Cyberpunk 2077 43563 140

O temacie

Autor Cedric

Zaczęty 10.01.2013 roku

Wyświetleń 43563

Odpowiedzi 140

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Trailer okej, ale spore rozczarowanie. Raz, że jednak prawdopodobnie zmiana koncepcji nastąpiła i zamiast bycia badass policjantem z teasera, mamy jakiegoś dream-type'a, to jeszcze jest zanadto kolorowo jak na Cyberpunk. Już nie mówiąc, że za dużo akcji za dnia a mało w nocy, gdzie wyglądałoby to o wiele lepiej.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie o taki Cyberpunk nic nie robiłem.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Chyba nie o to chodziło, takie mam wrażenie ze pierwotna wizja została zastąpiona tym ze gra musi przypomina GTA i no w sumie dajmy hakowanie z Watch Dogs, to miało bazować chyba na czymś innym, nie wiem może się mylę.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Słuchając o przetargach CDp-u m.in o "Cinematic feel" z którego to wygrania tytułu twórcy mieli dostarczyć do gry "poczucie kinowości" spodziewałem się gry dużo bardziej oczociesznej, tj. z realistyczną grafiką. Tymczasem... nie mogę powiedzieć że jestem rozczarowany, ale, już to gdzieś widziałem. Gta? Max payne? 20ścia innych gier?
Nie będę osądzał całej gry, ale styl graficzy, jest już nieźle oklepany i za to, w tym momencie, mogę dać minusika.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Lol zupełnie inna gra w porównaniu do wcześniejszych zapowiedzi xD


Swoją drogą czytam właśnie, że wartość akcji CD project spadła przez ten trailer xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
A podałbys link do tego artykułu, czy co tam przeczytałeś? Chętnie bym sam na to zobaczył. xd
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Artykułu nie znajde teraz, szykuje sie do pracy a już nie pamietam gdzie - w kazdym razie gdzieś na facebooku, natomiast zapisałem sobie grafikę którą ktoś wkleił w komentarzach odnośnie tego:

 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Też mi się ten trailer nie podoba, choć to w jaki sposób zostało to przedstawione na E3 było całkiem git. Ciekawe jak wypadnie model jazdy pojazdami, oby nie było to drętwe. Ponoć ma się tworzyć nowego bohatera co jest na duży minus, najgorsza rzecz w grach komputerowych.

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Też mi się ten trailer nie podoba, choć to w jaki sposób zostało to przedstawione na E3 było całkiem git. Ciekawe jak wypadnie model jazdy pojazdami, oby nie było to drętwe. Ponoć ma się tworzyć nowego bohatera co jest na duży minus, najgorsza rzecz w grach komputerowych.

Nie tyle ponoć, co na pewno. Zostawili taką informacje w ukrytej wiadomości na końcu trailera:

Cytuj
You’ll be able to create your own character and… well, you’ll get to know the rest from what we show at our booth at E3. Be on the lookout for the previews!
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=G70S5fumHso

Ten acid house'owy kawałek zrobił robote w tym trailerze.
Po cichu licze że nie spierdolą kamery i dadzą nam wiedźmina w cybernetycznej przyszłości  :D
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Trailer dobry. Na pewno zagram. Tylko, że...może nie być już tak dobry jak wiedźmin. Zdecydowanie za dużo kolorów i barw jeśli chodzi o grafikę. Liczyłem na bardziej ponury i mroczny krajobraz, coś na wzór Blade Runnera. Niestety dręczą mnie obawy, że Redzi mogą stworzyć tego Cyberpunka nieco zbliżonego do GTA. I zgadzam się z Fabioskiem, że tworzenie własnego bohatera nie jest dobrym pomysłem, przynajmniej dla mnie. Zobaczymy, będę dalej śledził projekt.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Nie rozumiem tej fali hejtu. Wygląda kozacko
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Przez to
https://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs

Jakby nie było tego teasera odbiór byłby na pewno inny. Po drugie wszyscy spodziewali się blade runnera, a oni oparli się mocno o materiał źródłowy.

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca

K0nopa

Cyberpunk 2077
#113 2018-06-12, 09:21(Ostatnia zmiana: 2018-06-12, 09:28)
Diablo 3 tez było podobno zbyt kolorowe. A poza tym ciężko o ciemność w dzień. Może wypuszczą trzeci zwiastun i będzie pokazywał sceny tylko w nocy. Ale o to pewnie będzie pierdolenie że jest za ciemno. Nikomu nie dogodzisz.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Jako, że zapoznałem się z materiałem źródłowym nie umiem czepiać się Redów o wygląd świata (który powala pomysłowością i szczegółowością, z trailera da się mase rzeczy wyczytać). Cieszy mnie w sumie nie pokazywania świata w nocy, deszczu, depresji i mroku, wizja jaką Redzi prezentują tutaj jest znacznie świeższa i ciekawsza a jeśli ktoś uważnie oglądał to zauważył te bardziej "Blade Runnerowe" klimaty.

Masa informacji, screenów, wycieków i wrażeń trafiła do sieci i wszystko brzmi niesamowicie dobrze i ciekawie, Redzi znowu ambicjami zdają się przebijać konkurencje o lata świetlne. Na dodatek gra jest podobno na zaskakująco zaawansowanym poziomie produkcyjnym, świat zachwyca a większość mechanik jest naprawdę dobrze zaimplementowana. Ludzie są zachwyceni a nawet suche fakty które dziennikarze i Redzi podają (był 50 minutowy gameplay) brzmią bardzo fajnie.

Będzie co prawda FPP, co jest minusem, ale jako, że Redzi nie zrobili jeszcze złej gry (imo ich najgorszy produkt można określić mianem "świetnego") więc aż do premiery daje im pełny kredyt zaufania. Druga najlepiej zaprezentowana gra na targach jeśli chodzi o mnie choć nie powiem, że "Death Stranding" chyba mnie bardziej intryguje.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
https://www.youtube.com/watch?v=vjF9GgrY9c0


Obejrzałem cały materiał. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i nie mogę doczekać się premiery. Piękny, bogaty i żywy świat. Aż się ma chęć go poznać. Animacje na poziomie. O fabułę nie muszę się martwić. Jest na co czekać.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Trochę głupio, ze nie ma trzeciej osoby. Jakby była pierwsza w walce to no problemo, ale cały czas grać w pierwszej to lipa.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jinkens

Jinkens

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Zbanowany
Róż, róż, róż, do kogo ta gra jest adresowana? róż, róż, róż, pistolet, laserki. Na pewno nie do fanów Wiedźmina.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
A czy CDP robi gry tylko pod fanow Wiedzmina? :facepalm:
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W sumie to zgadzam się z @Simen
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry