Błędy, bugi 145440 318

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 145440

Odpowiedzi 318

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Piraci atakują wszystkich, którzy nie mają na sobie stroju pirata. Masz taki założony?
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam, normalnie rozmawiam z Bonesem i straznikami piratów przy wieży obok obozu.

Jeszcze jedna sprawa, nie mogę pobrać misji o rozdawaniu miskturek manny od głównego szamana, stoi obok Vareka szefa obozu.
Czy ktoś inny zleca tą misję?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam, normalnie rozmawiam z Bonesem i straznikami piratów przy wieży obok obozu.

Jeszcze jedna sprawa, nie mogę pobrać misji o rozdawaniu miskturek manny od głównego szamana, stoi obok Vareka szefa obozu.
Czy ktoś inny zleca tą misję?
tą misje zleca temp-shak czy jakoś tak mu było dawno w to grałem
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gadalem z nim i nie chce mi dac tego questa
 Nie ma takiej możliwości.

Udało się ogarnąć. Wyrzucilem paczki od orków i zdjalem a potem założyłem jeszcze raz strój pirata i jest normalnie.
Nie wiem które pomogło Ale dzięki!
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
bo go dostajesz po szeregu innych jak chcesz zostać najemnikiem
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czyli jak zrobię tą z paczkami to dostanę dopiero z tą misję z maną?
no to w porzadku

zobaczymy czy się uda
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po nastu godzinach grania złote wrota przestały się włączać.
Klikam w Gothic starter i nic sie nie dzieje.
Rsstart nic nie zmienia. Jakieś pomysły oprócz reinstalacji?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

lee27

Błędy, bugi
#307 2017-01-22, 19:51(Ostatnia zmiana: 2017-01-22, 21:09)
Po nastu godzinach grania złote wrota przestały się włączać.
Klikam w Gothic starter i nic sie nie dzieje.
Rsstart nic nie zmienia. Jakieś pomysły oprócz reinstalacji?
Próbowałeś uruchomić z ustawieniami administratora lub ze zgodnością systemu może windowsa przywrócić do wcześniejszego stanu
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sprawdzałem,wszystko jest dobrze
 

Fokus123456

Fokus123456

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! mam problem , a mianowicie chce wejść do obozu piratów , ale nie mam z nimi żadnego dialogu ... jedynie borys mówi mi , że coś tam " taki szczawik jak ty nie ma tu czego szukać" czy coś takiego i koniec. Nie wiem co mam zrobić kase mam jak chciel 5k i nic ...
 

Kredens

Kredens

Użytkownicy
posty40
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Kredens

Błędy, bugi
#310 2017-10-12, 21:39(Ostatnia zmiana: 2017-10-13, 13:14)
Witam witam o/

Mam problem z modem, mianowicie crashuje on za każdym razem gdy wypijam miksturę mającą przenieść mnie i Fortuno do Górniczej Doliny. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Podobna rzecz dzieje się z runami teleportacyjnymi i teleportami, lecz to jedynie co jakiś czas.

Post połączony: 2017-10-13, 13:14
Problem wyżej już nieważny, skończyłem moda. Chciałbym jednak pogratulować ekipie za stworzenie najgorzej zoptymalizowanego moda do Gothica ;)

Przez całą grę nie mogłem użyć spokojnie teleportu gdyż było to 95% na crasha, a do pulpitu wyrzucało mnie średnio co 30 minut.
 

fernand474

fernand474

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Zauważyłem że od pewnego momentu jakieś 6h grania ( a gram powoli na poziomie ekstremalnym ) podczas walki z ludzkim przeciwnikiem nie zawsze postać reaguję na komendę taka bądź blok a dokładniej wciskam przycisk bloku bądź ataku, postać zamiera i do puki nie ponowię ruchu będzie tak stała a w warunkach pojedynku jest to bardzo irytujące a bardzo często uniemożliwia pojedynek bo dostaję baty zamiast wykonać ruch. Na początku tak nie było. Czy ktoś może coś podpowiedzieć ?
 

Klipogit

Klipogit

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem z misją paczka żywnosci dla Mechrona bo jakims cudem zginal pytanie jak go przywolac albo jak wykonac ta misje w inny sposob
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miał ktoś kiedyś buga z brago, który za każdym razem jak widział beziego to atakował?
 

Bergmar

Bergmar

Użytkownicy
Chędożony Mistrz-Myśliwy
posty5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Chędożony Mistrz-Myśliwy
Miał ktoś kiedyś buga z brago, który za każdym razem jak widział beziego to atakował?

Upewnij się, że nie pobiłeś nikogo z jego otoczenia, nie uderzyłeś go lub nie założyłeś zbroi pirata przy nim.
 
A jaśnie Pan upolował kiedyś takiego bydlaka?

Gaharzysko

Gaharzysko

Użytkownicy
posty14
  • Użytkownicy
Po wyuczeniu się wyrywania zębów nie ma nic do patroszenia z błotnych węży. Także żadnych skór od początku nie mogę wyrywac, mimo iż na starcie bezi w myślistwie jest uczony.
 

Araxus1995

Araxus1995

Użytkownicy
posty116
Propsy10
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
mam problem z areną. podczas walki wszyscy rzucaja sie na osobe ktora atakuje i ją zabijają.
 

Simon Merdarion

Simon Merdarion

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem w obozie orków mianowicie, gdy chcę pogadać z Larissą o Kulcie Beliara, czyli z misją ściśle związaną zleconą nam od Temp-Shaka, czyli zadaniu o tej samej nazwie, ów osadniczka mówi, że w jej domu ciągle straszy,  chociaż zadanie to wykonałem już na początku pobytu w obozie orków, lecz zadanie związane z tym domem tzw.   Nawiedzony dom, pomimo, iż z początku mówiła, że bardzo dziękuję, ale jednak w dzienniku nic nowego się nie zmieniło, co w konsekwencji okazało się zbyt wysokim murem do przeskoczenia, jak ktoś będzie w stanie mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.
 

tajgerpl@wp.pl

tajgerpl@wp.pl

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszystkich niedawno zainstalowałem złote wrota i mam problem z Diegiem otóż idziemy do obozu piratów po drodze zabijamy tych kamiennych strażników potem 2 żebracze i Diego wraca z powrotem do miejsca gdzie byli strażnicy i nic nie robi nawet nie można do niego zagadać bo nie ma opcji dialogu
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry