Dyskusja ogólna 138455 763

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 3.10.2014 roku

Wyświetleń 138455

Odpowiedzi 763

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1159
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@PanPink  Nie wiemy jak będzie, wątpliwe aby cała ciężka praca i mnóstwo przygotowanych materiałów do tej właściwej części przygody zostały wyrzucone. Po prostu, jak już pisano, team chce dać tak wiernym graczom jak ty wreszcie szanse na zagranie w kolejną odsłone serii. Zakończenie, w obecnej formie, drugiej części zajęłoby mnóstwo czasu i wcale nie byłoby przesądzone.
Dlatego też pojawi się ten Prolog który będzie mniej więcej tym co piszesz - krótszą modyfikacją, dokończoną i dopracowaną. Swietnie się złożyło, że w historii występuje moment który idealnie nadaje sie aby oddzielić od niej prolog. Nie jest to więc w żaden sposób sztucznie i na siłe wycinany fragment gry. W ten sposób otrzymacie nowy mod który dostarczy sporo rozrywki i urozmaici oczekiwanie na danie główne.

Zebranie wszystkiego do kupy, sensowne zakończenie historii i wypuszczenie "na już" byłoby piekielnie trudne i znacząco wpłynęłoby na poziom projektu. Już i tak nie wszystko w grze sie pojawi, nie chcemy tym bardziej po takim oczekiwaniu wypuszczać czegoś niedopracowanego, wybrakowanego i na prędce poskładanego.
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty99
Propsy24
  • Użytkownicy
Doskonale rozumiem i co by się nie działo bardzo szanuję Was za pracę, którą już wykonaliście! Z przyjemnością zagram w prolog. Trzymam też kciuki za powstanie pełnej wersji, wszak nawet bogowie nie wiedzą, co nas czeka w przyszłości. ;) Na który kwartał tego roku planujecie premierę prologu?
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty791
Propsy1092
Nagrody
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Na ostatni, chociaż wiele zależy od tego jak długo potrwają prace nad dubbigniem. Dla zainteresowanych od razu mówię, że nabór rozpoczniemy po ukończeniu questów i dialogów Prologu.

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty820
Propsy232
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
Sentarion, pełen szacunek dla Ciebie za to, co robisz i co zrobiłeś dotychczas. Mogę przyznać, że nie raz inspirowały mnie Złote Wrota. Mam nadzieję, że nie zatrzymacie się tylko na Prologu i wydacie pełną wersję drugiej części. Czasami warto poczekać dłużej na finalny produkt. Przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyż nie?  :)

Życzę powodzenia i samych sukcesów  :ok:
 
Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry