Błędy, bugi 145420 318

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 145420

Odpowiedzi 318

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Złote Wrota testowaliśmy bardzo dokładnie, ale jeśli znajdziecie jakieś błędy, bugi, to tu możecie je umieszczać.

Gaaximuss

Gaaximuss

Użytkownicy
posty4
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Witam, mam pewnie problem z Diego... otóż to że po oddaniu paczki Diego wyruszam z nim ale w trakcie drogi zatrzymuje się (dokładnie zatrzymuje się w tunelu tam gdzie były te 3 "wilki") i stoi tak nic nie robiąc, proszę o pomoc.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jak dalem w innym temacie - nie ma w paczce pliku dzwieku odpowiadajacego za kwestie "złoto" z wygranej na arenie, po zostaniu mistrzem areny. Gdy wybierzemy kwestie złoto gra wywala do pulpitu z kodem błedu i wyswietlona nazwa pliku, ktorego brakuje (coś tam na koncu było _zloto).
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Witam, mam pewnie problem z Diego... otóż to że po oddaniu paczki Diego wyruszam z nim ale w trakcie drogi zatrzymuje się (dokładnie zatrzymuje się w tunelu tam gdzie były te 3 "wilki") i stoi tak nic nie robiąc, proszę o pomoc.

Powinien pojawić ci się kamienny strażnik w tym tunelu.

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Po zainstalowaniu dubbingu nie mogę wejść wgl do gry przez GS, włączam Złote Wrota, tam te pliki mi sprawdza, ale po chwili piszę mi program vdfs tool przestał działać i się nie włącza.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Gaaximuss

Gaaximuss

Użytkownicy
posty4
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Witam, mam pewnie problem z Diego... otóż to że po oddaniu paczki Diego wyruszam z nim ale w trakcie drogi zatrzymuje się (dokładnie zatrzymuje się w tunelu tam gdzie były te 3 "wilki") i stoi tak nic nie robiąc, proszę o pomoc.

Powinien pojawić ci się kamienny strażnik w tym tunelu.

Tylko że ja już wcześniej tam poszedłem... ;-;
Tzn. wcześniej sobie chodziłem i pojawił mi się gdy nie byłem z Diego, a teraz się nie chce ruszyć.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
To musisz wczytać grę sprzed rozmowy z kamiennym strażnikiem, musimy to poprawić.

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
A ma ktoś rozwiązanie do mojego problemu?
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Mam to samo co ty, wlasnie reinstaluje gothica i sprawdze czy dziala czy tez nie.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
I jak?
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Śmiga. Zapewne jakiś mod którego miałem zainstalowanego się gryzł, czy coś.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Jeśli ktoś do nas zagada w nieodpowiedniej chwili podczas oprowadzania z Ke'rethem (np. zagada do nas przed tym, jak miał zagadać do nas Ke'reth), to "zadanie" (bo nie ma go w dzienniku) się buguje i nie da się go skończyć.
 

SuperCheese

SuperCheese

Użytkownicy
posty192
Propsy25
  • Użytkownicy
Witam, mam pewnie problem z Diego... otóż to że po oddaniu paczki Diego wyruszam z nim ale w trakcie drogi zatrzymuje się (dokładnie zatrzymuje się w tunelu tam gdzie były te 3 "wilki") i stoi tak nic nie robiąc, proszę o pomoc.

Powinien pojawić ci się kamienny strażnik w tym tunelu.

Tylko że ja już wcześniej tam poszedłem... ;-;
Tzn. wcześniej sobie chodziłem i pojawił mi się gdy nie byłem z Diego, a teraz się nie chce ruszyć.
Jeśli ktoś do nas zagada w nieodpowiedniej chwili podczas oprowadzania z Ke'rethem (np. zagada do nas przed tym, jak miał zagadać do nas Ke'reth), to "zadanie" (bo nie ma go w dzienniku) się buguje i nie da się go skończyć.

Obczajcie jeszcze raz wszystkie warunki.
 

piwodex

piwodex

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ja mam pytanie czy to bug czy tak ma być? Oddaję list od Hagena Saturasowi w domu uzdrowicieli, wracam do Hagena by zaliczył mi zadanie (bo staram się dołączyć do palladynów) ale on nic nie mówi, jest tylko jedna kwestia dialogu do wybrania "A co z tą plagą beliara?"
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch

Tizgar

Błędy, bugi
#14 2014-05-11, 02:48(Ostatnia zmiana: 2014-05-11, 04:20)
1. To co pisał juz Werewolf czyli sprawa ze złotem jako nagroda z areny fakt pasuje to poprawić chociaż amulet jest duzo lepsza nagroda :P
2. hmm Ke'reth ma robniety dialog, kończy się patrol to nawet nie jest misje ( bo i chyba misja nie powinna być ) gadam na temat tego ze chce dołączyć do obozu on mi mówi ze już należę do innego (a tylko questa na dołączenie do paladynów mam, ostateczna decyzja nie podjęta logiczne) co jest nieprawda i ofc daje questa na dołączenie do najemników orków wszystko jest ok tylko jego dialog jest nielogiczny :P
3. Gdy spytamy Tempaka ( Temp-shak ) o zwiększenie naszej mocy magicznej to kwestia jest ale bez dubingu :P
4. Handlarze w obozie orków cierpią na dziwna przypadłość znana z MT ( Kereth ) otóż za każdym naszym zapytanie o towary ich towary się pwielaja o +1  :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
A ja mam pytanie czy to bug czy tak ma być? Oddaję list od Hagena Saturasowi w domu uzdrowicieli, wracam do Hagena by zaliczył mi zadanie (bo staram się dołączyć do palladynów) ale on nic nie mówi, jest tylko jedna kwestia dialogu do wybrania "A co z tą plagą beliara?"

Spoiler
Jak Hagen daje ci list do Saturasa to masz mu go przekazać (nie otwierać listu bo zadanie będzie niezaliczone) następnie jak dasz Saturasowi to musisz odczekać chyba jeden dzień i Saturas da ci list dla Hagena. Dzień bądź kilka godzin coś takiego (najlepiej się przespać).

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Kiedy instaluje Złote Wrota jest ok, wszystko działa. Kiedy instaluje dubbing to, gdy odpalam moda to inicjuje się w nieskończoność, aż w końcu występuje błąd vdfs.ini czy jakoś tak. Co robić, bo mam nadzieję na grę z dubbingiem? :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jaki masz system windows? Masz czystego Gothica II NK? Przy instalacji najpierw moda potem dubba (nie odwrotnie) podawałeś odpowiednią ścieżkę?

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Win 7, nie nie mam czystego NK, ale to nie powinno chyba przeszkadzać, najpierw mod potem dubbing, tak podałem. Sądzę, że wina jest po stronie pliku ini, ale pobieżnie go sprawdzając nic złego nie znalazłem. Możecie mi posłać Wasz plik ini z moda? Spróbuję nadpisać pliki.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Zauważyłem sporo błędów w interpunkcji :lol2:
A z poważnych:
1. Jak wyciągnę kuszę w obozie orków to orkowie mówią do mnie ludzkim głosem "Schowaj broń" :F
2. Po pobiciu Karrasa dla Sandry (quest z pancerzami) atakuje mnie on za każdym razem, kiedy mnie zobaczy. Nie wiem, czy to bug, ale to bardzo uciążliwe i trochę bez sensu.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry