Błędy, bugi 145417 318

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 145417

Odpowiedzi 318

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Siema, mam problem z Sarą, mianowicie, gdy już mówię do niej "Chodźmy" to ona "dobrze Kotku" czy coś takiego, po czym siada z powrotem do ogniska, da się coś z tym zrobić ?
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Tegron

Tegron

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdy wykonuję misję od Lorda Hagena, gdzie mam iść do obozu bandytów poszukać Samuela, to przy rozmowie z Sanchem kiedy wypowie kwestie "Tak, mamy zamiar wspólnie zaatakować Khorinis ha, ha" (czy jakoś tak) wywala mi grę z różnymi błędami
 

Nakar

Nakar

Użytkownicy
posty3
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Mam win 8.1 i problem otóż kiedy włączam modyfikacje pojawia się menu zwykłego GII, a kiedy dam "Nowa gra" pojawiam się w Jarkendarze i nie żyje. Co mam robić?
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
A jakiego masz windowsa? Jak Vista/ 7 to kliknij PPM i otwórz jako administrator.
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
No mnie już krew chcę zalać. Da się jakoś przejść tę cholerną arenę? Bo za każdym razem, gdy rozpoczynam walkę gościu mi mówi że uciekłem i pojawiają się ludzie na niej... >.<
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

pitagolas

pitagolas

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

pitagolas

Błędy, bugi
#285 2016-05-09, 18:47(Ostatnia zmiana: 2016-05-10, 01:05)
Witam

Jak pewnie wszyscy wiedzą jest  problem z zadaniem Kapliczki Inossa, jeśli nie wykonało się zadania gdzie Thorben był chory. Na forum znalazłem patch 1.0.5 który umożliwił dalszą grę, ale będąc w rozdziale VI i chcać wykonać zadania Z chorym Thorbenem potrzebujemy kupić jeden z gulaszy od Kucharza. Jeśli już wcześniej kupiliśmy wszystkie 4 to niestety grać się dalej nie da.

W związku z tym proszę o kod na jakikolwiek gulasz od kucharze.
Zaznaczam ze uzycie ORC_Kucharze nie pomaga bo inventory tego kucharza jest puste.

Pozdrawiam

Post połączony: 2016-05-10, 01:05
Witam

Sam sobie odpowiem.

wczytalem stare savy
kupilem te gulasze od kucharza
upuscilem je
majace je zaznaczone wpisalem edit focus albo g jak kto woli
i pokazaly sie nazwy

danie5
danie6
wiec jesli ktos ma problemy w tym samym momencie

marvin
insert danie5
insert danie6


dzieki pozdrawiam
 

mroziu1922

mroziu1922

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam instaluje gothic 2 potem noc kruka potem  Modyfikacja v1.05.5 i dubbing ale gdy daje nową gre wyskauje Access Violation
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Robisz tak: wchodzisz w ''Komputer''>klikasz ppm na pustym kawałku>wybierasz właściwości>po lewej stronie masz zaawansowane ustawienia systemu> wchodzisz w zakładkę zaawansowane> masz takie 3 kolumny (chyba to są kolumny) interesuje Cię ta na samej górze ''wydajność'' i klikasz ustawienia>zapobieganie wykonywaniu danych>dodaj...>dodajesz gothic starter>zastosuj>ok>zastosuj>ok mi to pomogło.
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

mroziu1922

mroziu1922

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy

mroziu1922

Błędy, bugi
#288 2016-06-14, 00:29(Ostatnia zmiana: 2016-06-14, 20:43)
Mam problem z zdaniem Nowy pupil Mynkosa gdy daje ten czar na błotnego węża nic nie dzieje nawet się nie zmiejsza tylko świeci się na zielono

Post połączony: 2016-06-14, 20:43
Nikt nie wie?
 

Serpensa

Serpensa

Użytkownicy
posty26
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem... Bo jak włączam G2NK to pisze mi "Program VDFS Init Tools przestał działać" Pomoże ktoś ?
 

Centuris

Centuris

Użytkownicy
Prokrastynator
posty26
Propsy66
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Prokrastynator
Jakiś czas temu, kiedy grałem w Złote Wrota niedługo po premierze, zapisałem sobie wszystkie spostrzeżenia dotyczące rozgrywki w pliku *.txt. Niedawno, robiąc porządek na dysku, odgrzebałem ten plik.

Nie wiem, czy jeszcze ktoś się zajmuje patchowaniem tej modyfikacji (nie mam też pojęcia, ile z tych błędów/niedociągnięć zostało już naprawione), ale postanowiłem, że wrzucę, tak dla hecy :P Temat wydaje się jeszcze w miarę świeży.

Oto lista:
Spoiler
  • zdarza się, że po wyjściu z obozu piratów grają dwa utwory muzyczne na raz,
  • Lucia często wchodzi w ognisko i kręci się wokół własnej osi,
  • potwory pojawiające się na drodze do obozu piratów zazwyczaj wpadają w przepaść obok ścieżki (a niektóre z nich pojawiają się od razu nad przepaścią),
  • po wymuszonym pobiciu Karrasa w zadaniu z pacerzami nie można już od niego kupić ziaren czerwonego pieprzu, które mogą być potrzebne do zadania z chorobą Thorbena (do przyrządzenia orkowej potrawy),
  • podobnie jest z niebieskim bzem, przydałoby się respawn roślin dodać co rozdział albo chociaż żeby Mynkos lub Gritta mieli je w ofercie,
  • jeżeli zabijemy wszystkich krwiopijców przed przyrządzeniem trucizny dla Smasha i sprzedamy ich żądła, możemy mieć później znaczny problem z ich ponownym zdobyciem,
  • szczury w obozie paladynów wdają się w walki z paladynami i ze zwierzętami poza obozem, przenikając przez palisadę,
  • dwa rzucające się w oczy błędy językowe w dialogu z Grittą i ze Smashem (pliki dźwiękowe),
  • większości domów, skrzyń czy innego dobytku nikt nie pilnuje i można kraść do woli bez konsekwencji (chociaż w sumie, czy to aby na pewno jest wada?),
  • dodana trawa i paprocie blokują strzały i bełty, które się od nich odbijają, wydając metaliczne dźwięki (źle dodane voby?),
  • jedna brakująca kwestia w rozmowie z Borysem,
  • Saturas zaczyna z nami rozmowę przez materiał namiotu, w którym przebywa,
  • okradając Skinnera otrzymujemy jego klucz, jednak bez słowa nas atakuje - powinniśmy raczej nie uzyskać nic, a on biec za nami krzycząc: "złodziej!", czy coś,
  • Juan powinien być martwy - o ile dobrze o pamiętam w Nocy Kruka było zadanie, które prowadziło do zlikwidowania jegomościa. Ponadto Juan wciąż ma przy sobie paczki z wytrychami i ze stalą z podstawowej wersji gry
  • Brago wygląda dokładnie tak samo jak Franco z podstawki - przydałoby się zmienić mu chociaż gębę,
  • w przypadku niektórych starych znajomych aż prosi się o jakiś fajny dialog przy pierwszym spotkaniu, którego jak na złość nie ma (Edgor, Lucia, Brian, Emilio, Lennar, Finn),
  • brakuje możliwości powiadomienia ludzi z obozu paladynów że ich bliscy wciąż żyją (żona Andre, córka Martina),
  • Martin nie jest paladynem tylko strażnikiem miejskim - usłyszałem taki błąd w którymś dialogu,
  • gdzieniegdzie w wypowiedzi któregoś bohatera brakuje przecinka, a czasem tekst pojedynczej kwestii jest tak długi, że nie widać imienia osoby, która ją wypowiada.

W pliku również było otwieranie zamków:
Spoiler
  - kufer w domu Suareza - PPLLPLPLLL
  - kufer za domem Suareza - LLLLPL
  - kufer w chacie kopaczy (w obozie nadzorców) - LLLPLP
  - kufer Scatty'ego - PPLPLPLLL
  - kufer w kwaterze Grinsa (na środku) - LPPLPLPPPL
  - kufer w chacie Skipa w obozie piratów - LPPL
  - kufer w zniszczonym budynku z pojawiającym się szkieletem nieopodal obozu paladynów - LP
  - kufer za kuźnią Huno - PPPPPP
  - kufer nieopodal obozowiska orka Mechrona - LPPPLL
  - kufer w grocie z ognistym golemem - LLPPLP
  - kufer przy krypcie Quarhodrona - LLPPLL
  - kufer w Górniczej Dolinie koło opuszczonej kopalni - PLP
  - kufer w komnacie Magów Ognia na zamku w Górniczej Dolinie - LPLP
  - kufer na zamku w Górniczej Dolinie, pomiędzy kwaterami magów a dawną siedzibą Gomeza - LP
  - kufer na dachu zamku w Górniczej Dolinie - PLLLPL
  - kufer w sali tronowej na zamku w Górniczej Dolinie - PLLLLP
  - kufry w pokoju zamkowym po prawej stronie - PLLLLLL (kufer przy drzwiach), PPPPPP (skrzynia przy oknie)
  - kufer w pokoju zamkowym na środku - PPLPLPL
  - kufer w pokoju zamkowym po lewej - PLLPL
  - kufry w jaskini z goblinami, na drodze do obozu piratów - LPP (kufer po lewej), LLP (kufer po prawej)
  - kufer Jacka Aligatora - PL
  - kufry wodza orków Vareka - LPPLP (kufer po lewej), LPPLPLLL (kufer po prawej)
  - kufer w domu Marii w obozie orków - PLLL
  - kufer w magazynku Snafa - LLLPPP
  - kufer na piramidzie, na której przebywa Garond - LPLPPL
  - kufer handlarza Karrasa - LLPPLLLPLLP
  - kufer w domu na bagnach, obok skrytki Sandry - LLPP
  - kufer na bagnach przy topielcach (na prawo od Logana) - LPPLPLLPP
  - kufer osadników przy Domu Wojowników na bagnach - PLLP
  - kufer w jaskini na końcu bagien (kiedyś siedział w niej bandyta Juan) - LL
  - kufer Hannibala - LLPLLP
  - kufer w strażnicy sąsiedniej do wieży Hannibala - LLPP
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy

Buub

Błędy, bugi
#291 2016-08-01, 17:08(Ostatnia zmiana: 2016-08-01, 17:15)
Gram sobie obecnie w Złote Wrota i zatrzymał mnie bug. Grając orkowym najemnikiem przy uwalnianiu z garondem mieszkanców, orków i miltena, na rozmowie z obywatelem wywala do pulpitu. Za każdym razem. Nawet po przeisnatlowaniu. Kombinowaniu z ustawieniami obrazu i grafiki. Kolega 2 strony wcześniej też mial z tym problem i nie otrzymał odpowiedzi.

Save:
http://speedy.sh/fNtNn/savegame4.zip

Jesli komuś się chce niech pobierze save. Wczyta gre i sprawdzi czy u niego też wywala. A jeśli nie niech poda mi save'a. :D

Screen:

 

mimusss

mimusss

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Czy istnieje możliwość rozwiązania problemu z arena?(pierwsza walka kończy się zabiciem przeciwnika przez członków obozu).
 

Misiekrolnik

Misiekrolnik

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem wywala mi grę podczas gdy jestem pod magiczną barierą. Myślę że jest to spowodowane drzewcem chodzi o tekstury. A drugi pomysł to jest to że jestem z orkami i chyba sprzedałem ten pierścień i wleciałem do bariery na F8. Jest może jakiś kod na ten pierścień ?
 

Moot40

Moot40

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Moot40

Błędy, bugi
#294 2016-12-07, 10:56(Ostatnia zmiana: 2016-12-07, 13:13)
Tak co do tego questa z Thorbenem co mam zrobić jeżeli po zainstalowaniu pacha dalej mi nie działa ?  ;(
 a ten pach 1.05.6 się nie chce zainstalować ;(
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie zainstalowałem złote wrota i jak daję nową grę to Bezi od razu mi ginie. Ktoś wie jak to poprawić?

I druga sprawa nie zainstalowałem od razu tej łatki na Windows 7 co jest udostępniona przy instalacji. Mogę ja zainstalować teraz czy muszę wszystko odinstalować?łącznie z dubbigniem
 

Arto.0

Arto.0

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam . Mam problem a mianowicie , chodzi o tunel prowadzący do piratów tuż zaraz za obozem palladynów . Chodzi głównie o to że buguję mi się gra gdy idąc właśnie przez ten tunel pojawia się Kamienny strażnik prowadzę z nim dialog po czym gra mi się automatycznie wyłącza z opisem błędu . Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale jest to już 2 rozdział i przy rozmowie z Kamiennym Strażnikiem znajduję się Diego , chcący zaprowadzić mnie do owego obozu piratów . Co zrobić w takiej sytuacji , liczę na szybko odpowiedź i z góry bardzo dziękuje ! :) Pozdrawiam .
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
drugi już rozdział a jeszcze tam tędy nie przechodziłes?
o kurde

ja nic Ci nie powiem bo siedzę jeszcze w 1 rozdziale :p
 

Sizek

Sizek

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Halo witam serdecznie. Mam problem mianowicie dodatek zainstalowany odpalam wszystko fajnie ładuje mi się wchodzę do gry i widzę jak ekran dostaje padaczki. Tekstury pojawiają się i znikają. NPC dialogi mechanika wszystko gra tylko nie tekstury i pytanie brzmi w czym problem? ktoś pomoże?
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug ale byłem u orków zrobiłem z dwa zadania i jak podchodzę do Jacka Aligatora to mnie atakuje bez gadania.
Jestem na samym początku gry.
To normalne? Bo nie wiem czy nie wczytać
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry