OTO ZIEMIA 199125 989

O temacie

Autor Smolo

Zaczęty 19.03.2013 roku

Wyświetleń 199125

Odpowiedzi 989

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
To są kurwa faceci? xDDDDDDDDDDDDDDDD
Powątpiewam, brzmi jakby wpierdalał estrogen
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak by ktoś nie wiedział, dzisiaj zmarł Stephen Hawking, twórca teorii powstania wszechświata.



 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Właśnie miałem o tym pisać. Jedna z większych, moim zdaniem, strat ludzkości.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Niech mu ziemia lekką będzie
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten
Gry (themodders@telegram)

OTO ZIEMIA
Niech mu ziemia lekką będzie
Raczej kosmos .
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny

Zireael

OTO ZIEMIA
#965 2018-03-14, 19:30(Ostatnia zmiana: 2018-03-14, 19:38)
Nie można mu odmówić wielkiego umysłu, ale mimo wszystko nie zgadzałem się z niektórymi jego poglądami, jakie umieścił w swojej pierwszej książce ,,Krótka historia czasu".
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Niech mu ziemia lekką będzie
Raczej kosmos .
Kosmos a dokładniej przestrzeń między planetami i gwiazdami nie waży nic
To co napisałem to stare powiedzenie a dla mnie i pewnie dla samego Hawkinga bardziej by pasowało niż aby powiedzieć żeby wstąpił do nieba i przekroczył jego bramy(był agnostykiem)
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/x-prize-zaplaci-miliony-dolarow-za-telerobota

Cytuj
Nowa technologia daje ogrom możliwości. Nie jesteśmy w stanie nawet ich wszystkich wymienić. Sterowane z odległości setek czy tysięcy kilometrów maszyny mogą np. pracować w bardzo niebezpiecznych warunkach, które stanowiłyby zagrożenie dla życia człowieka. Przykładem może tu być zniszczona elektrownia atomowa Fukushima, czy też konflikt zbrojny. Telerobotyka z całą pewnością odmieni nasz świat.

Mam nadzieję, że te maszyny się nie zbuntują xD
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Czarnoksiężnik z Angmaru

Czarnoksiężnik z Angmaru

Użytkownicy
Nowy Aryabhata
posty48
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nowy Aryabhata
Nie przesadzajcie z Hawkingiem. Prawda, był inteligentny, ale uznawanie go za wszech geniusza to przesada.  Nie można go przyrównywać do Newtona, czy Einsteina, bo niektórzy na siłę robią z niego kogoś kim on nigdy nie był.  Swoją sławę zawdzięcza nie temu, że był geniuszem nauki, a temu, że mimo choroby nie poddał się i osiągnął coś w życiu, oraz temu, że napisał książkę  popularnonaukową, która zdobyła ogromne uznanie. I za to szacun dla tego uczonego. Ale nie piszcie, że to jedna z największych strat dla ludzkości, bo to przesada. Szanujmy go, ale nie róbmy z niego kogoś kim nie był. On nie był drugim Isaacem Newtonem, jego śmierć choć smutna, to wywołała jedynie straty emocjonalne(współczucia dla bliskich) oraz stratę w postaci zaniku znanego popularyzatora nauki.   Strata dla samej nauki  to była, gdy umarł Albert Einstein, Isaac Newton, Leonhard Euler, Aryabhata, Brahmagupta.
Dla tych uczonych to "nawet niebo płakało" gdy umarli. A żeby nie było, że ktoś pomyśli, że nie lubiłem tej postaci, tylko przez wzgląd, że skrytykowałem część jego fanów.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
https://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/brytyjski-sad-podjal-decyzje-ws-alfiego-4556.html
Co się dzieje z ludźmi
W tej Anglii to naprawdę zbydlęcenie i debilizm
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Słuchajcie, ja rozumiem, że z perspektywy trzeciej osoby może to wyglądać, jak wyglądać, ale naprawdę chcecie tutaj kogokolwiek osądzać? Bez jakiejkolwiek wiedzy medycznej i sytuacji? Bo równie dobrze może być tak, że dalsza "terapia" proponowana przez Włochy w rzeczywistości tylko zapewni chłopczykowi więcej cierpienia, a żyć i tak nie będzie. Naprawdę, to śliska sprawa i trudno to oceniać.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Słuchajcie, ja rozumiem, że z perspektywy trzeciej osoby może to wyglądać, jak wyglądać, ale naprawdę chcecie tutaj kogokolwiek osądzać? Bez jakiejkolwiek wiedzy medycznej i sytuacji? Bo równie dobrze może być tak, że dalsza "terapia" proponowana przez Włochy w rzeczywistości tylko zapewni chłopczykowi więcej cierpienia, a żyć i tak nie będzie. Naprawdę, to śliska sprawa i trudno to oceniać.
Odłączyli dziecko od aparatury oddychał sam
Sędzia który wydał wyrok to entuzjasta małżeństw jednopłciowych i jest współautorem książki na ich temat
Inna sprawa że był już podobny przypadek tylko dzieciaka przyjęło USA i nawet Trump chyba się wypowiadał
Też chcieli wtedy pozwolić dziecku umrzeć
Podmiana populacji to coraz bardziej realna możliwość, co się z tą Europą
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Sędzia który wydał wyrok to entuzjasta małżeństw jednopłciowych i jest współautorem książki na ich temat
A to ma ze sprawą jaki związek? Czy po prostu Ci to przeszkadza, że osoby o innych poglądach od Twoich robią coś sensownego w swoim życiu? :)

Cytuj
Odłączyli dziecko od aparatury oddychał sam

No i dobrze, ale to nie znaczy, że dziecko przeżyje dłużej.

Cytuj
Podmiana populacji to coraz bardziej realna możliwość, co się z tą Europą

A tego to ja nawet komentować nie będę xD Ty faktycznie masz coś nie tak z tą głową. Mam nadzieję, że Twoje dzieci pohajtają się z Ukraińcami :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Sędzia który wydał wyrok to entuzjasta małżeństw jednopłciowych i jest współautorem książki na ich temat
A to ma ze sprawą jaki związek? Czy po prostu Ci to przeszkadza, że osoby o innych poglądach od Twoich robią coś sensownego w swoim życiu? :)

Cytuj
Odłączyli dziecko od aparatury oddychał sam

No i dobrze, ale to nie znaczy, że dziecko przeżyje dłużej.

Cytuj
Podmiana populacji to coraz bardziej realna możliwość, co się z tą Europą

A tego to ja nawet komentować nie będę xD Ty faktycznie masz coś nie tak z tą głową. Mam nadzieję, że Twoje dzieci pohajtają się z Ukraińcami :P
A może odniesiesz się do tego że to nie pierwszy taki przypadek
Teraz nie zainterweniował wuj Sam to dziecko umrze?
Ktoś kiedyś coś pierdział o Ad Personam hmmm

 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No, ale co mam się odnieść, jak po prostu nie wiem jak? Nie mam pojęcia o tamtej sytuacji, napisałeś to dość szczątkowo, nie znamy wyników leczenia, więc co ja mam powiedzieć? Jakbym wiedział, co robią i jak robią to bym się do tego tak odniósł?

Ale to nie jest Argunemtum Ad Personam, moje uwagi co do Ciebie nie są na temat poruszonego tematu, tylko tego, że swoimi postami kierujesz się jakąś wykształconą formą nienawiści do innej osoby, bo ktoś ma inne pochodzenie/seksualność czy co tam jeszcze.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
No, ale co mam się odnieść, jak po prostu nie wiem jak? Nie mam pojęcia o tamtej sytuacji, napisałeś to dość szczątkowo, nie znamy wyników leczenia, więc co ja mam powiedzieć? Jakbym wiedział, co robią i jak robią to bym się do tego tak odniósł?

Ale to nie jest Argunemtum Ad Personam, moje uwagi co do Ciebie nie są na temat poruszonego tematu, tylko tego, że swoimi postami kierujesz się jakąś wykształconą formą nienawiści do innej osoby, bo ktoś ma inne pochodzenie/seksualność czy co tam jeszcze.
Prędzej niechęć niż nienawiść
Nad interpretujesz
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Słuchajcie, ja rozumiem, że z perspektywy trzeciej osoby może to wyglądać, jak wyglądać, ale naprawdę chcecie tutaj kogokolwiek osądzać? Bez jakiejkolwiek wiedzy medycznej i sytuacji? Bo równie dobrze może być tak, że dalsza "terapia" proponowana przez Włochy w rzeczywistości tylko zapewni chłopczykowi więcej cierpienia, a żyć i tak nie będzie. Naprawdę, to śliska sprawa i trudno to oceniać.

Ale to nadal nie odbiera rodzicom prawa do walki o życie dziecka. Z jakiej córka rybaka paki sąd brytyjski zabrania rodzicom i skazuje dzieciaka na śmierć? Odłączyli od aparatury, miał umrzeć po minucie a po 20 godzinach nadal żyje! Teraz chcą mu wpakować substancje które podaje się więźniom skazanym na egzekucje. I to jest ten córka rybaka zachód, na który kiedyś Polacy patrzyli z nadzieją? Jeżeli to jest ,,postępowa", ,,normalna" i świetna cywilizacja to ja wole córka rybaka chatki z gówna i życie w buszu razem z dzikimi plemionami.

Ah, zapomniałem wspomnieć - mało tego to skurwysyńskie bydlaki postawiły przy łożku dzieciaka kilku policjantów, żeby przypadkiem rodzicom nie zachciało sie go ratować. Taki zachód niech kurwa ginie, bo na nic więcej nie zasługuje.


Cytuj
Cytuj
Sędzia który wydał wyrok to entuzjasta małżeństw jednopłciowych i jest współautorem książki na ich temat
A to ma ze sprawą jaki związek? Czy po prostu Ci to przeszkadza, że osoby o innych poglądach od Twoich robią coś sensownego w swoim życiu? :)

Tacy ludzie zazwyczaj mają spierdolone spojrzenie także na inne rzeczy. Powoli odczłowieczają płód, mówiąc, że to nie człowiek. Teraz odczłowieczają kilkulatka - co to dla nich za różnica? I jeden i drugi nie mówi, jeden i drugi się nie obroni. Pierdolone zwierzęta, a nawet gorzej bo zwierzęta mają więcej współczucia i troski niż te bydlaki co mundury SS powinni nosić.

EDIT: jeszcze dodam, że breivik i inne skurwysyny, mordercy i najgorszy sort człowieka siedzą sobie w wygodnych celach, mają więcej ode mnie, od Was czy od kurwa bogatych ludzi, a małego dzieciaka skazują na śmierć.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@CzlowiekGejzer widzisz? @Werewolf opowiedział o wiele więcej o sytuacji, a nie rozpisał się bardziej od Ciebie.

@Werewolf to jest tylko w bardzo dużym stopniu generalizowanie. Wiadomo, że są ludzie, którzy wyznają takie poglądy, ale spotkasz je i u białych hetereoseksualnych mężczyzn, jak u i czarnych homoseksualnych. To, że ktoś jest homo/hetero nie sprawia, że od razu ma jakie ma poglądy, więc to też argument od dupy strony.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
Degradacja Europy, to wszystko się łączy z nowoczesną liberalną myślą współczesnych "władców".
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
@Werewolf to jest tylko w bardzo dużym stopniu generalizowanie. Wiadomo, że są ludzie, którzy wyznają takie poglądy, ale spotkasz je i u białych hetereoseksualnych mężczyzn, jak u i czarnych homoseksualnych. To, że ktoś jest homo/hetero nie sprawia, że od razu ma jakie ma poglądy, więc to też argument od dupy strony.


Ogólnie, w teorii masz racje - to, że ktoś ma zjebany pogląd na sprawę A nie znaczy, że na sprawę B będzie miał równie zjebany pogląd. Natomiast jak pokazuje w praktyce lewactwo, wszystko jest możliwe.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry