[G2NK] The Vulcano Quest v1.1 Dubbing PL 19382 16

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 8.09.2013 roku

Wyświetleń 19382

Odpowiedzi 16

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

[G2NK] The Vulcano Quest v1.1 Dubbing PL
2013-09-08, 20:45(Ostatnia zmiana: 2023-06-11, 12:07)
Witam. Pragnę przedstawić dubbing PL do jednej z modyfikacji Gothica II NK pt "TheVulcanoQuest". Jak wiemy TheVulcanoQuest, doczekało się spolszczenia ze strony Senatariona, lecz zabrakło dubbingu. Jak widać dubbing już jest i można cieszyć się pełną polską wersją językową moda ;)

Fabuła modyfikacji:

Modyfikacja przedstawia historię młodego chłopaka Lariusa, wypływa on łodzią w poszukiwaniu pomocy. Jego ojczystej wyspie zagraża wybuch wulkanu. Udaje mu się dotrzeć do innej wyspy, zamieszkanej przez najemników i magów wody. Czy uda się mu nakłonić ich do pomocy?

Cechy:
  • zupełnie nowy świat
  • nowe pomysły
  • 21 NPC-ów, dwie gildie
  • czas gry - około 2 godziny

Screeny:

Spoiler








Dubbing PL:

Larius (Główny Bohater) - Menthor7890
Gustav - iron06
Jeff - nouwak
Jerry - XPemuX
Greg - Mchuable
Samiel - Smolo
Badok - Menthor7890
Richard - Miczki
Paul - Koz'i
Mika - Krotock
Horst - KasztanyNaPolu
Julius - rewolwerow
Gerd - Mchuable
Frank - nouwak
Patrick - mkkuc
Felix - Arkadikuss
Anna - Phea
Komo - Kuba09
Erik - Ogrodnik
Uthar - CDDZeo
Enrico - sawik

DOWNLOAD:



Adnotacja: Modyfikacja została stworzona przez niemieckiego moddera o pseudonimie "Undeadmodder-Modteams", a na polską wersję przetłumaczył Sentarion (wtedy Brat Xardasa). Dubbingiem polskim zająłem się ja, w roku 2013.

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No własnie czekałem juz dawno na dubbing do tego moda wreszcie się doczekałem :d 
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
No to teraz masz okazję :D

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Świetnie, że powstał ten dubbing :)

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Dzisiaj pobrałem i przed chwilą ukończyłem moda, zajął mi jakieś półtorej godziny bo zaglądałem gdzie się tylko da. Nawet przyjemnie się grało, chociaż zadania były proste i w większości polegały na podaj pozamiataj. Sama fabuła taka sobie, na maluteńkiej wysepce osiedliło się 6 magów i 6 najemników, na totalnym zadupiu gdzie po prawdzie nic niema. Rozumiem pustelnika który tam żyje, chciał uciec od wszystkiego więc znalazł tam nowy dom, rybak i Richard też ujdą.  Dodatkowo po co rozwijać postać w tym modzie (prócz siły i kowalstwa) skoro.. tam najpotężniejszy przeciwnik to demon ? demon który budzi się co 250 lat, jest tak potężny że z łatwością może zabić wszystkich magów, a koniec końców  po 6 uderzeniach mieczem i składa się jak scyzoryk. Poza tym znalazłem ( przez przypadek ) pancerz łowcy smoków, więc gobliny czy trzy wilki straszne nie były nawet jak na 2lvl.
A co do dubbingu to dobra robota, najlepszy głos z postaci miał Felix, reszta ujdzie w tłumie. 

 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Okej spoko lecz jak chyba wiesz to nie jest moja modyfikacja ja robiłem do tego dubbing a Senatarion (kiedyś znany jako brat Xardasa) wykonał polskie napisy. 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Wiem o tym  :)
Ja tylko napisałem co sądzę o samej modyfikacji. Dubbing sam w sobie nie jest zły, a w napisach zero błędów. 
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ja mam problem bo doszłem do momentu gdzie nikt nie ma mi nic do powiedzenia też znalazłem zbroje Ł.S zdziwiłem się :)

A zostałem na momęcie jak mi typ Paul powiedział ,że jestem gotowy ale musze pogada z Felixem o jakiejsc Kamiennej tabliczce i nikt nie ma opxji dialogowej a oddałem felixowi tą Tabliczke :>
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dawno grałem - odprawiłeś ten rytuał z demonem?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Hmm, też grałem dość dawno i zbytnio nie pamiętam. Aczkolwiek każdego questa da się przejść, było to testowanie wielokrotnie ;)

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czyli coś zjebcyłem :>>>> Zagram se od nowa...ale to potem bo Teraz chce ponownie wziąsc się za CzasZ.
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
zacząłem grac w tego moda i jak na produkcje z 2007 to fajnie zrobiony. Fajna, dopracowana wyspa.
 

gerard546

gerard546

The Modders
Pisarz Poradników
posty48
Propsy8
ProfesjaGracz
  • The Modders
  • Pisarz Poradników

gerard546
The Modders

Gothic II - The Vulcano Quest Dubbing PL
#12 2016-02-07, 14:01(Ostatnia zmiana: 2016-02-07, 17:04)
Chyba coś zepsułem. Wykonałem wszystkie zadania. Zostało mi tylko: " Przyjęcie" i "Wyspa". Nikt nie ma żadnej nowej kwestii dialogowej, a Uthar (mag wody) ma tylko "Kim jesteś?". Od Anny też nie dostałem żadnego zadania.


@down. Ogarnąłem. Musiałem sobie wykuć miecz żeby ruszyło.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Chyba coś zepsułem. Wykonałem wszystkie zadania. Zostało mi tylko: " Przyjęcie" i "Wyspa". Nikt nie ma żadnej nowej kwestii dialogowej, a Uthar (mag wody) ma tylko "Kim jesteś?". Od Anny też nie dostałem żadnego zadania.

Wątpię. Na pewno jest coś do zrobienia, w tej modyfikacji bugi zazwyczaj nie występowały. Popróbuj lub ewentualnie prześlij zapis to to sprawdzę i powiem Ci co dalej.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Modyfikacja udostępniona na platformę Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Damianut_Gladiator

Damianut_Gladiator

Użytkownicy
posty23
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
The Vulcano Quest v1.1 Dubbing PL


Wykonałem patch odblokowujący możliwość dołączenia do Magów Wody. A także (uwaga spoilery):
  • handlarze mają odblokowany asortyment
  • w trakcie misji z poszukiwaniem miejsca do spania dla Richarda, handlarze mają w sprzedaży jedzenie dla niego
  • nagrodę od Felixa za zabicie demona otrzymuje się w każdym przypadku (także, jeśli przed zabiciem powie się Felixowi, że pomogło się wszystkim magom)
  • dodałem doświadczenie za rozmowę z demonem
  • wprowadziłem parę zmian w dialogach, by było jak najmniej wypowiedzi bez dźwięku
  • gracz jest informowany, kiedy decyduje, że zostanie najemnikiem, a kiedy magiem (ma to miejsce niemal na samym początku)
  • można zacząć nową grę, po ukończeniu moda (dotychczas gracz był zablokowany w dialogu po rozpoczęciu)

Mod należy zainstalować poprzez wypakowanie paczki do folderu z Gothic II: Noc Kruka:

Dysk Google
Mediafire
 
Tłumaczenie modyfikacji do Gothica na smartfonie: Weblate.

Chcesz przetłumaczyć modyfikację, której nie ma na liście projektów Weblate? Skontaktuj się z administratorem (auronen na Discord).

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry