Błędy, bugi 48900 313

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 48900

Odpowiedzi 313

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Większości nie wywala. Skoro i w CZ ci wywalało to pewnie coś z Gothicem i błędami z modami innymi słowy jak masz Viste: współczuje.

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty176
Propsy26
  • Użytkownicy
Zmniejsz ustawienia graficzne do średnich jak radził tizgar czyli tekstury na połowe, zasięg widzenia 180 i zanikanie przedmiotów 140.
Możesz także powyłączać bajery w ustawieniach zaawansowanych(?) i odpalać moda z uprawnieniami admina i zgodnością win xp.

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Ponawiam pytanie.

Jest jakiś sposób, żeby Diego dalej się ruszył z tunelu? Czy na prawdę trzeba od nowa zacząć grę? :/ 

Druga sprawa, jeśli Saturas nie pisze nam listu, mimo, że odczekałem odpowiednią ilość czasu to bug? Czy też coś po drodze źle robię? 

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty176
Propsy26
  • Użytkownicy
Musisz wczytać, rozpocząć grę chyba ;x.Sentarion napisał, że to bug.
Czy 10lv w pierwszym rozdziale przed dołączeniem do gildi jest ok?
Gdzie jest garond  kiedy  nie stoi obok hagena ?

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Musisz wczytać, rozpocząć grę chyba ;x.Sentarion napisał, że to bug.
Czy 10lv w pierwszym rozdziale przed dołączeniem do gildi jest ok?
Gdzie jest garond  kiedy  nie stoi obok hagena ?

Krystian zapewne dałeś mu bez więc on jest za obozem paladynów znajdziesz go w ruinach i nie jest to bug jeśli tego to dotyczy.

Xan

Xan

Angielska wersja Złotych Wrót
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Angielska wersja Złotych Wrót

Xan
Angielska wersja Złotych Wrót

Błędy, bugi
Gra wywala mi się średnio po 1-2 godzinach grania zawsze podczas rozmowy z jakimś NPC'em. Nie ma żadnej reguły. Po prostu z kimś rozmawiam i nagle jest freez. Wówczas grę wyłączam przez menadżera, odpalam i można grać dalej.

Zauważyłem też kilka błędów interpunkcyjnych. Jeden z orków ma podczas rozmowy zdublowaną instrukcję "KONIEC".

Dodatek naprawdę świetny. Zadania są bardzo przyjemne, czuję się klimat staro-gothicowy. Za dubbing dałbym takie mocne 8/10. W szczególności miło słucha się kobiecych ról. :)

M36

M36

Użytkownicy
posty75
Propsy18
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Ustawiłem modele, tekstury i widok na połowe maksymalnych, nic nie dało gre dalej wywala najcześciej podczas rozmowy. (wszystko mam aktualne sterowniki itp.)

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty176
Propsy26
  • Użytkownicy
Jak zaliczyć zadanie z szczurami od garonda skoro je wcześniej wybiłem ? lub czy jest możliwość żeby znikło ono z listy zadań.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Jak zaliczyć zadanie z szczurami od garonda skoro je wcześniej wybiłem ? lub czy jest możliwość żeby znikło ono z listy zadań.

Pogadaj z nim jeśli je wybiłeś. Jeśli nie masz dialogu upewnij się kilka razy, że wybiłeś WSZYSTKIE szczury xD

Hoshpack

Hoshpack

Użytkownicy
posty58
Propsy2
  • Użytkownicy

Hoshpack

Błędy, bugi
#49 2014-05-11, 16:27(Ostatnia zmiana: 2014-05-11, 16:35)
Jak rozmawiałem z apollosem o nauce energi magicznej chciałem sie nauczyć ale niechcący kliknołem koniec nie ucząc się many i dalej nie chce uczyć chociarz nie uczyłem sie wcześniej od niego

Post połączony: 2014-05-11, 16:35
Niektóre  stwory uciekają mi  :blink:

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty3738
Propsy979
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wywalać zawsze będzie niezależnie od sprzętu bo to jarek :P
Ustawienia ktore gwarantuja nam w miare plyna gre przez 3-4 godziny po tym czasie i ta bedzie frezz to:P

Tekstury tak mniej więcej 8/10
Modele 5/10

Zasięg 160%
Zanikanie obiektów 120%

Tam jak ktoś chce może se dodatkowe bajery pozmieniać maja już niewielki wpływ, na takowych ustawieniach mod działa w pełni poprawnie max do 4h potem jest frezz i znowu 4h spokoju jeśli komuś to nie pomoże to ma za slaby sprzęt lub zasyfiony komp

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

PC
Spoiler
I7 4770K 3,5 Ghz 4R/8W ( Oc 4.6GHz ) + Macho B/W
MSI Z87 GD65 Gaming Dragon Edition
MSI GtX 780Ti Gaming Dragon Edition TwinFrozr 3GB
Corsair Venegance Pro Series 2x 8GB CL9 1600Mhz DDR3
Wd Caviar Blue 1TB
Corsair CS Series Modular 650W 80+ Gold
Zalman Z9 U3

Gwynbleidd

Gwynbleidd

Użytkownicy
posty189
Propsy75
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Gwynbleidd

Błędy, bugi
#51 2014-05-11, 18:20(Ostatnia zmiana: 2014-05-11, 18:34)
U szamana nie mam opcji dialogowej, aby oddać posążek beliara. Tak, mam go w ekwipunku.

Dobra, miałem save'a zanim zdobyłem posążek i okazało się, że nie spotkałem tego orka, co nas ma zaczepić (za 1. razem poszedłem od razu do szamana na skos, a nie drogą). I jak gada się z tym deklem, to są dwa "KONIEC". Jak wybierzemy 1. to gościu stoi i nic nie robi, jak wybierzemy ten na dole (możemy cały czas do niego zagadać) to wówczas nas atakuje.

M36

M36

Użytkownicy
posty75
Propsy18
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Wywalać zawsze będzie niezależnie od sprzętu bo to jarek :P
Ustawienia ktore gwarantuja nam w miare plyna gre przez 3-4 godziny po tym czasie i ta bedzie frezz to:P

Tekstury tak mniej więcej 8/10
Modele 5/10

Zasięg 160%
Zanikanie obiektów 120%

Tam jak ktoś chce może se dodatkowe bajery pozmieniać maja już niewielki wpływ, na takowych ustawieniach mod działa w pełni poprawnie max do 4h potem jest frezz i znowu 4h spokoju jeśli komuś to nie pomoże to ma za slaby sprzęt lub zasyfiony komp

Mam mocnego pc a nawet na takich ustawieniach co 5 minut przy rozmowach crash.

MagWody

MagWody

Użytkownicy
posty5
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam buga na arenie. Jeśli walcze z kimś, to nagle kazdy sie na niego rzuca i go morduje (pierwsze 3 walki) pozniej przy uzyciu kodow i ozywieniu tych osob jak wygram te walki są pierwsze "poważne" gdy tylko uderze przeciwnika to walka jest zakonczona z powodu niby, że uciekłem z areny. Nie wiem co jest grane 

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty384
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U mnie wszystko na maxa 0 freezow grałem okolo 5-6 h :P Może inne sterowniki do kart graficznych pościągajcie lub system postawcie od nowa. Jak coś to ja używam win7 64 bit ultimate, wszystko działa płynnie, 0 bugów marvinow itd. Wszystko dopracowane i działa jak należy, świetny mod 10/10. Zacznijcie od nowa bez marvina, czytając jednocześnie dialogi i dziennik, bugi znikną.  :lol2:

Dragon122

Dragon122

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witajcie mam problem ponieważ w lewym górnym rogu mam fragment okna i nie mogę sie tego pozbyc w dodatku nie działają mi opcje gamma itp oraz gra mi powoduje czasami lagi chociaż sprzęt mam dobry.
SS
http://zapodaj.net/6780e6f3e114f.png.html

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty3738
Propsy979
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
2 bugi logiczne

- Pogadałem sobie z bandytami o tabliczce no i wracam se do argosa ale tak z głupka zagadałem do christian i bum normalnie zdaje mu raport z chaty argosa mimo ze tam jeszcze nie bylem i nie widziałem tych trupów
- Garond jak narazie nie zleca mi zadnego zadania ale szczury tam wybiłem już na początku gry bo mi zawadzały no i teraz idę do garonda i ofc quest autocomplete ba żeby tylko dodatkowo jeszcze mi mówi ze dziękuje za bez wtf i daje poparcie i potka + 3 do siły znowu autocomplete questa którego nawet nie dostałem :P

W pierwszym przypadku wczytałem i zrobilem jak nalezy w 2 olałem na razie sprawę poczekam aż normalnie garond zleci questy :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

PC
Spoiler
I7 4770K 3,5 Ghz 4R/8W ( Oc 4.6GHz ) + Macho B/W
MSI Z87 GD65 Gaming Dragon Edition
MSI GtX 780Ti Gaming Dragon Edition TwinFrozr 3GB
Corsair Venegance Pro Series 2x 8GB CL9 1600Mhz DDR3
Wd Caviar Blue 1TB
Corsair CS Series Modular 650W 80+ Gold
Zalman Z9 U3

diego1121

diego1121

Użytkownicy
posty131
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Problem z zadaniem od Garonda o wybicie szczurów. Zabiłem wszystkie wcześniej przed tym jak dał mi to zadanie. Teraz gdy dał mi je to nic nie moge zrobić.... Zadanie aktywne a z nim żadnego dialogu nie ma.

Ghoostek

Ghoostek

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja mam mianowicie takiego  buga:
Gram orkowym najemnikiem i mam questa żeby dostać się do obozu piratów. Płacę dla Borysa i wchodzę (w  pirackiej zbroi) jednak wszyscy mnie atakują. Wcześniej nie wchodziłem do obozu. Nie chcę rozpoczynać nowej gry ponieważ grałem już dobre 4 godziny. 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty500
Propsy806
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Jak na razie największym bugiem są zawieszający się kompani/ludzie za którymi mamy iść. Tak zawiesił mi się Fernando, Diego i Ke'reth. Pomaga tylko wczytanie zapisu sprzed rozmowy.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry