Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna 1310390 6795

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 1310390

Odpowiedzi 6795

blackero

blackero

Użytkownicy
posty194
Propsy9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy działa systempack 1.8 z Gothic ER?

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Nie testowałem. Musisz sprawdzić na własną rękę.

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Elo mam pytanko o Bandę Quentina. Czy tytuł mówi wprost graj jako bandyta u Quentina bo w innych gildiach kontent jest mniejszy?

Bania jest taka, że jeśli chodzi o G1 to jestem mega przywiązany do Bractwa :P

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W starszych wersjach trochę tak było. Obecnie każda gildia ma sporo dodanego kontentu (Bractwo nawet pozwala szybciej niż inne gildie zdobyć najlepszą zbroję).

O DISCORDIA

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapykam w Bractwie w takim razie. Próbowałem pójśc do tych banditosów, ale...musze iść pierw na odwyk chyba.

inonick

inonick

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, wiecie gdzie mogę zdobyć w 2 rozdziale przepis na miksturę siły i zręczności :D

izzee

izzee

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Atak na plac wymian dla obozu bandytów. Poszedłem z Doylem zabić strażników, zabrałem wszystko a nie mogę zakończyć zadania u Quentina. Na placu wymian nie ma już żadnych przedmiotów nigdzie.

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Wyslij save to ci spróbuje to naprawic.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty194
Propsy9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
System pack 1.8 pack nie działa z gothic edycja rozszerzona. Ale działa z 1.7.

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty190
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Powitać.
Zacząłem na nowo grę w ER, ale tym razem zainstalowałem ( tak wiem - na własne ryzyko ) DX11. Wszystko pięknie i ładnie, ale gra niemiłosiernie długo się zapisuje. Dodam, że gram na platformie Steam. Ktoś się spotkał z takim problemem ?

blackero

blackero

Użytkownicy
posty194
Propsy9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Powitać.
Zacząłem na nowo grę w ER, ale tym razem zainstalowałem ( tak wiem - na własne ryzyko ) DX11. Wszystko pięknie i ładnie, ale gra niemiłosiernie długo się zapisuje. Dodam, że gram na platformie Steam. Ktoś się spotkał z takim problemem ?

A jak w wersji bez steam?

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty190
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Bez steam ? Wszystko działało jak należy, ale wtedy nie instalowałem DX11.

Jarkendar777

Jarkendar777

Użytkownicy
posty41
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ponieważ nienawidzę steam(podobnie jak wszystkich usług, jestem graczem starej daty) to od razu mówię, że ER bez steam działa jak należy.

Wiem czym jest świat. Ale on nic nie wie o mnie.

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty190
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
@Jarkendar777
Także jestem graczem starej daty i uważam, że " Kurła, kiedyś to było lepiej ", ale jednak Steam jest wygodną platformą.
Widziałem profile Rosjan, którzy mieli nawalone w G2NK po 800 albo i nawet więcej godzin. Screenów też, co nie miara. I to z różnych modyfikacji. Czyli Da się w miarę bezproblemowo grać na tej platformie.

Jarkendar777

Jarkendar777

Użytkownicy
posty41
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Fletcher Tak, ale steam to usługa, więc egzemplarz kupione gry nie należy do ciebie jak kiedyś gry pudełkowe. Płacisz za wypożyczenie, dla mnie to monopolizacja i chęć zabrania ludziom prawa do własności  jak kiedyś. Mam kolekcję gier pudełkowych, w tym gothic i coś czuję, że to zabezpieczenie na złe czasy. Ale wśród platform jest wyjątek -GOG.com. Na GOG kupujesz grę i po kupnie robisz nią co chcesz. To jest uczciwsza oferta od steam.

Wiem czym jest świat. Ale on nic nie wie o mnie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Technicznie rzecz ujmując, gry pudełkowe też do ciebie nie należą i kupno takiej również jest zapłatą za "wypożyczenie". Uruchamianie przez platformę Steam jest po prostu kolejną formą internetowego zabezpieczenia antypirackiego, w które przecież niejedna wersja pudełkowa (może nie gier starej daty, ale późniejszych na pewno) jest wyposażona.
GOG jest wolny od tych zabezpieczeń i przez to stwarza większe pole do nadużyć. Z drugiej strony, zwykle jest droższy niż Steam.
I uwierz mi, gdyby nadeszły złe czasy, to wersje ze Steam, GOG i pudełkowe będą warte tyle samo.
Spoiler
W sensie, że nic xD
Wciąż czekam, aż Soulsy ukażą się na GOGu.

O DISCORDIA

0 użytkowników
Do góry