych desek, czyli czegoś, co jeszcze parę godzin temu było jego środkiem podróży. Nie widzi żadnego ze swoich kompanów, lecz przed sobą zauważa kobietę ze znajomą mu twarzą. Macha do niego...

Cechy modyfikacji:
  - rozgrywka składająca się z sześciu rozdziałów, zajmująca łącznie od 4-6 godzin*
  - lekko zmienione: Khorinis, Górnicza Dolina i Wyspa Irdorath
  - nowi i starzy NPC (zamieszkujący okolice wieży Xardasa w Khorinis, kamienną fortecę i zamek w Górniczej Dolinie) 
  - około 20 zadań
  - nowe przedmioty (modele i tekstury)
  - nowi przeciwnicy (niektórzy wymagający)



Twórcą modyfikacji jest Alexstefan95. Spolszczenie opracowało Recovery Team w składzie:

- Gothicman - tłumaczenie, korekta, testy, skrypty, grafika, spacer, filmiki
- Taliasan - skrypty, grafika
- Chicken - skrypty, grafika, spacer
- Splash - spacer


UWAGA!!! Ze względu na to, że oryginalna wersja modyfikacji była niegrywalna (nie umożliwia ukończenia gry) dokonano szeregu zabiegów, naprawiających wszelkie bugi i niedoskonałości moda. Poniżej changelog:
Spoiler
- Dodano kwestię, w której Hagen wręcza nam klucz na przełęcz do Górniczej Doliny. W oryginalnej wersji, to nie miało miejsca, a jedynym uczciwym sposobem była podróż przez góry.
- Zablokowano nieskończone pojawianie się pomniejszych szkieletów i starej rycerskiej zbroi w wieży Dextera po każdorazowym przeczytaniu listu do Inubisa. Tym samym, wielokrotny wpis do dziennika również znikł.
- Usunięto wielką bramę przed kamienną fortecą. Z niewiadomych przyczyn, autor wstawił ją bez możliwości jej podniesienia. Tym samym, nie można było odwiedzić łowców smoków uczciwym sposobem.
- Zlikwidowano błąd, który powodował że każdorazowe wczytanie gry powodowało spawn potworów. W efekcie w kilka chwil, mogło się w jednym miejscu pojawić sto przykładowo zębaczy.
- Warunkiem przyjęcia jakiegokolwiek zadania od łowców smoków, jest teraz rozmowa z Kaiem. Wcześniej, jeśli wykonaliśmy jakieś z zadań przed rozmową z Kaiem, nie mogliśmy zdobyć jego zaufania i kontynuować wątku głównego.
- Zmieniono lokalizację Nikolasa w VI rozdziale. Teraz znajduje się przed wejściem do zamku. Zmiana jego pozycji w tamtym momencie na takie miejsce była kompletnie nielogiczna i w żaden sposób nieuzasadniona.
- Usunięto dwa wargi, które respiły się przy ognisku i zabijały Bartoka. Efekt niedokładnego czyszczenia respawnu przez autora.
- Dopiero po tym, jak Hagen wysyła nas po Kamień Wiedzy, można porozmawiać na ten temat z Pyrokarem. Wcześniej można było poruszyć ten wątek niezależnie od miejsca w fabule, potencjalnie psując sobie grę.
- Usunięto kamienne przyciski w kamiennych kręgach na Khorinis, by nikt nie próbował bugować gry.
- Zadanie "Smocze jajo" idzie teraz do misji zakończonych sukcesem.
- Usunięto intro z oryginalnego Gothic II Noc Kruka.
- Usunięto outro z oryginalnego Gothic II Noc Kruka i zastąpiono je nowymi creditsami.
- Teraz włączając "Autorzy" z poziomu menu uruchomią nam się creditsy stworzone na rzecz polonizacji.
- "Boży Gniew" zgodnie z opisem i rozmiarem modelu stał się bronią jednoręczną.
- Ostatni dialog z Jorgenem trwa teraz do końca, a dopiero potem pojawiają się creditsy.
- Usunięto drugiego Gorna, który pojawiał się na farmie Onara w trzecim rozdziale. Efekt niedokładnego usuwania NPC.
- Teraz we wszystkich dostępnych zbrojach NPC będą z nami rozmawiać. Wcześniej informowali nas, że mamy "dziwne ubranie".
- Usunięto Mario pojawiającego się w knajpie w V. rozdziale.
- Usunięto wpis i zadanie, gdy przechodzimy przez kamienie teleportacyjne (pozostałości z G2NK).
- Zmieniono WP Garonda z Khorinis, gdy odchodzi do Górniczej Doliny. Teraz nie pojawia się już u Sagitty, tylko tam gdzie zwykle pojawiają się "niepotrzebne" postacie w Gothic II.
- Usunięto kulistą rybę, a wraz z nią śmierdzącą notatkę.
- Usunięto notatkę Damaroka o krwiopijcach.
- Usunięto skórzany mieszek Cavalorna.
- Zmieniono startscreen i wszystkie loadscreeny na rzecz polonizacji.
- Dodano logo moda.
 

Zrzuty ekranu:
Spoiler























Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=aggehL36Klw


Download:
http://www.mediafire.com/download/6bpndee0yc6sklk/Mroczny_Legion_PL.exe
http://chomikuj.pl/gothicwarrior/Gothic+-+Modyfikacje/Gothic+II+NK/Mroczny+Legion

* Czas rozgrywki może być uzależniony od tego czy będziesz zwiedzał fragmenty świata, które fabularnie nie znalazły zastosowania w modzie.
 
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Dość fajnie to wygląda.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Prezentuje się nawet fajnie, ale cóż.... taki koksu jak Bezi to pewnie prędzej by został zabity, niż komuś udało by się go pojmać.
 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Eh kolejny gówniany mod spolszczony przez was, dobra to był ostatni raz jak gram z jakiegokolwiek moda spolszczonego przez was. I tym samym już mnie nic nie trzyma na tym forum. Zegnam. 

PS: Najlepiej zignorujcie ten mój post bo i tak tu już więcej tu nie zajrzę. Tak tak, wiem to głupie. Ale już tak mam, pa.
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ten mod polega tylko na chodzeniu? Bo jak usłyszałem od Lee, że mam iść 2 raz na farmę to wyłączyłem grę :antyprops:

A tak w ogóle wie ktoś gdzie są przyprawy dla kucharza i paczki z bronią dla Hansa, bo mam już te 2 z dawnego ogniska Cavalorna i 1 z jaskini.
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Gdzie znajdę smocze jajo ?? Szukałem przy legowiskach smoków, ale tam same skarby -.-
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Eh kolejny gówniany mod spolszczony przez was, dobra to był ostatni raz jak gram z jakiegokolwiek moda spolszczonego przez was.

To niestety nie pograsz sobie w Returninga 2,  Global Moda (Legacy i More), Requiema, i reszte równie fajnych modów  :lol:
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Powiem tak, my zamierzamy spolszczyć wszystkie mody jakie są (no poza tymi krótkimi w dodatku dramatycznej jakości), zarówno te słabe jak i perełki. Każdemu zresztą podoba się coś innego.
 

Konradoro

Konradoro

Użytkownicy
posty22
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mam pytanie gdzie są paczki z bronią dla Hansa ? (mam już z: jaskini, obok posągu Innosa, 2 obok ogniska Cavalorna )
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Mam pytanie gdzie są paczki z bronią dla Hansa ? (mam już z: jaskini, obok posągu Innosa, 2 obok ogniska Cavalorna )

Ostatnia jest chyba w wieży Xardasa.
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
Mam pytanie gdzie są paczki z bronią dla Hansa ? (mam już z: jaskini, obok posągu Innosa, 2 obok ogniska Cavalorna 


Ogólnie, jeśli chodzi o paczki z bronią to trzeba ich bardzo dokładnie poszukać, ale znajdują się w okolicy od początku obozu do wieży Xardasa (włącznie?). Wyjątek stanowi jedna paczka, której umiejscowienie sprawiło problem Niemcom i Anglikom. Znajdziesz ją na murze po prawej stronie jak wchodzi do obozu :P

Cytuj
Gdzie znajdę smocze jajo ?? Szukałem przy legowiskach smoków, ale tam same skarby -.-
Przecież Hagen jasno posłał Cię do Gorna, który z kolei powiedział, że masz iść do łowców smoków z kamiennej fortecy.

Cytuj
I tym samym już mnie nic nie trzyma na tym forum. Zegnam.
No nareszcie :D
Cytuj
Ten mod polega tylko na chodzeniu? Bo jak usłyszałem od Lee, że mam iść 2 raz na farmę to wyłączyłem grę

A tak w ogóle wie ktoś gdzie są przyprawy dla kucharza i paczki z bronią dla Hansa, bo mam już te 2 z dawnego ogniska Cavalorna i 1 z jaskini.
Przecież Lee wręczył Ci runę teleportacyjną na farmę, a ta do obozu buntowników znajduje się przy kapliczce Innosa w obozie.
 
Przyprawy do kucharza znajdziesz na wielkim stole "biesiadnym" jak przejdziesz się po obozie. Z paczkami to co wyżej.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Eh kolejny gówniany mod spolszczony przez was, dobra to był ostatni raz jak gram z jakiegokolwiek moda spolszczonego przez was. I tym samym już mnie nic nie trzyma na tym forum. Zegnam.

PS: Najlepiej zignorujcie ten mój post bo i tak tu już więcej tu nie zajrzę. Tak tak, wiem to głupie. Ale już tak mam, pa.

Wzruszające naprawdę. Kolejny hot +13 myśli, że weźmie kogoś na litość. Nie to nie, nikt płakał nie będzie.

jutrzenki

jutrzenki

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciekawie się zapowiada mod, trzeba będzie w niego zagrać
 

darkoriat

darkoriat

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest za broja Lee ? szukam jej przy tej kaplicy na farmie onara ale jej tam nie ma :P .
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
zabiłeś Inubisa? Przeczytaj list od niego ;)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

modyfikator123

G2NK Mroczny Legion
#15 2015-04-07, 21:17(Ostatnia zmiana: 2015-04-07, 21:27)
Dzieki gothicman za wskazowke z ostatnia paczka broni,zastanawiam sie skad ty wszystko wiesz w niektorych modach;)                  Fabiosek- A moze ktos karniaka wstawil turbocheatowi:D.        Wie ktos na jakiej farmie sa worki ze zbozem?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Na farmie Lobarta, przy wiatraku. Pewnie stąd, że część tych modów testowałem albo w nie grałem : P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu po zainstalowaniu tego nie wyszukuje mi pliku exe ?
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Moze zainstalowales w zlej sciezce, mi tez nie chcialo odpalic bo katalog  systemowy i data  nie  trafily do wlasciwych katalogow, wez przenies recznie       Przy niektorych modach jak wybralem  sciezke ,, g2 noc kruka,,  i byl dopisek jakis i sie nowy katalog zrobil
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gothicman nie przetłumaczyliście ekranu wstępu do 3 rozdziału. Jak dalej nwm bo jeszcze nie doszłem. Co do tej runy to niezauważyłem tego posągu i na piechotę z tej farmy jak głupi wracałem. :facepalm: . I ciągle nierozumiem co za idiota wpadł na pomysł, żeby tą paczkę z bronią na mur położyć.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry