Różne 147011 670

O temacie

Autor

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 147011

Odpowiedzi 670

bovver
  • Gość

bovver
Gość

Różne
2008-01-21, 21:54(Ostatnia zmiana: 2008-01-24, 15:47)
Może i by się przydał, taki temat, jak był na starszym forum. Możecie tu publikować swoje projekty.
 

Molka

Molka

Użytkownicy
posty19
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No to może ja zacznę. :)  Postanowiłam poprawić nieco moją (starą już z resztą) pracę. Pomyślałam, że przyda mi się jak będę składać papiery na studia. Tak wiem, taka typowo babska, ale to forum jest zdominowane przez płeć męską, więc macie urozmaicenie hehehe. ;)
http://trapped-in-amber.deviantart.com/art...ed-you-47978783
Mam jeszcze inną koncepcję tych chmur, ale na razie nie chce mi się kombinować...może jakieś sugestie? :D
Dla porównania, stara wersja:
http://i69.photobucket.com/albums/i77/molk...n-Amber_old.jpg
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Ja tam się nie znam, ale mi się podoba, tylko takie za bardzo bajkowe.

Ja zapodam swoją prackę (taka prosta):
http://www.uploader.pl/?d=3E801E8A1

Sorki, że nie wrzuciłem na hosting obrazków. Plik jest za duży (ponad 3 MB :P ), a i tak jest w formacie .JPG.
 

MWL

MWL

Użytkownicy
posty205
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Molka, zawsze miałaś talent :P  Piękna grafika, chociaż to serce mi sie nie za bardzo podoba jest jakieś takie dziwne... Dekster nie dało się tego obrazku gdzie indziej zamieścić :P  muszę czekać 30 sekund i i tak mi nie działa :P
 
Tworzymy  aplikacje internetowe i strony internetowe. Jesteś grafikiem? Napisz do nas - szukamy najlepeszych ;)

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Sorki, że nie wrzuciłem na hosting obrazków. Plik jest za duży (ponad 3 MB :P ), a i tak jest w formacie .JPG.

kompresja! -,-
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
A jak to skompresować? Spakować w WinRAR?
 

jagieł

jagieł

Użytkownicy
posty35
  • Użytkownicy

jagieł

Różne
#6 2008-01-25, 13:11(Ostatnia zmiana: 2008-01-25, 13:11)
Przy zapisywaniu jako JPG w np. Photoshopie, możesz wybrac sobie stopien kompresji. Wybierz powiedzmy 80% - obraz będzie no można powiedzieć taki sam* a będzie o wiele mniejszy.


*Oczywiście jakość będzie pogorszona ale gołym okiem trudno to zauważyć.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444

Retsked

Różne
#7 2008-01-25, 13:13(Ostatnia zmiana: 2008-01-25, 13:26)
No i ja zawsze zapisuje na 100%, ale dobra, postaram się zmniejszyć. Zaraz zapodam.

EDIT1: Nie mogę zapisać w formacie .JPG :P .
EDIT2: Dobra, poradziłem sobie:
http://zapodaj.net/images/48989456.png
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Molka, szczerze przyznam że stara wersja bardziej mi się podoba. Jedynie kościoskrzydła przerzuć z nowej do starej i będzie idealnie. Wolę grafikę taką właśnie bardziej wektorową, niż porozmywaną, "realistyczną". No i serce takie zwykłe, że aż to kłuje w oczy.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Molka

Molka

Użytkownicy
posty19
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki za opinie. :D  Postaram się jeszcze to i owo poprawić, ale nie wiem czy będzie mi się chciało. :P  Kyro, mi właśnie stara wersja się nie podoba, po prostu widać, że moje umiejętności graficzne stały na bardzo niskim poziomie (nie, żeby teraz stały na wysokim hehe). Wolisz grafikę wektorową? Hmm niedługo skończę pewien projekt, powiedzmy, "wektorowy", chociaż to nie jest typowa wektorowa praca. Nie sądzę jednak, żeby ci się spodobało, właśnie przez tą "bajkowość", którą widać w mojej twórczości. :D  Ale zamieszczę i tak, co mi tam.
P.S Czy admini przewidują może dodanie galerii osobistych? :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
P.S Czy admini przewidują może dodanie galerii osobistych? smile.gif

Może nie jestem adminem ale moim zdaniem przy obecnym stanie rzeczy nie warto się rozdrabniać. Dwade na forum od dawna szału nie wywołuje tak więc wystarczą te 2/3 tematy generalne.
 

Creenthe

Creenthe

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
 
Nie jestem ciekawy,jak wygląda niebo,pewnie nigdy tam nie dotrę...

Złote Wrota Team


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
wtf? pokaz sam render
 

Creenthe

Creenthe

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Cytat: TH link=topic=19157.msg1665#msg1665 date=Jan 27 2008, 19:00\'
wtf? pokaz sam render
http://planetrenders.net/renders/albums/us...2silentape6.png
;)
 
Nie jestem ciekawy,jak wygląda niebo,pewnie nigdy tam nie dotrę...

Złote Wrota Team


bovver
  • Gość
wiecej krwi, dymu, oraz popraw konstrast, mozna tez sie pobawic gradient mapa, pozdrawiam ;)

PS : tut tez nawet :)
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Witam,
zrobiłem projekt okładki płyty. Chciałbym się zapytać czy estetycznie to wszystko dobrze wyląda. Aha, proszę nie wypominać prostoty, bo taka ta okładka miała być.
Oto ona:
http://img91.imageshack.us/img91/32/kopiadreamerion2hx8.jpg
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Mi się podoba. Trzyma klimacik, tylko trochę te napisy rozmazane są.
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Też nie byłem pewien tych napisów. Jeszcze pokombinuję. A rozmazałem trochę, bo chciałem, żeby przy powiękaszaniu obraz nie wyglądał za bardzo pikselowato.
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold

Dreamerion
RaveN Studio

Różne
#18 2008-01-27, 20:31(Ostatnia zmiana: 2008-01-27, 20:31)
Kurna, zdublowało. Niech ktoś usunie tego posta.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
brzydkie.

http://www.digart.pl/przegladaj/26/designs/okladki_cd.html - pooglądaj, może wpadniesz na coś ciekawego.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry